Skip to content

Prof Gaciąg - szlachetna rezygnacja ze startu w wyborach

W dużym skrócie:

  • we wtorek ( 23.04.2024) miały się odbyć wybory Rektora WUM, gdzie obok wielce zasłużonego prof Gaciąga (Janda aktorka, Kieli CEO TVN, i sporo innych) wystartowała młodsza kontrkandydatka. Ponieważ młodzi lekarze złośliwie, kierując się ejdżyzmem, mieli ponoć chcieć głosować na ową kontrkandydatkę, więc wynik wyborów był niepewny. Profesor Gaciąg, nie mógł pozwolić aby środowisko było przez jego kontrkandydatkę wprowadzane w błąd, więc pod koniec tego tygodnia, zwolnił ową panią dyscyplinarnie, gdyż okazało się, że mobbowała swoich współpracowników. Po tym zwolnieniu dyscyplinarnym (owa kontrkandydatka złośliwie się odwołała) w wyborach pozostał tylko jeden kandydat, Profesor Gaciąg. Proszę sobie wyobrazić, że ten szlachetny człowiek, Profesor Gaciąg, również wycofał się z kandydowania, choć mógł wygrać i do września pozostanie tylko skromnym p.o. Rektora WUM. Wrzesień, to termin nowych wyborów Rektora WUM.

To co jest szokujące w tej historii, to fakt, że żadne z wiodących mediów nie opisuje tej szlachetnej postawy Rektora Gaciąga. Nurmalnie wstyd.

Komentarz

  • Wrzuciłem w góglownicę i pokazało mi się wiodące medium będące dla nas źródłem dobrych wiadomości z rana.

  • Kontrkandydatka jest profesorem z nominacji A.Dudy, może tu jest piesek pogrzebany?

  • @Brzost powiedział(a):
    Wrzuciłem w góglownicę i pokazało mi się wiodące medium będące dla nas źródłem dobrych wiadomości z rana.

    Czyn szlachetny miał miejsce w piątek, a tu cisza ;)
    Zabawa polega na tym, że ta sprawa (oskarżenia o mobbing) była znana od 4 miesięcy. Piątek godzina 15 ogranicza możliwości przeciwdziałania.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.