Skip to content

Szczepan Twardoch kontrowersyjny

edytowano March 2015 w Forum ogólne
w Śniadaniu Mistrzów Marcina Mellera.
Jego pytanie, czy inni obecni w studio wiedza, ze ponad polowa Polakow dostaje na reke mniej niz 2 tysiace miesiecznie i mimo to nikt sie nie buntuje a 2,5 miliona wyjechalo, odpowiedzieli po dluzszym milczeniu skofundowani i zniesmaczeni:
- Robert Glinski: ja mysle, ze to wspaniale, ze mogli wyjechac i wyjechali,
- Dorota Welman: ale jest tendencja, zeby wracac,
- Adam Nowak: ale co, bo nie wiem, chcialbys zabronic im wyjezdzac czy kazac im zwracac za darmowe studia?
Dobrze mu tak, Ślązakowi jednemu!

Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika

Komentarz

  • Oczko puścił folcdojcz?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Pierwsze słyszę o takim programie, nie wiem któż zacz Adam Nowak,
    Ale wygóglałem program i oglądam sobie jakiś od. 8.
    Zobaczyć Kazimierza Sowę (jeszcze? kapłan) i Marcina Mellera (były naczelny Playboy'a) pijących sobie z dzióbka... słodkie.
    ===
    Frudowskie upsknięcie Playboya (13sek) na jednej z posiadówek drugiegośniadania (listopad 2010)
    http://www.youtube.com/watch
    The author has edited this post (w 01.03.2014)
  • A Szkiełko kontaktowe zna kolega? No to jest taki sam program.
    http://www.youtube.com/watch
  • Odnoszę wrażenie, że gdybyśmy jako naród bardziej się szanowali to i pisarz śląski też by nas szanował i nie podkreślał ostentacyjnie że jest pisarzem śląskim.
  • romeck
    Pierwsze słyszę o takim programie, nie wiem któż zacz Adam Nowak,
    Ten od "Raz Dwa Trzy?" Robił dość porządne wrażenie dotąd.
  • Ano robił, może dlatego że się mało odzywał? Stracił sporo w moich oczach gdy się pojawił na Woodstock ale to jeszcze nic szczególnego nie znaczy.
  • Brzost
    Odnoszę wrażenie, że gdybyśmy jako naród bardziej się szanowali to i pisarz śląski też by nas szanował i nie podkreślał ostentacyjnie że jest pisarzem śląskim.
    Powiedzmy to bardziej wprost - gdyby konfitury były po stronie patriotyzmu, nie byłoby większego polskiego nacjonalisty niż pon pisorz.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • A wiecie, że podobno jakiś prorok zainteresował się wpisami pisarza slunskiego i go ciąga? A rebelka staje w obronie, w końcu plucie na Polskę to wolność słowa. Co innego jakby komuś powiedział, że jest chzczgncz, o to jest chamstwo i trzeba tępić!
  • Ślunski pisorz miał zawsze dużo czirliderek. Co ciekawsze123 - wyłącznie rodzaju męskiego. Kobiety toszczą się o swoją godność, tylko mężczyźni mogą tak zupełnie nie mieć jaj.
    The author has edited this post (w 01.03.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • rozum.von.keikobad
    A rebelka staje w obronie
    Że prorok to wiem, że bronią nie wiedziałem - forumek go broni czy portal?
  • forum

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • przemk0
    rozum.von.keikobad
    :
    A rebelka staje w obronie
    Że prorok to wiem, że bronią nie wiedziałem - forumek go broni czy portal?
    Forum, rebelka w sensie użytkownicy - zobacz sobie np. na fejsa Vincy, ludzie normalnie mają 100 zdań na jeden temat murem za pisarzem.
  • rozum.von.keikobad
    przemk0
    :
    rozum.von.keikobad
    :
    A rebelka staje w obronie
    Że prorok to wiem, że bronią nie wiedziałem - forumek go broni czy portal?
    Forum, rebelka w sensie użytkownicy - zobacz sobie np. na fejsa Vincy, ludzie normalnie mają 100 zdań na jeden temat murem za pisarzem.
    Pszeesz od momentu specyficznej metody odpisiania rebelyi przez torqemade i consortes widac było, że ci co zostali to w większości zbieranina psipsiółek ceniących sobie nade wszystko swoja psipsiółkowatość.
    Amica veritas, sed magis amicus Plato. (chyba dobrze to przetworzyłam?;) )
  • Sed magis amicus Tomcio powinno być.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Przebywając licznie w styczniu w Katowicach miałem nadzieję na spotkanie wzmiankowanego aby mu czynnie złożyć podziękowanie.
  • Już umiem wysłowić co jest z ponem pisorzem.
    Pon pisorz deklaruje z eleganckim prychnięcem, że nie jest Polakiem, co znaczy oczywiście, że nie czuje się Polakiem, pewnych obiektywnych kategorii deklaracją nie da się zmienić. Czy coś możemy i powinniśmy z tym zrobić? Nic, nie mamy wniknienia w cudze uczucia. Pan Bęgowski nie czuł się mężczyzną (zakładamy, że nie robi sobie przebieranki) i mimo pewnych obiektywnych oczywistości wolno mu, wolno też pisorzowi nie czuć się Polakiem.
    Ja na przykład ani trochę nie czuję się Niemcem, choć jest całkiem wiele powodów, by mnie do tej nacji przypisać, więc moja sytuacja w pewnym sensie jest podobna do pisorzowej. Ale dalej jest już inaczej.
    Ja ze zrozumieniem i szacunkiem odnoszę się do problemów z niemiecką duszą a gwarantuję wam, że jest ich sporo. Pon pisarz zaś z wielkim upodobaniem i zadowoleniem szydzi sobie z polskiej niedoli. To prawda - matka nasza Polska upadła. Co gorsza - upadła w gnojowisko i własne wymiociny i to pod wpływem utraty kontroli motorycznej spowodowanej nadużyciem alkoholu. Kto widzi swoją matkę w takim stanie, serce mu krwawi. Może odwrócić się faktów "Nie, nie, mamusia jest czyściutka i siedzi własnie u fryzjera", może tłumaczyć, że to normalne, że wszystkie matki leżą w gnoju pijane i obrzygane, może wściekle zawołać "Wstawaj stara babo, bo robisz z siebie pośmiewisko!" ale za tym wszystkim będzie krwawiące serce.
    A co powinien zrobić obcy? Jemu serce nie krwawi ale mimo to powinien pomóc kobiecie wstać albo przynajmniej dyskretnie się odwrócić. Pon pisorz zaś radośnie rechocze, sturcha kobietę kijem i woła "Patrzcie, patrzcie na babsztyla, napruła się jak autobus, rzuciła pawia i teraz leży w gnoju!"
    Za coś takiego można zabić.
    Wielu kolegów bardzo mnie oprychało za określenie "Bugodrze" - trafne lub nie ale wynikało ono z takiej postawy: to co jest wokół mnie jest tak obrzydliwe i odpychające, że nie nazwę go świętym słowem "Polska."
    The author has edited this post (w 02.03.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • W sierpniowej "Pani":

    image
  • A któż to taką straszną krzywdę uczynił ponowi pisorzowi? Nie ma w Polsce tak uwielbianej osoby, przez jakiś czas miał swe stałe rubryki i w Arcanach i w Gazecie Aborczej, pokażcie mi takiego drugiego.
  • Po cholerę się nim zajmować? Toż to narcyz i palant jest.I cały czas się trzęsie o pozycję i dochody bo wybrał sobie bardzo niepewne źródło utrzymania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.