Skip to content

Cave Czachorem

loslos
edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Tako rzecze prorok los - ten facet narobi nam jeszcze klopotow. Nigdy nie wyszlo nic dobrego z ego tych rozmiarow.

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

  • Jeśli ego idzie w parze ze zdolnościami, to różnie może wyjść. Pytanie jak jest w tym wypadku.
    The author has edited this post (w 10.03.2014)
  • MKurka donosi: Do Smoleńska pojechało dwóch profesorów: Czachor i Wiśniewski oraz zawodowy geodeta mgr inż. Dariusz Szymanowski. Panowie przy pomocy prostych narzędzi, znanych ludzkości od lat, ustalili, że podana przez Chrisa Cieszewskiego lokalizacja brzozy jest błędna. Co więcej wszystko wskazuje na to, że „brzoza google” była prawidłową lokalizacją.
    http://kontrowersje.net/prof_czachor_i_prof_andrzej_wi_niewski_wykazali_jeden_b_d_w_badaniu_chrisa_cieszewskiego
    Trudno w to uwierzyć.
  • W sumie upierać się, że wszystko w terenie jest bez zmian po czterech latach nie jest do końca rozsądne? U mnie na działce niewiele rzeczy juz po roku leży w tych samych miejscach.
  • Los jak zwykle miał rację. Nuuuda.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Warte przeczytania są komentarze pod tekstem. Wynika z nich, że ekipa prof. Czachora nie miała "podkładu" czyli siatki geologicznej, na którą  należało nanieść zdjecie, którym dysponowali.
    http://blog-n-roll.pl/pl/prof-czachor-ma-cojones

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Czachor jest niczym Artymowicz albo pewien znany nam dr chemii. Fizyk z nieco szarlatańską specjalnościa (informatyka kwantowa) a zna się na elemencie skończonym, geodezji i wytrzymałości materiałów. Z hodowli drobiu też jest specjalistą.
    Lampka mi sie zapaliła, jak zobaczyłem jego zachowanie na Konferencji Smoleńskiej.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Poza wszystkim - problem pancernej brzozy w ogóle nie powinien już od dawna być rozważany.
  • mmaria
    Poza wszystkim - problem pancernej brzozy w ogóle nie powinien już od dawna być rozważany.
    Jak masz dobrą wolę. Jak masz wolę złą - w tym jałowym kierunku będziesz kierować dyskusję.
    To oczywiście może być obmowa ale w więzieniu mają oni człowieka w całkowitej władzy i mogą mu wiele zrobić i wiele w nim zmienić.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • mmaria
    Poza wszystkim - problem pancernej brzozy w ogóle nie powinien już od dawna być rozważany.
    Swiete słowa. Niestety nawet komisja Maciarewicza ciągle tanczy wokół brzozy, zamiast przerwać ten bal ruskim agenciakom.
  • Znaczy się, profesor Czachor próbuje, jak nie tędy, to owędy.
  • Wiedza na temat Smolenska, w szczególności analizy zdjęć satelitarnych i innych fotografii miejsca katastrofy poszła wyraźnie do przodu i prof. Czachor już za nią nie nadąża. Z drugiej strony zadziwiająca jest współpraca pana prof. z Michałem Jaworskim, który na S24 zaczynał był w grupie Nowaczyka, ale jakiś czas temu dokonał konwersji. W efekcie Czachor przedstawia twórczość niektórych członków byłego zespołu Laska nadając im status badań niezaleznego naukowca. Byłoby to jeszcze do strawienia, gdyby profesor wykorzystując swoje przygotowanie analityczne, przetworzył materiał i oddzielił fakty od bzdur a niestety, odnoszę wrażenie, że tego nie robi. Nie jestem entuzjastą tego Czachora.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.