Skip to content

Aborcja

Polazłem-ci ja dzisiej do sklepu ożywczego na rogu i jakem zobaczył jedynkę Gazowni to aże ciche "Kurwy!" spłynęło z mych ust korali. Ovaj, angielski fundusz będzie płacił Polkom za aborcję. Grubo, co?

„Otwieramy fundusz aborcyjny dostępny dla kobiet w Polsce"-poinformowała Mara Clarke z londyńskiej fundacji Abortion Support Network (ASN).

Sześć organizacji z czterech krajów, w ramach projektu Aborcja Bez Granic, będzie ułatwiać Polkom zabijanie swoich nienarodzonych dzieci.

Jak pisze „Gazeta Wyborcza”, ASN przez ostatnie 10 lat działała m.in. w Irlandii, Północnej Irlandii i na Malcie. Tylko w ubiegłym roku sfinansowała aborcje za 92 tys. funtów pochodzących od darczyńców.
https://www.fronda.pl/a/obrzydliwe-feministyczne-organizacje-beda-fundowac-polkom-aborcje-bez-granic,137500.html

Komentarz

  • Malta i Irlandia zayebane, cały ogień teraz na nas - od dawna to powtarzam.
  • Grubo. Może parlamentarny zespół antyaborcyjny ruszy temat, a nie tylko Jan Bo i furgonetka pro-life.
  • widziałam...

    i dlatego ukłony po raz kolejny dla min Ardanowskiego



    Co się wydarzyło w myśleniu ludzi, że locha będąca w ciąży ma małe stworzenie, ma żywe zwierzę w środku, w sobie, ma dziczka, małego, ślicznego dziczka w paseczki takie, w prążki… Bo on jest taki ładny, taki miły… Ale kobieta w ciąży tma w sobie tylko „zlepek komórek”?

    — zastanawiał się Adranowski.

    Na Boga, co się ludziom w głowach stało?
  • Ja wogle taką myśl mam, że wszystko przez tę bezcenność i niezbywalność luckiego życia. Gdyż wszystko co bezcenne i niezbywalne, jest niemożliwe do wyceny, a więc bezwartościowe.

    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    łoł! co za diabelski pomysł!
    I pewnie gdzieś na czarnym jak smoła rynku działa....

  • A nakłanianie do aborcji nie jest karalne?!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Co się stało?
    To co zwykle. Z mózgiem ludzkim da się zrobić dokładnie wszystko.

    A na polu aborcji jest w Polsce coraz LEPIEJ a nie gorzej.
  • Kon-sty-tucja! Kon-sty-tucja! Kon-sty-tucja!
  • los napisal(a):
    Kon-sty-tucja! Kon-sty-tucja! Kon-sty-tucja!
    Oj-tam, oj-tam.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    na części ie, ale do adopcji bez procedur , są chętie .
    se Kolega pogugluje

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):


    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    Po co na części skoro w całości wart jest 2,25 x wiecej?
    Fakt że nie jednroazowo ale to stały, cykliczny dopływ gotowizny.
    Przez 18 lat.
  • marniok napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):


    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    Po co na części skoro w całości wart jest 2,25 x wiecej?
    Fakt że nie jednroazowo ale to stały, cykliczny dopływ gotowizny.
    Przez 18 lat.
    Przy czym są to pieniądze, które trzeba zapłacić, a nie skasować.
  • Michał5 napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    na części ie, ale do adopcji bez procedur , są chętie .
    se Kolega pogugluje

    Ale za pieniądze ta adopcja, czy za frajer?
  • za kasę, największą dla pośredników
  • Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak zapowiedział zawiadomienie prokuratury w sprawie inicjatywy „Aborcja bez granic”. – To inicjatywa niezgodna z polskim prawem. Dotyczy nakłaniania do nielegalnej aborcji oraz jej organizowania i finansowania – ocenił RPD.

    https://www.tvp.info/45759740/rpd-zawiadomi-prokurature-ws-inicjatywy-aborcja-bez-granic
  • Michał5 napisal(a):
    Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak zapowiedział zawiadomienie prokuratury w sprawie inicjatywy „Aborcja bez granic”. – To inicjatywa niezgodna z polskim prawem. Dotyczy nakłaniania do nielegalnej aborcji oraz jej organizowania i finansowania – ocenił RPD.

    https://www.tvp.info/45759740/rpd-zawiadomi-prokurature-ws-inicjatywy-aborcja-bez-granic
    No właśnie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Miło by było, gdyby się skończyło realnym procesem, najlepiej z wyrokiem.
    Obawiam się jednak że winni poniosą karę równie dotkliwą jak liczni obrażający nasze uczucia religijne co ponoć też jest nielegalne.
  • marniok napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):


    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    Po co na części skoro w całości wart jest 2,25 x wiecej?
    Fakt że nie jednroazowo ale to stały, cykliczny dopływ gotowizny.
    Przez 18 lat.
    Na części też idą i to przemysłowo.
    https://www.snopes.com/fact-check/300-children-found-frozen-alive/
    Uwaga, film drastyczny.
  • trep napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):


    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    Po co na części skoro w całości wart jest 2,25 x wiecej?
    Fakt że nie jednroazowo ale to stały, cykliczny dopływ gotowizny.
    Przez 18 lat.
    Na części też idą i to przemysłowo.
    https://www.snopes.com/fact-check/300-children-found-frozen-alive/
    Uwaga, film drastyczny.

