Skip to content

Postępy postępu

1606162636466»

Komentarz

  • Postęp w Google czyli kolejne objawy galopującej choroby Wielkiego Szatana

    https://www.thefp.com/p/ex-google-employees-woke-gemini-culture-broken

  • edytowano 26 March

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Postęp w Google czyli kolejne objawy galopującej choroby Wielkiego Szatana

    https://www.thefp.com/p/ex-google-employees-woke-gemini-culture-broken

    .

    "Model jest tylko odzwierciedleniem ludzi, którzy go wyszkolili" - powiedział nam jeden z byłych badaczy AI w Google Brain, który poprosił, aby nie nazywać się. "To tylko seria decyzji, które podjęli ludzie."

  • Nie nazywajcie się, proszę! Jesteście tylko serią decyzji podjętych przez ludzi!

    to dopiero jest postęp

  • Nie nie, to jest tłumaczenie automatyczne i ten były badacz poprosił o zachowanie anonimowości.

  • Ale kto wie może tłumaczenie profetyczne ;)

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Postęp w Google czyli kolejne objawy galopującej choroby Wielkiego Szatana

    https://www.thefp.com/p/ex-google-employees-woke-gemini-culture-broken

    Putin Putin spuść ta bania.

  • Co wy gadacie, jest do wytrzymania. A że lubię montypythonowe klimaty, to mnie się nawet podoba.

  • tylko, że monthypython robił to dla zgrywy, a oni wogóle się nie śmieją i są poważni

  • edytowano 26 March

    @janosik powiedział(a):
    tylko, że monthypython robił to dla zgrywy, a oni wogóle się nie śmieją i są poważni

    Tym jest to śmieszniejsze, wystarczy zamknąć komputer aby problem zniknął a my robimy z tego koniec świata. ;) W Wielkim Tygodniu.

  • No pewnie, Buster Keaton z kamienną twarzą był najlepszym komikiem świata.

  • @los powiedział(a):
    No pewnie, Buster Keaton z kamienną twarzą był najlepszym komikiem świata.

    I kaskaderem!

  • edytowano 26 March

    Teraz postęp na prawdę postępowy.
    Włamano się do mieszkania państwa Ziobrów pod ich nieobecność i bez ich wiedzy i zgody. Zniszczono mienie, wyniesiono bez kontroli i procedur rzeczy z mieszkania.
    A wszystko dlatego że mieszkańcom Wilanowa nie podoba się inicjatywa i inwestycja ojców sercanów i X. Olszewskiego zlokalizowana na tym elitarnym terenie i dedykowana osobom z problemami życiowymi.
    Ksiądz został aresztowany. Tak się diabłu nie podoba to pobożne dzieło.

    Wiem że tvn24 ale warto przeczytać całość aby uzyskać informację dotyczące skali tego bezecenstwa.

    https://tvn24.pl/polska/przeszukanie-w-domu-zbigniewa-ziobry-rzecznik-prokuratury-krajowej-nie-wybito-okien-st7839219

  • edytowano 26 March

    No mają o czym gadać od lewa do prawa.

  • Przyznam, że dobrze mi się słucha ostatnich komentarzy starego sądowego pieniacza, Kuraka. Przywołał odpowiednie przepisy i odpowiednio skomentował polityczny włam. Sama nazwa akcji (Polityczny włam) jest strzałem w 10.

  • A w komentarzach wściekła radość, że koalicja Polew 3D wywiązuje się z obietnicy wyborczej.

    Pytanie tylko czemu Kaczor jeszcze nie siedzi.

  • edytowano 27 March

    Cenckiewicz skomentował to tak na TT/X
    https://x.com/Cenckiewicz/status/1772717969803514079?s=20

    Moja hipoteza na teraz jest taka:

    • sprawa FS jest legendą dla Tuska by szukać ewentualnie materiałów „wyniesionych” ze śledztw i kontroli operacyjnych - hakowni na obecną ekipę rządową, a więc materiałów niejawnych (co daje możliwość stosowania poważnych sankcji),

    • długotrwałość przeszukań 7-osobowej grupy realizacyjnej ABW (a nawet samochody operacyjne ze sprzętem specjalnym) o tym może świadczyć - dom i przylegające nieruchomości są na tyle niewielkie że jestem przekonany że poszukiwano także tajnych skrytek na działce,

    • nie jest istotne na teraz czy jest to błędne założenie ekipy Tuska - oni po prostu uważają, że tak jest bo od zawsze demonizowali przeciwnika z PiS (zobaczcie co mówi o tym Tusk podczas przesłuchania ws. współpracy SKW z FSB!)

    • sprawa min. Ziobry pokazuje, że możemy mieć w najbliższym czasie do czynienia z legendowaniem działań których zamysł jest inny od podawanego publicznie a nawet podawanego w decyzjach prokuratury,

    • działania operacyjno-poszukiwawczego-śledcze służb mają charakter „odkurzacza” i charakteryzują się zbieraniem wszystkiego, bez względu na czas wytworzenia materiału i jego charakteru,

    • pamiętajmy, że obecna ekipa ma swoje doświadczenia związane z tego typu działaniami, że wspomnę osądzoną już „aferę marszałkową”, kiedy podczas czynności przeszukania zabierano „wszystko”!

