Skip to content

Zdjęcie dnia

134689235

Komentarz

  • Agata i Matylda z mężamy

    image
  • image

    Dwa style kibicowania z szalikami:

    1. styl kibicowski;
    2. styl filipiński.
    :)
  • romeck napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Dwa style kibicowania z szalikami:

    1. styl kibicowski;
    2. styl filipiński.
    :)
    A ja doskonale pamiętam co GazWyb montował z szalikiem Lecha Kaczyńskiego.

  • Chyba wszyscy pamiętamy.
  • James Bond w Warszawie :-)
    image
  • dla mnie powyzsze zdjecie jest bardzo ulubione bowiem : ostatnia oficjalka Borsuka
  • Też na Borsuka zwróciłem uwagę. To wręcz symboliczne odwrócenie, drugi plan i obrażona mina.
  • plus-minus 20 years ago
    image
  • To Dudowie?
  • Ano :-)
  • fajne czasy- mam tyle samo lat co duda i pamiętam te fryzurki , marynarki, krawaty no i oczywiście dziewczyny
  • Bardzo fajne czasy, szalony i wesołe, burzy i naporu. Choć ja jako tylko o rok młodszy o Dudeła nosiłem wówczas całkowicie inną fryzurkie i broń Panie Boże gajera poza studniówką, maturą i egzaminami wstępnymi. Jak przystało na punkowca i anarchistę fryzurkie była nastraszona na czubie, a boki wygolone :ar!
  • edytowano October 2015
    dyzio z rozrzewnieniem:
    fajne czasy- mam tyle samo lat co duda i pamiętam te fryzurki , marynarki, krawaty no i oczywiście dziewczyny
    Również jestem (około) rówieśnikiem i również miałem taką fryzurę! Na Hju Granta! :)
  • image
    Konkurs Chopinowski.
  • imageimage

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Za Cyrusem, żeby za słodko nie było:

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2015
    Zabrakło taga: #proszęNieRegulowaćOdbiorników
    image
  • Jasny gwint! X_X
    A ja gdzieś tu napisałam, że mi jej facjata specyalnie nie przeszkadza. Odwołuję!!!
  • makabra
    paraliż połowy twarzy? narkotyki? ktoś ją czymś otruł?
    jestem przerażona - naprawdę

    po przejęciu władzy nowy rząd musi szybko sprawdzić wszystkie akty międzynarodowe podpisane przez premier Kopacz - nie wiadomo, jakie Polaków czekają tam niespodzianki
  • edytowano October 2015
    KAnia przestraszyła się:
    makabra
    paraliż połowy twarzy? narkotyki? ktoś ją czymś otruł?
    Botoks to w zasadzie po prawdzie trująca trucizna!
    Plus naciągnięcia tu-i-tam.

    Zapewniam, że większość celebrytek wygląda tak samo, tylko... trzymają fason. Robią "głupie" miny w domu przed lustrem i potem wiedzą co i jak trzymać-and-napinać-oraz-nierechotaćsię.
    :)

  • Myślę, że polecenie niepokazywania w tv Pani Agaty Dudy mogło pójść z URMu.
    Serio: przegięła z botoxem.
  • Była kiedyś taka słynna kampania społeczna o szkodliwości metamfetaminy. Aż się prosi o wersję "Botox. Not even once."
  • Żeby chociaż ją wygładziło...

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2015
    Grzegorz Schetyna zmartwiony wynikiem debaty
    image
    i nawet twarz mu się jakoś wygładziła z tego smutku - bo kiedyś to można było nim straszyć niegrzeczne dzieci ;)
  • edytowano October 2015
    Ku pamięci

    image
    Kiedy tylko rozpoczęła się nagonka na mnie zapowiadałem, że będę bronił prawdy i dochodził swoich praw na drodze sądowej. Dzisiejsze oświadczenie tygodnika „Wprost” przyjmuję z satysfakcją, podtrzymując jednocześnie wcześniejsze zapowiedzi: nie pozwolę by kłamano na mój temat, nie pozwolę, by naruszano moje dobre imię, nie pozwolę, by oczerniano środowiska, z którymi jestem związany. W swoich działaniach będę konsekwentny.
    – komentuje senator Grzegorz Bierecki.
    No to kolej na premierzycę?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Żeby chociaż ją wygładziło...

    image
    A walca drogowego próbowała?
  • Z drugiej strony, to jeśli człek się botoksuje, to nie jest w stanie unieść brwi do góry. Czyli wygląda na to, że to szpachla, szpachla, szpachla.
  • los napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Żeby chociaż ją wygładziło...

    image
    A walca drogowego próbowała?
    Szewcy i kaletnicy stosują coś takiego:
    image
    Używa się dwuetapowo:
    1. przygotowanie
    2. wygładzanie właściwe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.