    Hmmm. A czytał kulega ingliszowe objaśnienie pochodzenia filmiku?
  • SigmundvonBurak napisal(a):

    Hmmm. A czytał kulega ingliszowe objaśnienie pochodzenia filmiku?
    To je pierwsze primo.
    A drugie primo to je takie, że cuś mie tutej nie pasiło. To se guglłem hasełko "are frozen organs suitable for transplants". No i tak jak myślałem ni hu hu a przynajmniej not yet.

    "Freezing organs, rather than just refrigerating them, seems like a logical solution, but in practice it doesn’t work. When organs are frozen, ice crystals form and cause irreversible damage to the cells.
    The ability to freeze organs and to then thaw them without causing damage to the organ itself would be revolutionary in terms of our chances to save lives"
    https://organdonationalliance.org/the-key-to-preserving-organs-for-transplant/

    👣

    🐾
    🐾

  • Noale co?
    Po polskiemu to będzie jak?
    Ocokaman?
  • edytowano December 2019
    SigmundvonBurak napisal(a):
    trep napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):


    Gdyby noworodka można było sprzedać na części za 100.000 zł, problem aborcji by nie istniał.
    Po co na części skoro w całości wart jest 2,25 x wiecej?
    Fakt że nie jednroazowo ale to stały, cykliczny dopływ gotowizny.
    Przez 18 lat.
    Na części też idą i to przemysłowo.
    https://www.snopes.com/fact-check/300-children-found-frozen-alive/
    Uwaga, film drastyczny.
    Hmmm. A czytał kulega ingliszowe objaśnienie pochodzenia filmiku?

    Kunka, nie czytałem. Widziałem ten filmik niedawno na TT z podpisem o handlu organami. Pomyślałem, że będzie pasował do tego wątku, a że wyszukiwanie na ćwierkaczu ssie, to wbiłem w gógla "china, organs trade, frozem kids" i mi wyskoczył ten artykuł. Nie czytając skopiowałem linka i voila, wyszłem na gupka.

    No, tak, ale nie mamy wątpliwości, że handel organkami ma miejsce. Mówi o tym choćby reportaż pt. "Śpiąca królewna".

  • Mówimy o reportażu autorstwa Ziemkiewicza?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mówimy o reportażu autorstwa Ziemkiewicza?
    (-;
  • marniok napisal(a):
    Noale co?
    Po polskiemu to będzie jak?
    Ocokaman?
    Gugiel daje radę.
    „Zamrażanie narządów, zamiast ich chłodzenia, wydaje się logicznym rozwiązaniem, ale w praktyce nie działa. Kiedy narządy są zamrożone, tworzą się kryształy lodu i powodują nieodwracalne uszkodzenie komórek.
    Zdolność zamrażania narządów, a następnie rozmrażania ich bez powodowania uszkodzeń samego narządu byłaby rewolucyjna pod względem naszych szans na uratowanie życia ”

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Noale co?
    Po polskiemu to będzie jak?
    Ocokaman?
    Gugiel daje radę.
    „Zamrażanie narządów, zamiast ich chłodzenia, wydaje się logicznym rozwiązaniem, ale w praktyce nie działa. Kiedy narządy są zamrożone, tworzą się kryształy lodu i powodują nieodwracalne uszkodzenie komórek.
    Zdolność zamrażania narządów, a następnie rozmrażania ich bez powodowania uszkodzeń samego narządu byłaby rewolucyjna pod względem naszych szans na uratowanie życia ”
    Dziękuję. Nie miałem czasu guglować bo jak widąc godzinę posta wcześnie było i do domu się spieszyłem. A potem wpadłem w wir obowiązków domowych i zawodowych i nie bylo czasu. Ogólnie ostatnio u mnie krucho z czasem.
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Zdolność zamrażania narządów, a następnie rozmrażania ich bez powodowania uszkodzeń samego narządu byłaby rewolucyjna pod względem naszych szans na uratowanie życia ”
    Jeszcze się naukowcom nie udało odtworzyć przyrody?
    Film o badaniu zwierząt i owadów mogących dać się zamrozić (zimą) oglądałem laaaaaaata temu!
  • szwajcaria

    tabletka "po"
    jak kiedyś Biseptol

    U Helvetów zakazane środki poronne. kupuja dzieci i nauczyciele poprzez TikTok
    zamawiajaw Bułgarji, Grecji czy indjach

    "dostarczamy na cały świat" slogan reklamowy

    17 paczek za 100 SFr, tanio
    zamówił nauczyciel dla swej znajomej , która jest na statusie Sans-Papiere (piękna nazwa)

    w kazdym opakowaniu są dwie tabletki : 200 Milligramm Mifepristone i 200 Milligramm Misoprostol. w tej kombinacji wywołuja skurcze porodowe, niezależnie od miesiąca,

    https://www.tagesanzeiger.ch/abtreiben-ohne-hilfe-warum-frauen-im-internet-pillen-bestellen-275807800673

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.