Skip to content

Polexit

Jest taki komitet wyborczy. Nazwiska jak dotąd nic mi nie mówią. Zastanawiam się co to za twór. Czy to jakaś Anty-konfa która ma odebrać jej głosy, czy raczej 467 Antypis?

«1345678

Komentarz

  • Też się przyłaczam, dla kolegi oczywiscie

  • Zastanawiam się co to za twór.

    Też się przyłaczam,

    Odpowiadam: jest to twór, który ma za zadanie odebranie głosiów PiS, gdyż przecież to w (tfu) elektoracie PiS będą (tfu) obywatele pragnący polexitu, nie w ZiS. Jest to zapewne twór niemiecko-rosyjski, czyli szatański, a dowód na to mamy choćby na listach (tfu) wyborczych:

  • I na dowód powyższego fragment programu:

    W obawie przed próbą rozbicia współpracy państw Unii Europejskiej poprzez manewrowanie przez Rosję dostępem do jej gazu, kraje Unii Europejskiej wprowadziły zasadę solidaryzmu energetycznego. Jeśli ktoś uważa, że ten solidaryzm jest prawdziwy, to co nam przeszkadza Nord Stream 2? Niechby Rosja poprowadziła nawet 10 następnych rurociągów gazowych do dowolnych państw Unii Europejskiej. Przecież zgodnie z tą zasadą ten gaz będzie dostępny dla wszystkich krajów Unii.

    Czyli stoi za tym RU DE.

  • Przy okazji zebrali kilka nazwisk kojarzących się z politykami innych partyj, jak np. Czarnek, żeby ludzie przez pomyłkę zabrali PiS jakiś głoś. Jak powiedział Marian Banaś do mec. Chmaja - każdy głoś się liczy.

  • @trep powiedział(a):
    Przy okazji zebrali kilka nazwisk kojarzących się z politykami innych partyj, jak np. Czarnek, żeby ludzie przez pomyłkę zabrali PiS jakiś głoś. Jak powiedział Marian Banaś do mec. Chmaja - każdy głoś się liczy.

    Dzięki, to coś w rodzaju podpisu postPRLu, więc nic więcej nie potrzeba.

  • Ale powinni też co nieco odebrać Skonfudowanej Konfuni, której niektórzy włodarze również lubują się w dyskretnym zapachu onuc o poranku.

  • To są dysydenci z głównego nurtu korwinizmu, który poszedł do Konfy. Rozwód z tą grupą był już dobrych kilka, może kilkanaście lat temu, chyba jeszcze przed wyborami w 2015 r. Przewodzi im Stanisław Żółtek, były wiceprezydent Krakowa z lat 1994-98 (koalicja UW-UPR, serio), wspomniany Szatan to też nazwisko, które przewijało się na korwinistycznych listach, startował w 2007 r. w ramach Ligi Prawicy Rzeczypospolitej, Żółtek zresztą też. Był i wątek humorystyczny, bo z jednej listy startowali Papież i Szatan. Z innego okręgu kandyduje Leszek Samborski, https://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Samborski, czyli też korwinowe klimaty.

  • Ok. Dzięki. Patrzyłem na listy warszawskie i żadne nazwisko mi się z niczym nie kojarzyło.

  • Czyli ruskie, które odłączyły się od ruskich.

  • JBŚO

  • Jeśli ktoś uważa, że ten solidaryzm jest prawdziwy, to co nam przeszkadza Nord Stream 2? Niechby Rosja poprowadziła nawet 10 następnych rurociągów gazowych do dowolnych państw Unii Europejskiej. Przecież zgodnie z tą zasadą ten gaz będzie dostępny dla wszystkich krajów Unii.

    Jest to fragment antypisoski w swej naturze, bo to PiS uważa solidaryzm za prawdziwy a straszy NS. No i jest tu tryb warunkowy (jeśli). Sprawia on jak widzę potworne trudności. To jest konstrukcja mniej-więcej taka:
    jeżeli uważasz że w nocy jest jasno, a w dzień ciemno to powinieneś se świecić latarką w południe.

  • Nowaja Prawica.

  • Dwóch znajomych.

    Jeden bezpośredni, człowiek z poukładanym w głowie systemem wartości ale nienachalnie antyreligijny. Wie o co chodzi z UE i kto tam rządzi i zdecydowanie anty-tuskowy komentator polityki wewnętrznej w Polsce.
    Głosował będzie do ełrookrąglaka ma ... Konfederację....

    Drugi, znam go pośrednio, bo pracuje z jego żoną. Widziałem go kilka razy, spotkaliśmy się parę razy na Mszy w kaplicy szpitalnej, w sumie zamieniłem z nim kilka słów ("cześć -cześć"). Katolicy, wierzący, praktykujący, ich jedyny syn to aktywny ministrant, pracuje.
    Oboje pochodzą ze wsi.
    Też będzie głosował na Konfe...

  • No to chyba lepiej, niż żeby pierwszy na KałO a drugi na Chu*ownię?

  • Trochę lepiej ale głosie zmarnowane.

  • @marniok powiedział(a):
    Dwóch znajomych.

