Czarne (satanistyczne) Protesty

1181921232427

Komentarz

• edytowano October 2020
    dubel
  • edytowano October 2020
    los napisal(a):
    Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć.
    Chodzi o to, że Gererał Covid może przystąpić do ofensywy w najbliższych dniach i lepiej nie stać na jej drodze?
  • MarianoX napisal(a):
    los napisal(a):
    Chodzi o to, że Gererał Covid może przystąpić do ofensywy w najbliższych dniach i lepiej nie stać na jej drodze?
    To też, plus maksimum prowokacji.
  • Głupi ci lewacy. Krzyż Pański już dawno temu został rozłupany i dzięki temu wierni mogą się cieszyć wieloma relikwiami drzewa Krzyża Św. na całym świecie.
  • A ja się zastanawiam ile osób bierze udział w tych "demonstracjach" z wandalizmem i przekleństwami bo czuje się anonimowa w maseczce. Bo z odkrytą twarzą stać z takimi sloganami to by się pewnie nie odważyło.
  • Kurcze, zaskoczył mnie Rzepliński (na plus):

""Nie podoba się? To trzeba było odpowiednio głosować w wyborach. Mogę się z nim nie zgadzać, potępiać jego politykę, ale gdyby życie pana Jarosława było zagrożone, to stanąłbym w jego obronie, bo taki mam charakter."

Zaznaczył, że "jeśli ktoś chciałby wyrzucać biskupów z domu, by ich ukamienować, to sam pierwszy stanąłbym przed nim i niech najpierw ukamienują mnie".

Ocenił, że demonstracje pod kościołami są "niezrozumiałe, bo przecież do kościoła można przestać chodzić. Nic się nie dzieje tym, którzy nie chodzą, nikt ich tam na siłę nie zaciąga, nikt ich nie piętnuje"

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-strajk-kobiet-andrzej-rzeplinski-patrze-na-to-co-sie-dzieje-,nId,4824935#utm_source=paste
  • edytowano October 2020
    los napisal(a):
    Zgadzam się i z kol. losem i z TNV Warszawa... ;)

image
  • Kolejny dominikanin. Pracują z całych sił na kasatę swojego zgromadzenia.

image
  • Obrzydliwy typ.
  • Dwóch marianów też na liście, ale emeryci.
    BTW, nie zdają sobie sprawy, że rozhisteryzowana tłuszcza, jeśli przyjdzie co do czego, będzie ich linczować tak samo, jak pozostałych "sukienkowych", bez wdawania się w niuanse.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A ja się zastanawiam ile osób bierze udział w tych "demonstracjach" z wandalizmem i przekleństwami bo czuje się anonimowa w maseczce. Bo z odkrytą twarzą stać z takimi sloganami to by się pewnie nie odważyło.
    Ponoć tryb "incognito" w przeglądarkach niekoniecznie służy do ukrywania odwiedzania stron poświęconych modlitwie i kontemplacji.
  • edytowano October 2020
    MarianoX napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    A ja się zastanawiam ile osób bierze udział w tych "demonstracjach" z wandalizmem i przekleństwami bo czuje się anonimowa w maseczce. Bo z odkrytą twarzą stać z takimi sloganami to by się pewnie nie odważyło.
    Ponoć tryb "incognito" w przeglądarkach niekoniecznie służy do ukrywania odwiedzania stron poświęconych modlitwie i kontemplacji.
    padłem i leżę! :))
  • edytowano October 2020
    Kto tu pisał o (czekoladzie) E.Wedlu?

