Wzięło nam się na wspominki.
Syn3
Początek roku szkolnego, wrzesień 25.
Pierwsza lekcja zajęć "Edukacja zdrowotna" (zanim zdążyłem go wypisać "zaliczył" jedną).
Pani podjęła temat używek i podała dane wg których jeden wypalony papieros to 11 minut mniej życia.
Na co Szymek wypalił "a Pani lekcja to 45 minut z życia mniej..."
No i zostałem wezwany na "dywanik".
......
Tak.
Życie jest piękne.
Komentarz
koperek-goferek-kopernik
się mi przypomniał mój z kiełbasą z wojska.
U nas też jeden długo nie mógł zapamiętać "pralko-suszarka" i mówił "pralko-lodówka".
Wzięło nam się na wspominki.
Syn3
Początek roku szkolnego, wrzesień 25.
Pierwsza lekcja zajęć "Edukacja zdrowotna" (zanim zdążyłem go wypisać "zaliczył" jedną).
Pani podjęła temat używek i podała dane wg których jeden wypalony papieros to 11 minut mniej życia.
Na co Szymek wypalił "a Pani lekcja to 45 minut z życia mniej..."
No i zostałem wezwany na "dywanik".
......
Tak.
Życie jest piękne.