Skip to content

Coda do Zaduszek. Kolejni forumkowicze odeszli.

Kolega Porys na FB poinformował mnie, że w ostatnich latach odeszło więcej kolegów którzy w swoim czasie pisywali na wieloforumku, a których do tej pory nasza wypominkowa lista nie objęła. Co czym prędzej uzupełniam. Jak rzekł kolega Los - aż dziw, że jeszcze my żyjemy.

14 grudnia 2021 zmarł dr. Marek Bańczyk (kol. Andres Andrade)

https://www.wprost.pl/kraj/10614946/nie-zyje-marek-banczyk-nikt-kto-cie-spotkal-nie-mogl-pozostac-obojetny.html?

6 maja 2022 zmarł Artur Mrówczyński-Van Allen (kol. Zimny Homer)

https://wpolityce.pl/swiat/598000-zmarl-artur-mrowczynski-van-allen-polsko-hiszpanski-lacznik

14 maja 2021 zmarł Piotr Kolanowski, kolega Porys nie był na 100% pewien jego FForumkowania (jeśli to prawdopodobnie pod nickiem Pieter van der Kollan - niestety Forum Frondy zostało już na amen wymazane z pamięci internetów, ale... cóż in dubio pro reo, a modlitwa zawsze potrzebna)

https://www.facebook.com/artur.zawisza.7/posts/pfbid02UCEviJa1kLaud7gY4CiapxHyxWJn2WkDiBmZcByAps4MaKPiqKvB7xUXGuy5fsNel

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.

Otagowano:

Komentarz

  • Kolega Porys na FB poinformował mnie, że w ostatnich latach odeszło więcej kolegów którzy w swoim czasie pisywali na wieloforumku, a których do tej pory nasza wypominkowa lista nie objęła.

    Proszę nie zrozumieć źle mojego wpisu, nie mam żadnych intencyj poza drobnym sprostowaniem. Podejrzewam, że lista o której piszesz, to (zgodnie z tytułem wątku) lista Dam i Rycerzy ŻRFF i ŻRdFF. Nie jest to zbiór tożsamy ze zbiorem forumkowiczów.

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • @trep powiedział(a):

    Kolega Porys na FB poinformował mnie, że w ostatnich latach odeszło więcej kolegów którzy w swoim czasie pisywali na wieloforumku, a których do tej pory nasza wypominkowa lista nie objęła.

    Proszę nie zrozumieć źle mojego wpisu, nie mam żadnych intencyj poza drobnym sprostowaniem. Podejrzewam, że lista o której piszesz, to (zgodnie z tytułem wątku) lista Dam i Rycerzy ŻRFF i ŻRdFF. Nie jest to zbiór tożsamy ze zbiorem forumkowiczów.

    +
    Możemy utworzyć jedną listę zaduszkową FF i FR. Tytuł wątku mogę przecież zmienić.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano November 2023

    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.