A jednak niemiecka:
    i odnośnik do tweeta
    image
  • Jakby ktoś chciał argumentów w uczciwej dyskusji o dzieciach z wadami letalnymi, to polecam:
    https://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/533748,tisa-zawrocka-hospicjum-dzieci-rozmowa.html
  • Zakon oo. celebrytów (w tym wyżej wymienieni) wysmażył takie coś, o:

http://wiez.com.pl/2020/10/29/my-tez-mowimy-nie-wobec-naduzyc-politykow-i-grzechow-kosciola-apel-ksiezy/

Cytat: "skończyć z używaniem religii do celów politycznych" . Podpisał się ksiądz Sowa. I przyjaciele też.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Zakon oo. celebrytów (w tym wyżej wymienieni) wysmażył takie coś, o:

http://wiez.com.pl/2020/10/29/my-tez-mowimy-nie-wobec-naduzyc-politykow-i-grzechow-kosciola-apel-ksiezy/

Cytat: "skończyć z używaniem religii do celów politycznych" .

Podpisał się ksiądz Sowa. I przyjaciele też.
    kapelan #strajkowykobiet?

• "apel księzy", "strajk kobiet" - uzurpacja
  • a ja się zastanawiam, co się stało z Kazią Szcz. ?
    Ani widu, ani słychu.
  • Moim zdaniem zajebali ją pierwszą bo była zbyt mało radykalna.
  • edytowano October 2020
    ethanol napisal(a):
    a ja się zastanawiam, co się stało z Kazią Szcz. ?
    Ani widu, ani słychu.
    Można sobie zawsze wklepać nazwisko interesującej nas osoby w wyszukiwarce, a potem jeszcze dla precyzji zaznaczyć zakładkę "wiadomości". Gugiel zaserwuje nam, ekhm, odpowiednie informacje. I tak możemy się dowiedzieć, że Kazia wypowiedziała się dla der Onetu i uwaga, uwaga... mówiła o szoku, torturach kobiet i sadystach. Wszyscy pewnie czują się teraz zaskoczeni. Chyba że kolegę dziwi to, że nie siedzi obok lamparcicy.
  • własnie, właśnie
    Kazia zawsze na pierwszej linii byla juz myślałem, że chora, czy cóś
  • edytowano October 2020
    Może stała się anachroniczną feministką, podobnie jak przedwojenni PPS-owcy po wkroczeniu komunistów?
  • MarianoX napisal(a):
    Może stała się anachroniczną feministką, podobnie jak przedwojenni PPS-owcy po wkroczeniu komunistów?
    Hehe, jakby nie patrzec,pociąg odjeżdza ona zostaje na peronie anchronicznej cispciowosci ( chyba ze juz nadgoniła?)
  • ethanol napisal(a):
    Ani widu, ani słychu.
    Na brak zajęć chyba nie narzeka: https://rejestr.io/osoby/747046/kazimiera-szczuka
    KAZIMIERA SZCZUKA
    ur. 22 czerwca

7 aktualnych powiązań

STOWARZYSZENIE "STO LAT GŁOSU KOBIET"
    WICEPREZES ZARZĄDU

INICJATYWA POLSKA
    CZŁONEK ZARZĄDU

POLSKIE TOWARZYSTWO GENDEROWE IMIENIA MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE I MIKOŁAJA KOPERNIKA
    CZŁONKINI ZARZĄDU

STOWARZYSZENIE KONGRES KOBIET
    CZŁONEK ORGANU NADZORU

GENDER CENTER
    CZŁONEK ORGANU REPREZENTACJI

POLKA - FUNDACJA ODNAWIANIA ZNACZEŃ
    CZŁONEK ZARZĄDU
  • wachmistrz napisal(a):
    ethanol napisal(a):
    Ani widu, ani słychu.
    Na brak zajęć chyba nie narzeka: https://rejestr.io/osoby/747046/kazimiera-szczuka
    KAZIMIERA SZCZUKA
    ur. 22 czerwca

7 aktualnych powiązań

STOWARZYSZENIE "STO LAT GŁOSU KOBIET"
    WICEPREZES ZARZĄDU

INICJATYWA POLSKA
    CZŁONEK ZARZĄDU

POLSKIE TOWARZYSTWO GENDEROWE IMIENIA MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE I MIKOŁAJA KOPERNIKA
    CZŁONKINI ZARZĄDU