    Jeden bezpośredni, człowiek z poukładanym w głowie systemem wartości ale nienachalnie antyreligijny. Wie o co chodzi z UE i kto tam rządzi i zdecydowanie anty-tuskowy komentator polityki wewnętrznej w Polsce.
    Głosował będzie do ełrookrąglaka ma ... Konfederację....

    Drugi, znam go pośrednio, bo pracuje z jego żoną. Widziałem go kilka razy, spotkaliśmy się parę razy na Mszy w kaplicy szpitalnej, w sumie zamieniłem z nim kilka słów ("cześć -cześć"). Katolicy, wierzący, praktykujący, ich jedyny syn to aktywny ministrant, pracuje.
    Oboje pochodzą ze wsi.
    Też będzie głosował na Konfe...

    To jest dokładnie elektorat partii populistycznych, tu u nas też ktoś zagłosuje na Konfederację.

  • @trep powiedział(a):
    Trochę lepiej ale głosie zmarnowane.

    Skoro PiS nie chce ich głosów..

  • Obawiam się że to nieunikniony proces, coraz więcej tego widzę, na pismejkerze pisali że to prawo o nakrętkach to przejaw tyrani itd.

  • Wśród sympatyków Końpederastii jest najmięcej deklarujących rejteradę przed poborem do wojska w obliczy zbliżającego się zagrożenia wojennego.

    Taka to "prawica konserwatywna"...

  • @Przemko powiedział(a):
    Obawiam się że to nieunikniony proces, coraz więcej tego widzę, na pismejkerze pisali że to prawo o nakrętkach to przejaw tyrani itd.

    A ty, Przemku, do której grupy się zaliczasz? Do tej, co radzi sobie z urywaniem zakrętek i nie krytykuje durnego prawa? Czy do tej, która nawet i bez tego prawa starała się tak odkręcić nakrętkę, żeby jej nie urwać?

  • edytowano 1 June

    @MarianoX powiedział(a):
    Wśród sympatyków Końpederastii jest najmięcej deklarujących rejteradę przed poborem do wojska w obliczy zbliżającego się zagrożenia wojennego.

    Taka to "prawica konserwatywna"...

    To powiedz Mariano, właściwie za co mam umierać, jak już przyjdzie czas ? Jak mnie zmotywujesz ?

  • @trep powiedział(a):

    A ty, Przemku, do której grupy się zaliczasz? Do tej, co radzi sobie z urywaniem zakrętek i nie krytykuje durnego prawa? Czy do tej, która nawet i bez tego prawa starała się tak odkręcić nakrętkę, żeby jej nie urwać?

    A ty ?

  • @Przemko powiedział(a):
    Obawiam się że to nieunikniony proces, coraz więcej tego widzę, na pismejkerze pisali że to prawo o nakrętkach to przejaw tyrani itd.

    Bardzo prosto wytłumaczę Koledze, czemu prosta ludożerka nienawidzi, po prostu z serca nienawidzi tegu rodzaju przepisów: https://excathedra.pl/discussion/comment/512100/#Comment_512100

  • Tak bardzo to chyba nie nienawidzi, skoro jednak na nich głosuje.

  • edytowano 1 June

    Jeden z potężnych zakładów mleczarskich wydał 30 mln na zmiany w linii produkcyjnej, żebym trudniej mógł oddzielić nakrętkę od butelki. Ale jak i tak oddzielam, jak jest potrzeba, a czasami nie, w zależności. Ale żeby 30 baniek na taką zabawę ze mną inwestować ...

    Prawdę powiedziawszy nie zwróciłbym uwagi na doniosłość tej zmiany, gdyby ktoś mi nie powiedział ...

  • To tak jak z maseczką - są koleżkowie, którzy nie są w stanie znieść, że ktoś im coś nakazuje. W normalnych czasach takim urządzano widowiskowe egzekucje w centrach miast, więc się do czegoś przydawali.

  • edytowano 1 June

    @JORGE powiedział(a):

    @MarianoX powiedział(a):
    Wśród sympatyków Końpederastii jest najmięcej deklarujących rejteradę przed poborem do wojska w obliczy zbliżającego się zagrożenia wojennego.

    Taka to "prawica konserwatywna"...

    To powiedz Mariano, właściwie za co mam umierać, jak już przyjdzie czas ? Jak mnie zmotywujesz ?

    W Rosji tamtejsze 500+ pod nazwą Kapitały Macierzyńskiego jest pod pewnymi względami wyższe niż u nas.

    Wyobraża sobie Kolega jak to zdemoralizuje robotników w podbitej Polsce?

  • edytowano 1 June

    @MarianoX powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):

    @MarianoX powiedział(a):
    Wśród sympatyków Końpederastii jest najmięcej deklarujących rejteradę przed poborem do wojska w obliczy zbliżającego się zagrożenia wojennego.

    Taka to "prawica konserwatywna"...

    To powiedz Mariano, właściwie za co mam umierać, jak już przyjdzie czas ? Jak mnie zmotywujesz ?

    W Rosji tamtejsze 500+ pod nazwą Kapitały Macierzyńskiego jest pod pewnymi względami wyższe niż u nas.

    Wyobraża sobie Kolega jak to zdemoralizuje robotników w podbitej Polsce?

    Jednak mnie nie przekonałeś. Mało. Więcy.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.