    • scenariusz realizowany obecnie jest podobny do tego z maja 2008 r. - również media przygotowywały grunt pod działania inwazyjne ABW wobec likwidatorów WSI, by uprawdopodobnić popełnienie przestępstw - robią tak „montażyści” i medialne pudła rezonansowe, którym politycy koalicji rządowej lub służby przekazują informacje mające nadać sprawie wymiar oczywisty i kompromitujący zarazem (znamienne jest zasugerowanie przez Onet, że zatrzymany dziś ksiądz katolicki był w pokoju hotelowym z kimś… - takich newsów będzie więcej)

    • przy okazji śledztwa ws. FS może dojść podczas działań ABW na zlecenie prokuratury do „zagarnięcia” informacji „trzecich” podczas działań wymierzonych w media zasilane z FS - media które dziś są opozycyjne wobec Tuska, co może sparaliżować ich działalność i funkcję kontrolną wobec rządu,

    Wniosek: to nie koniec a początek i na tym będzie raczej polegała metodyka działań w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach.

    I kwestia ostatnia: w tę kombinację operacyjną, w której faktyczne nadużycia będą wymieszane ze zmyślonymi włączą się inne grupy interesów… ale o tym kiedy indziej (w części dotyczy to reseciarzy, w tym tych od współpracy z FSB w SKW - czytajcie na X Pytla i jego koleżków)…

    Stawką tej gry jest anihilacja prawicy-opozycji (wcześniej nastąpi etap podziału i dezintegracji) a w wymiarze szerszym neutralizacja obozu suwerennościowego - antyrosyjskiego - antyniemieckiego i nowy etap rewolucji

    PS. Pominąłem świadomie wiele okoliczności - międzynarodowe (z prowokacjami Rosji wobec Polski i sytuację w samej Rosji), kryzys w polskim wojsku (codziennie ginie żołnierz) i inne sprawy do przykrycia medialnego (dysfunkcyjność sejmu, wygaszanie śledztw, łamanie prawa itd.)

  • https://wpolityce.pl/polityka/686546-ziobro-przeszukanie-przeprowadzono-w-sposob-bandycki

    Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ponownie spotkał się z dziennikarzami. „W całości podtrzymuję zarzuty, jakie sformułowałem w godzinach wieczornych, gdy spotykałem się z państwem, że sposób przeprowadzenia tych czynności pozbawił mnie praw, które przysługują każdemu obywatelowi polskiemu” - powiedział lider Suwerennej Polski przed swoim domem.
    Niestety, mimo że prokuratura ma mój numer telefonu, bo nie zmieniłem go od czasu gdy byłem prokuratorem generalnym, nie pofatygowała się, by wykonać do mnie telefon i ustalić, czy umożliwię wykonanie tego typu czynności procesowych
    — zaznaczył.

    Mec. Lewandowski: Do godz. 5:50 trwały czynności przeszukania. Prawie 24 godziny

    Przeszukanie przeprowadzono w sposób bandycki, niszcząc framugi i fragment muru domu, mimo że można to było zrobić wchodząc normalnie przez drzwi
    — powiedział Zbigniew Ziobro.

    Mój znajomy niedaleko mieszkający dysponował kluczem i na pewno na moją prośbę by ten klucz wykorzystał, by umożliwić przeprowadzenie czynności
    — podkreślił.

    Przebieg tych bezzasadnych czynności przeszukania i zabezpieczenia rzeczy utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że te zarzuty, jakie stawiałem na wstępie, są trafne
    — dodał.

    Zbigniew Ziobro zwrócił uwagę na to, jaki charakter miało przeszukanie dokonane przez słuzby Tuska.

    To było typowe przeszukanie trałowe. Szukano wszystkiego, bo a nuż coś się znajdzie, co może być później przedmiotem rozgrywki medialnej i atakowania mnie jako polityka
    — podkreślił były minister sprawiedliwości.

    Nie miało nic wspólnego z działaniami, które uzasadniałyby prowadzenie tego typu czynności
    — zauwazył.

    Fakt, że prowadzący czynności przeszukania zabezpieczali takie dokumenty jak np. analiza medialna Zjednoczonej Prawicy - mimo moich protestów, że nie ma to związku z Funduszem Sprawiedliwości - jest najlepszym dowodem, o co tutaj chodzi
    — zwrócił uwagę Zbigniew Ziobro.

  • To było typowe przeszukanie trałowe.

    W takim razie następnym krokiem jest areszt wydobywczy.

    Uwielbiam ten żargon. Jego istnienie dowodzi, że prawo w praktyce funkcjonuje inaczej niż na papierze.

  • edytowano 27 March

    przypomnę oświadczenie x. Olszewskiego sprzed 6 tygodni
    https://opoka.org.pl/News/Polska/2024/oswiadczenie-archipelag

    na temat wczorajszych zajść w kontekście inicjatywy sercanów trudno o szczegóły:
    https://opoka.org.pl/News/Polska/2024/sercanie-abw

    poza tym Justyna Dobrosz-Oracz z TVP raczyła puścić:
    Akcja prokuratury w sprawie wykorzystania pieniędzy z Funduszu Sprawiedliwości (100 mln złotych). Według moich nieoficjalnych informacji jedną z osób, duchownego, zatrzymano nie w klasztorze, a w hotelu. Przebywał tam w towarzystwie kobiety

    obecni u steru chcą na pewno upiec wiele pieczeni na jednym rożnie, bo sprawa dotyczy min Funduszu Sprawiedliwości zasilanego z zajętego mienia przestępców
    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-03-26/akcja-abw-a-ksiadz-michal-olszewski-senator-przypomina-o-glosnym-watku/
    ps. ewidentnie paserzy upominają się o swoje

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.