STOWARZYSZENIE KONGRES KOBIET
    CZŁONEK ORGANU NADZORU

GENDER CENTER
    CZŁONEK ORGANU REPREZENTACJI

POLKA - FUNDACJA ODNAWIANIA ZNACZEŃ
    CZŁONEK ZARZĄDU
    fuj, ja tu widze, ze meski szowinistyczny "czlonek" jest w przewadze. Fuj, siostry, po trzykroć FUJ!!!
  • POLSKIE TOWARZYSTWO GENDEROWE IMIENIA MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE I MIKOŁAJA KOPERNIKA

Seksmisją się inspirowały czy co?
  • Znaczy ma żołnierzy do roboty.
  • Co za gówniane nazwy tych komunistycznych placówek!!! Głowa mała. Ile togo g.... jest w Polsce?

Polska fundacja odnawiania znaczeń? Chyba przekręcania znaczeń. Szkoli się dziadostwo do ogłupiania narodu, a durne władze to świństwo finansują. 8-X
  • Deszcz w Krakowie rozmył ducha jakieś tam klaksony było słychać i tyle, jeździłam tu i tam przemokłam fest, prawie 40 nakręciłam ale o żaden protest nie zahaczylam. Pod Galerią Krakowską jakieś dziewczynki zastanawialy się co robić bo demonstracji nie będzie jak leje.
  • A to nie miały czarnych parasolek ze sobą?
  • No niemrawo to wyglądało choć podobno kulminacja teraz 19:30 miała być. Ale blokada raczej nie wyszła bo wew pt zawsze korki są A jak leje to duże więc piąteczek jak piąteczek
  • Thank God for the rain...

...że tak mrocznym klasykiem polecę.
  • uhrr napisal(a):
    fuj, ja tu widze, ze meski szowinistyczny "czlonek" jest w przewadze. Fuj, siostry, po trzykroć FUJ!!!
    Czemu fuj? myślę że nazywanie jej członkiem jest bardzo adekwatne :-)
  • Miały wieszaki, ale one dziurawe.
  • Zdaje się że sataniści właśnie zbierają oklep w Śródmieściu.
  • edytowano October 2020
    gdzies tu bylo info o zbiorce na stras narodowa? nie moge znalezc
    Czy moze lepiej wplacic na roty.pl?
  • uhrr napisal(a):
    gdzies tu bylo info o zbiorce na stras narodowa? nie moge znalezc
    Czy moze lepiej wplacic na roty.pl?
    Nie namawiam, ale konto mam:
    Wsparcia finansowego na utrzymanie Straży i odpowiednie jej wyposażenie można udzielić na konto:
    Nr konta: 14 1020 1185 0000 4102 0306 5851

Stowarzyszenie Straż Niepodległości
    Tytuł: Darowizna Straż Narodowa
  • dziekuje
  • Coś chyba protesty gasną
  • Święto zmarłych. Umierają.
  • Pod moim oknem debile krzyczeli "Walczcie z wirusem, nie z kobietami" :DDD Ale mało ich dzisiaj było.
  • Skąd oni się wszyscy biorą?
    Odpowiedź zawsze ta sama.
    https://twitter.com/AdamNieznaj_2/status/1322181856830304258?s=20
  • Ona jest młodsza ode mnie ?!?! @-)
  • edytowano October 2020
    Ech, pozwolę sobie. image
  • To słynny wnuczek czy Robert Makłowicz dostał gazem?
  • Kuba_ napisal(a):
    To słynny wnuczek czy Robert Makłowicz dostał gazem?
    Ten spod kupy kamieni.
  • Bohater najgłupszego strajku w historii świata.
  • Byłem na mszy o 18, na bemowskim zaścianku spokój, w razie czego ksiądz ma dzwonić. W Babicach ponoć łazili ale służba liturgiczna wystarczyła by odstraszyć łebków.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.