Skip to content

Zdjęcie dnia

1229230231232233235»

Komentarz

  • Fotogram przedstawia prof. medycyny, która w dodatku ma na nazwisko Łał!

  • edytowano 24 April

    Ponoć należy zawsze korzystać z usług najmniej pięknego specjalisty, gdyż ci ładniejsi zwykle mieli łatwiejszą ścieżkę kariery z uwago na efekt aureoli choćby :smiley:

  • Podobno bardzo ceniona przez pacjentów.

  • Blaski i cienie:




  • Czy na 4 zdjęciu @trepa jest padalec?

  • Padalec jest na 3. Na 4 jest walka dwóch padalców. Zostały rozdzielone przez bardzo duże zwierzę i przeniesione w różne miejsca.

  • Aha, myślałem że to słynny padalec-Ouroboros

  • Tak, a co?

  • Inne dzielnice też.

  • Horała (we Wnet) podał morderczy argument - połowa Warszawy będzie miała podstawy do zaskarżenia inwestycji ze względu na zwiększony hałas. I, dodał, oby nie było jak w Poznaniu, gdzie rozbudowa terminalu kosztowała 30 mln, a odszkodowania za hałas 100 mln (z pamięci cytuję). I dodam - pewnie te odszkodowania w Poznaniu zamknęły się tak niską kwotą wynikało z tego, że gros Poznaniaków nie poszła do sądu z niezgulstwa, dobroci serca albo, przede wszystkim, - niewiedzy.

    No i spławną Odrę też możemy pożegnać, po co taka rzeczna autostrada od Bałtyku do Czech i ich okolic - Austrii, Bawarii? Park narodowy się zrobi.

  • Przecież nawet gdyby owe samoloty dodatkowo zrzucały na mieszkańców w/w dzielnic nadmiarowe ścieki z Czajki, nie spowodowałoby to spadku poparcia dla KO w Stolicy

  • @MarianoX powiedział(a):
    Przecież nawet gdyby owe samoloty dodatkowo zrzucały na mieszkańców w/w dzielnic nadmiarowe ścieki z Czajki, nie spowodowałoby to spadku poparcia dla KO w Stolicy

    po pieniądze pójdą, i chwaląc PO za uzyskane środki wyprowadzą się do obwarzanka. Polska się złoży. Stać nas.

  • Tutaj piszą, że rozbudowa jest fizycznie niemożliwa.

  • Ale patrzcie. PiS gadał o PCK i PO gada o PCK. Ja tu widzę podobieństwo.

  • Tak, tak. PiS PO jedno zło czy dwa plemiona, które się nie różnią, chyba tak to było.

  • Rok temu na wizytę wnuka nabyłem deskę. Resztę, czyli miarę, ołówek, wyrzynarkę, wiertarkę, wkręty, wkrętarkę, miałem. W użyciu były okulary ochronne.

    Zrobiliśmy borysa budkę lęgową.

    W tym roku zalęgły się w niej sikorki. Polecam. Podobno w każdej budce się coś zalęgnie. Instrukcje można zlaleś w internacie. Najlepiej na stronach leśników.


  • W moich budkach robionych ręcznie w czasach licealnych lęgły się: sikora bogatka, muchołówka żałobna, pleszka.

  • edytowano 13 May

    Mój ojciec (stolarz) miał kiedyś pomysł zrobić budki dla ptaków na sprzedaż. Zrobić umiał, ale już sprzedać jakoś gorzej. Powiesił na poręczy balkonu aby były "na później" a tam niestety sie ptaki pozalęgały.... Taki los budek, przyroda nie znosi pustostanów.

  • No to miał na sprzedaż budki z wsadem.

    • domki z lokatorami.
  • Mam głupie skojarzenie z pewną warszawską aferą sprzed kilku lat ;-)

  • Co do afery skojarzeniowej to chodzi o Borysa Budkę czy Arkadiusza Sikorę? :D

  • edytowano 09:01

    Nie. O sprzedaż kamienic.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.