Skip to content

Jadwiga Staniszkis R.I.P.

edytowano 18 April w ŻRFF - modlitewnik

1942-2024

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie Boże.

Otagowano:

Komentarz

  • RIP

  • +++ za Staniszkis

    Mikołejko by chyba sobie nie życzył.

  • R. I. P.

  • Poczytałem trochę Mikołejki. I nie podoba mi się dolepienie go do Staniszkis. Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo to przerażająca postać była.

  • Szkoda, że tylko o jednym okresie. Najciekawszy fragmenty ok. 40 minuty.

  • @los powiedział(a):
    Poczytałem trochę Mikołejki. I nie podoba mi się dolepienie go do Staniszkis. Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo to przerażająca postać była.

    dlatego też umieściłam nazwisko w stosownym wątku pt "OUT"

  • @los powiedział(a):
    Poczytałem trochę Mikołejki. I nie podoba mi się dolepienie go do Staniszkis. Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo to przerażająca postać była.

    Kiedyś słuchałam w radio długiego wywiadu z nim i jedno mogę powiedzieć; mądry nie był - delikatnie mówiąc.

  • Nie słyszałem o gościu, ale weszłem rano na wiki i czytam, że filozof, pisał głównie o lerigii. Przeczytałem listę tytułów, w których bublikował i mi wystarczyło.

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

  • edytowano 17 April

    @los powiedział(a):
    Poczytałem trochę Mikołejki. I nie podoba mi się dolepienie go do Staniszkis. Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo to przerażająca postać była.

    Odeszli tego samego dnia, nie zestawiam ich ze sobą.

  • edytowano 17 April

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Poczytałem trochę Mikołejki. I nie podoba mi się dolepienie go do Staniszkis. Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo to przerażająca postać była.

    Odeszli tego samego dnia, nie zestawiam ich ze sobą.

    / admin
    @Przemko , czy ze względu na i posty o Zbigniewie i że pani Łyżeczka dała go wątku stosownym, czy mogę tytuł i post zedytować, to jest wygumkować pana?
    //

  • Bardzo proszę.

  • @romeck powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Poczytałem trochę Mikołejki. I nie podoba mi się dolepienie go do Staniszkis. Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo to przerażająca postać była.

    Odeszli tego samego dnia, nie zestawiam ich ze sobą.

    / admin
    @Przemko , czy ze względu na i posty o Zbigniewie i że pani Łyżeczka dała go wątku stosownym, czy mogę tytuł i post zedytować, to jest wygumkować pana?
    //

    Tak oczywiście.

  • Dziś na gazeta.pl już dali takie coś:
    Zbigniew Mikołejko: Tusk jest najwybitniejszym od pokoleń politykiem polskim [NIEPUBLIKOWANA ROZMOWA]
    Grzegorz Wysocki
    Grzegorz Wysocki
    17.04.2024 20:34
    Posłuchaj artykułu

    • PiS to wampir, który bezczelnie usiadł nam na piersiach. I ssie, i zatruwa swymi jadami cały organizm. Moje uczucia w tej chwili to złość, niepewność i niecierpliwość - mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z Gazeta.pl prof. Zbigniew Mikołejko. Mieliśmy porozmawiać jeszcze raz. Umawialiśmy się na kolejne spotkanie. Już do niego nie doszło. Wybitny eseista, filozof i historyk religii zmarł w poniedziałek 15 kwietnia.
  • Wyjątkowa kanalia. Powinienem pomodlić się "niech Bóg się zlituje nad jego czarną duszą" ale nie potrafię. Przepraszam.

  • Nie ma za co. Kościół Święty i tak modli się za takie persony. Słowami "i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia".

  • Jest za co. Albo nie ma. W sumie nie wiem.

  • Ztcw w którymś klasztorze odprawiane są regularnie Msze w intencji jeszcze żyjących postaci ciężkiego kalibru: Gatesa, Putina, Sorosa, Tuska (kolejność alfabetyczna). Tak sobie myślę że to zadanie dla hardkorowych zawodników.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.