Skip to content

WYBORY 2023

145791065

Komentarz

  • Co miało być po dwukropku?

  • U mnie działa (tweet, czy też post na darmowym portalu X).

  • Podoba mi się ten sposób myślenia: Coś tam może i jest problemem, ale to większy problem dla Kaczyńskiego niż dla nas, więc jesteśmy do przodu.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Podoba mi się ten sposób myślenia: Coś tam może i jest problemem, ale to większy problem dla Kaczyńskiego niż dla nas, więc jesteśmy do przodu.

    Ktoś już to pisał - JK powinien z niesmakiem wypowiedzieć się o samobójstwach.

  • Tak sobie pomyślałem, że idealną strategią dla Kałowni to:

    • Kało ostatni raz wygrało z PiS 12 lat temu, Kało ma przegrywanie z PiS w swoim politycznym DNA i jak widzicie powrót Tuska nic tu nie zmienia, więc jak chcecie odsunąć PiS od władzy to głosujcie na nas, a nie na tych oszołomów i przegrywów z Kało.
    • popieranie Kało = 3 kadencja PiS u władzy
      tylko czy płaczliwy Szymonek ma na to wystarczające cojones?
  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałem, że idealną strategią dla Kałowni to:

    • Kało ostatni raz wygrało z PiS 12 lat temu, Kało ma przegrywanie z PiS w swoim politycznym DNA i jak widzicie powrót Tuska nic tu nie zmienia, więc jak chcecie odsunąć PiS od władzy to głosujcie na nas, a nie na tych oszołomów i przegrywów z Kało.
    • popieranie Kało = 3 kadencja PiS u władzy
      tylko czy płaczliwy Szymonek ma na to wystarczające cojones?

    Nie wiem, muszę spytać żony.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałem, że idealną strategią dla Kałowni to:

    • Kało ostatni raz wygrało z PiS 12 lat temu, Kało ma przegrywanie z PiS w swoim politycznym DNA i jak widzicie powrót Tuska nic tu nie zmienia, więc jak chcecie odsunąć PiS od władzy to głosujcie na nas, a nie na tych oszołomów i przegrywów z Kało.
    • popieranie Kało = 3 kadencja PiS u władzy
      tylko czy płaczliwy Szymonek ma na to wystarczające cojones?

    Nie wiem, muszę spytać żony.

    To jest dobra strategia ale miejmy nadzieję że Szymek jej nie wdroży gdyż chyba fajnie byłoby gdyby nie wszedł do Parlamentu razem z arbuzami, co nie?

  • A właśnie - czy Czudżownia może jeszcze iść ze złodziejami czy już klamka zapadła?

  • @trep powiedział(a):
    A właśnie - czy Czudżownia może jeszcze iść ze złodziejami czy już klamka zapadła?

    do 06.09 nic nie zapadło

  • @Przemko powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałem, że idealną strategią dla Kałowni to:

    • Kało ostatni raz wygrało z PiS 12 lat temu, Kało ma przegrywanie z PiS w swoim politycznym DNA i jak widzicie powrót Tuska nic tu nie zmienia, więc jak chcecie odsunąć PiS od władzy to głosujcie na nas, a nie na tych oszołomów i przegrywów z Kało.
    • popieranie Kało = 3 kadencja PiS u władzy
      tylko czy płaczliwy Szymonek ma na to wystarczające cojones?

    Nie wiem, muszę spytać żony.

    To jest dobra strategia ale miejmy nadzieję że Szymek jej nie wdroży gdyż chyba fajnie byłoby gdyby nie wszedł do Parlamentu razem z arbuzami, co nie?

    Wizja rozpierduchy po stronie antypolskiej wywołanej taką strategią jest silną pokusą.
    A tak na prawdę, to jest test dla płaczliwego Szymonka, czy już zrozumiał, że polityka to gangsterska gra w innym sztafażu i czy chce być samodzielny, bo dla przypomnienia, Tusk się usamodzielnił po bezpardonowym ataku na starszyznę plemienną Unii Wolności.

  • Tak mnie najszło, że Tusk zafundował PO w Kielcach totalną rozpierduchę, z jednej strony pojawia się megawzmocnienie listy PiS, a z drugiej strony celebrycka wrzutka w postaci Giejtycha. Czyli PO grozi utrata 1 lub 2 mandatów, a pojawia się bardzo problematyczny konkurent na liście. Ciekawe123 kto będzie robił Giejtychowi kampanię w realu?

  • Nikt. Zauważyliście, ze PO nie prowadzi kampanii? Jedynie Tusk ma one man show. Rozpad pewnie się tak daleko posunął.

  • Nawet red. Ziemkiewicz epatuje nieuchronnym zwycięstwem Kaczora, który używa rozumu.

  • @los powiedział(a):
    Nikt. Zauważyliście, ze PO nie prowadzi kampanii? Jedynie Tusk ma one man show. Rozpad pewnie się tak daleko posunął.

    W terenie jest akcja plakatowa. Natomiast charakterystyczną jest minimalizacja loga listy (loga partii zazwyczaj nie ma wcale) z maksymalizacją twarzy i nazwiska.

