Skip to content

Humer

1434435436437438440»

Komentarz

  • edytowano 7 May

    Wczujmy się w umysłowość leminga: taki na ten przykład Kaczyński - nie upija się, nie kradnie, poza tym wierzący i patriota. Jak na kogoś takiego można w ogóle głosować?

  • edytowano 7 May

    Uwaga uwaga z tym piciem. Mamy obecnie początek procesu odchodzenia ludzi od używek, szczególnie alkoholu. Póki co, widać że spada zaufanie do fajnych chłopaków, którzy chleją tak jak my. To już dobrze, zmiana postrzegania, bo hektolitry spirytu jak się lały, tak i leją. Dramat szczególnie wśród kobiet, ale idzie nowe.

  • edytowano 7 May

    Z tym rosnącym nadużywaniem u kobiet to oczywiście pełna racja, ale trzeba o tym ostrożnie informować.

    Niektórzy koledzy mogą bowiem zacząć pisać, że winni są oczywiście mężczyźni, którzy rozpijają nieświadome kobiety 😁

  • A co, nie?

  • edytowano 7 May

    To pewnie ci sami mężczyźni, którzy namawiają kobiety do zostania proaborcyjnymi feministkami zwalczającymi maskulinistyczna dominację

    A tak poważniej pisząc to osobiście kiedyś słyszałem na kazaniu, że kobiety są istotowo bliżej Aniołów niz mężczyźni, ale to jest już zdaje się blisko herezji antropologicznej

  • 40 letnia, bezdzietna baba, realizująca swoje marzenia (czytaj - zwiedzić cały świat, albo zniszczyć swoje ciało absurdalnym wysiłkiem) i chlejąca cały czas swojej znakomitej zabawy - to najbardziej smutny i irytujący widok jaki mi się zdarzyło ostatnio oglądać.

    Im już nie pomożemy. I płakać też nie będziemy. Ani się cieszyć, że dostały za swoje.

  • edytowano 8 May

    To ja może doprecyzuję:

    Jak chleje to wychodzenie po schodach jest absurdalnym wysiłkiem.

    Do katowania się absurdalnymi wysiłkami potrzeba, dyscypliny w jedzeniu, spaniu, treningach plus trzeba na to zarobić każda ilość alko rozp...wala tę układankę.

    A poza tym kobiety nie chleją kobiety "piąwino", bo pić wino to klasa, elegancja, i wyrafinowanie. Ma być miło, pluszowo i bez wysiłku.

    Na dodatek trzeba się tym pochwalić w socialach lampka wina w dłoni ze starannym manicure i tu raczej z moich obserwacji wynika, że problem bynajmniej nie dotyczy tylko bezdzietnych lambadziar, dzieci i winko często hulają w pakiecie po instagramie.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    To ja może doprecyzuję:

    Jak chleje to wychodzenie po schodach jest absurdalnym wysiłkiem.

    Do katowania się absurdalnymi wysiłkami potrzeba, dyscypliny w jedzeniu, spaniu, treningach plus trzeba na to zarobić każda ilość alko rozp...wala tę układankę.

    A poza tym kobiety nie chleją kobiety "piąwino", bo pić wino to klasa, elegancja, i wyrafinowanie. Ma być miło pluszowo i bez wysiłku.

    Na dodatek trzeba się tym pochwalić w socialach lampka wina w dłoni że starannym manicure i tu raczej z moich obserwacji wynika. Problem bynajmniej nie dotyczy tylko bezdzietnych lambadziar, dzieci i winko często hulają w pakiecie po instagramie.

    Macie nawet własne brandy jaboli. :)

    https://www.owocak.pl/na-zawsze-mlode--na-zawsze-pijane-0-75l/

  • edytowano 7 May

    Kurka, tam cały asortyment jest pod kobiece gusta, estetyka etykiet, smaki, kolory jest to jak widać znaczący segment rynku

  • Okaże się czy utrzymają się na rynku, wyskoczyła mi niedawno reklama na fejsiku.

  • edytowano 16 May

    Krytyk filmowy i kulturalny Łukasz Adamski powiedział w audycji Grzegorza Kasjaniuka na YT, iż John Lydon z Sex Pistols poparł Donalda Trumpa i wkrótce potem uczynił to inny członek w/w kapeli Johny Rotten.

    To przypomina niegdysiejszą sytuację gdy Aleksander Głowacki zajął stanowisko, które po pewnym czasie zdecydowanie poparł Bolesław Prus.

    P.S.

    Zespól Sex Pistols popełnił kiedyś znany song antyaborcyjny

  • Johny Rotten już dawno był konserwatystą.

  • Nazwisko zobowiązuje.

  • @MarianoX powiedział(a):
    Krytyk filmowy i kulturalny Łukasz Adamski powiedział w audycji Grzegorza Kasjaniuka na YT, iż John Lydon z Sex Pistols poparł Donalda Trumpa i wkrótce potem uczynił to inny członek w/w kapeli Johny Rotten.

    To przypomina niegdysiejszą sytuację gdy Aleksander Głowacki zajął stanowisko, które po pewnym czasie zdecydowanie poparł Bolesław Prus.

    P.S.

    Zespól Sex Pistols popełnił kiedyś znany song antyaborcyjny

    można prosić o tytuł songu?

  • Bodies

  • Niebinarne niech mają rodzaj nijaki trochę deprecjonujący jest.

  • Bardzo nieprecyzyjny termin.

  • edytowano 18 May

    Po polsku maksymalnie precyzyjny - niebinarny, niebinarna, wszystko jasne, rodzaj męski i żeński.

  • @Przemko powiedział(a):
    Po polsku maksymalnie precyzyjny - niebinarny, niebinarna, wszystko jasne, rodzaj męski i żeński.

    Co to oznacza?
    Osobnik chcący być babą i chłopem jednocześnie?
    Chłop nie chcący być ani chłopem ani babą?
    Baba nie chcąca być ani babą, ani chłopem?
    Jako lekarz musiałabym przeprowadzać długi wywiad z pacjentem/pacjentką, żeby wiedzieć z kim ( z jakim zaburzeniem) mam do czynienia.
    Stary przymiotnik "biseksualny", lub "aseksualny" nie pozostawiał pola do domysłów.

    LGBT -owy neologizm, który niewiele mi mówi.

  • Widziałem ostatnio ktoś napisał o dniu walki z homofobią, transfobią i "bifobią" . I tak się zastanawiam co to jest ta "bifobia". Że uznaję że ktoś może być homo albo hetero ale jek jest bi to źle? No co jeśli taki bi jest niebinarny?

  • A możnaby to wszystko jednym słowem opisać i w dodatku precyzyjniej: zbokorealis.

  • Brzmi trochę jak antyjudeokratyzm.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.