  • Podobno PiS wykonał jakieś gigantyczne badania fokusowe, więc polityka rozmieszczania kandydatów jest przemyślana pochodną.
    Już na ten temat rwał szaty, kiedyś przyzwoity, prof Antoni Dudek, że takie Kielce są na bonusie w stosunku ilość mieszkańców/ ilość mandatów, a taka Warszawa, Poznań, Wrocław są pokrzywdzone. Tak więc tak...
    Obecnie trwa kombinacja nad obchodzeniem limitów wydatków, bo chyba wszyscy zaczęli cierpieć na deficyt wolontariuszy.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Podobno PiS wykonał jakieś gigantyczne badania fokusowe, więc polityka rozmieszczania kandydatów jest przemyślana pochodną.

    Też słyszałem w pokoju socjalnym na zakładzie pracy szeptanki, że dzięki temu partia PiS zdobędzie pińcet procent więcej głosiów, takie to rozsądne!!!!!!!

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    wszyscy zaczęli cierpieć na deficyt wolontariuszy.

    Co się pan Dziwisz? System partyjniacki taki u nasz, że do lepienia plakatów masz tylko dyr. Moskala. Bas! Nie wolno już plakatów kleić, teraz trzeba wynajmować nośniki. To akurat dyr. Moskal ogarnie, tyle że limit wydatków ten tego.

  • edytowano September 2023

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Nikt. Zauważyliście, ze PO nie prowadzi kampanii? Jedynie Tusk ma one man show. Rozpad pewnie się tak daleko posunął.

    W terenie jest akcja plakatowa. Natomiast charakterystyczną jest minimalizacja loga listy (loga partii zazwyczaj nie ma wcale) z maksymalizacją twarzy i nazwiska.

    Bardzo słuszna uwaga, logo na plakatach mających około metra wysokości jest często tak male, ze z drugiej strony dwupasmowej ulicy ciężko jest nazwę partii przeczytać.

  • Jak podkreślił Mateusz Morawiecki w opublikowanym spocie na ten temat - takie spoty mają być publikowane codziennie o 7. rano. Na osiedlach z wielkiej płyty mieszka ponad 8 mln Polaków. - Cała Polska powinna być przyjazna dla ludzi. Nie chcemy lepszych i gorszych dzielnic. Chcemy, by mieszkańcy tych osiedli mieli jak najlepszy standard życia i mieszkania - mówi na nagraniu premier.

    czuję rękę Ignatza
    Ignatz na prezydenta!

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Podobno PiS wykonał jakieś gigantyczne badania fokusowe, więc polityka rozmieszczania kandydatów jest przemyślana pochodną.

    Też słyszałem w pokoju socjalnym na zakładzie pracy szeptanki, że dzięki temu partia PiS zdobędzie pińcet procent więcej głosiów, takie to rozsądne!!!!!!!

    To manewr Trumpa, nie liczy się ilość głosów wyborców, liczy się ilość elektorów, więc po co tracić czas na pierdoły?
    Tutaj tak samo, walka o JeszczePrawieMłodych nachodziców z Wielkich Miast nie ma sensu.

  • loslos
    edytowano September 2023

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Podobno PiS wykonał jakieś gigantyczne badania fokusowe, więc polityka rozmieszczania kandydatów jest przemyślana pochodną.
    Już na ten temat rwał szaty, kiedyś przyzwoity, prof Antoni Dudek

    A kiedy bo nie pamiętam?

  • @los powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Podobno PiS wykonał jakieś gigantyczne badania fokusowe, więc polityka rozmieszczania kandydatów jest przemyślana pochodną.
    Już na ten temat rwał szaty, kiedyś przyzwoity, prof Antoni Dudek

    A kiedy bo nie pamiętam?

    Jak pisał Reglamentowaną Rewolucję i wcześniej.

  • KPN. Komuna niby wróg ale najgorszy wróg Kaczyński.

    Zreszta - nie ma przypadków. Nie dawaliby go na okrągło w prasie, radiu i tv, jakby nie zdał podstawowego testu.

  • @los powiedział(a):
    KPN. Komuna niby wróg ale najgorszy wróg Kaczyński.

    Zreszta - nie ma przypadków. Nie dawaliby go na okrągło w prasie, radiu i tv, jakby nie zdał podstawowego testu.

    Jak się nawdychał gazu to i go zapraszać zaczęli, a kanał na jutubce to już wyjątkowo parszywe manipulacje, choć dobrej klasy.

  • A Dorzecze to tylko odnotowuje czy afirmuje?

  • @Brzost powiedział(a):
    A Dorzecze to tylko odnotowuje czy afirmuje?

    Do Rzeszy to opoka kucerii, więc stawiałbym na afirmację.

  • z jakiego to autoryteta zostało wypowiedziane?

  • Wredna sucz.

  • Zdanie Siarkowskiej jest fałszem o tyle, że jest tylko częścią prawdy. Bo takie samo zdanie można powiedzieć i o Konfederacji i o każdej innej partii. grupie frakcji czy koalicji biorącej udział w wyborach i o samej Siarkowskiej też: "Nie po to pan Jezus umarł na krzyżu żeby się Siarkowska dostała do Sejmu".

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.