Skip to content

Ks. Oko - przeciekawy wykład o gender w Klubie Ronina

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Niby wiemy o.c.b., ale gorąco polecam, choćby po to, żeby wiedzieć jak terroryzuje się zachodnie społeczeństwa. Satanizm w czystej postaci.



Komentarz

  • podbije sobie na wieczor...
  • dziękuję, Maniu - wysłuchałam, niesamowicie ciekawe!
    oprócz zasadniczego tematu są również liczne smaczki, typu jednostki nasycenia treścią na minutę w mediach itp.
  • ten wyklad ostatecznie wyjasnil mi dlaczego nie rozliczono komunizmu: moze sie bestia mutowac dalej. I o ile aluzje ksiedza i Orla do tej zbrodniczej ideologii oraz jej mutacji gender sa dla Polaka natychmiast zrozumiale, o tyle dla zachodnich moich rowiesnikow pozostaje to magma. bowiem moj zachodni rowiesnik nie ma pojecia czym byl/jest komunizm.
    jak mowi Braun: ofiara jest wiec spokojnie operowana i nie ma o tym najmniejszego pojecia.

    natomiast nie wiem jak mozna wpasc na pomysl, ze Islam sie temu opiera: islamisci pieprza sie przeciez z dziecmi pci obojga na okroglo. Islam jest jak najbardziej na reke korporacjom, biznesowi i mediom. roczka roczke myje.
  • balbina napisal(a):
    Islam jest jak najbardziej na reke korporacjom, biznesowi i mediom..
    A w jaki sposób?
  • Koleżanko Balbino, co do seksualności wyznawców islamu. Koran zabrania:
    - seksu analnego
    - seksu podczas menstruacji kobiety
    - stosunków sodomickich
    - masturbacji
    - orgii, fetyszyzmu, masochizmu, nekrofilii i innych zboczeń i dewiacji
    - wątpliwy jest również seks oralny, a zalecany tylko klasyczny (przez jeden otwór)
    I na koniec niespodzianka być może dla niektórych, którzy szyderczo nazywali muslim "kozojebcami". Islam zabrania zoofilii. Cyt. "Przeklęty ten kto kopuluje ze zwierzęciem"
    http://www.planetaislam.com/kobiety/wspm.html
  • Kolego Edenu:
    1. co imam to interpretacja
    2. Allah po zmroku nie widzi, a jego wyznawcy wtedy różne rzeczy wyprawiają...
    3. Ilość dewiacji w islamskiej Arabii podobno wielokrotnie przekracza normy europejskie.
  • Allah jest zajęty szczególnie w czwartek wieczorem... :-L
  • I jeszcze napisz Eden, że Koran zabrania pedofilii. Za takie herezje w końcu jakiś forumowy islamista ciebie dorwie, nie po to Mahomet dawał przykład z Aisha - 6 letnie dziewczynki NIE, ale 9 letnie kobiety - jak najbardziej. Nie ma to tamto, zasady mieć trzeba. No i jak to ze zwierzęciem nie można ? Jak długo nic nie było i cały czas nie ma co to można. Allah wybaczy.
  • przemk0 napisal(a):
    balbina napisal(a):
    Islam jest jak najbardziej na reke korporacjom, biznesowi i mediom..
    A w jaki sposób?
    ten oczywisty zaiste wniosek wcale dla mnie takim nie byl dopoki nie odsluchalam wykladu:)

    Nawet ks. Oko podziekowal za komentarz Orla (po wykladzie a przed pytaniami). jest on tak smakowity, ze nie osmiele sie cie tego, Przemko, wlasnemi slowami: odsluchaj Orla i pogadamy dalej;)
    (o ile bedziesz jeszcze mial jakies pytania).

  • Eden napisal(a):
    Koleżanko Balbino, co do seksualności wyznawców islamu. Koran zabrania:
    - seksu analnego
    - seksu podczas menstruacji kobiety
    - stosunków sodomickich
    - masturbacji
    - orgii, fetyszyzmu, masochizmu, nekrofilii i innych zboczeń i dewiacji
    - wątpliwy jest również seks oralny, a zalecany tylko klasyczny (przez jeden otwór)
    I na koniec niespodzianka być może dla niektórych, którzy szyderczo nazywali muslim "kozojebcami". Islam zabrania zoofilii. Cyt. "Przeklęty ten kto kopuluje ze zwierzęciem"
    http://www.planetaislam.com/kobiety/wspm.html
    Eden, to wszystko jest przykrywka szatana, ktory stworzyl Islam przeciw chrzescijanstwu: no przeciez nie pociagniesz ludzi za soba w imie "Morduj kogo mozesz", ani nawet "pieprzonko w wiecznosci gwarantowane". Hitler jednak nie pociagnal ludu niemieckiego wizja obozow koncentracyjnych - one byly owocem szalenstwa na jego dalszym etapie. Poczatek tego szalenstwa to byla idea odnowy, rozwoju i wielkosci.
    Ideologia potrzebuje sztandarow szlachetnych aby ukryc swoj prawdziwy cel.
    to co napisales jest tylko teoria, na ktorej haczyk zlapali sie nawet calkiem madrzy ludzie. wewnetrzny magnes to mord.

  • Dzięki balbina, nie skorzystam, bo ten wniosek jest idiotyczny. Korporacjom potrzebni są konsumenci a muzułmanin jest dokładnym zaprzeczeniem idealnego konsumenta. Koniec końców zniszczy świat w którym owe korporacje funkcjonują.
  • przemk0 napisal(a):
    Dzięki balbina, nie skorzystam, bo ten wniosek jest idiotyczny. Korporacjom potrzebni są konsumenci a muzułmanin jest dokładnym zaprzeczeniem idealnego konsumenta. Koniec końców zniszczy świat w którym owe korporacje funkcjonują.
    Nie tylko konsumenta, ale i producent z niego słaby. Może dałoby się z muzułmanów wykroić średnią kadrę zarządzającą, nie wiem.
  • 7dmy napisal(a):
    muzułmanie przede wszystkim nie dają się przerobić w biomasę, zachowują swoje struktury, tradycje i zwyczaje, co by o nich nie sądzić.

    Śmiem twierdzić że katolikowi łatwiej dogadać się z muzułmaninem niż z Magdaleną Środą.
    No nie wiem. Terl próbował w Sudanie dogadywać się z muzułmanami i mówi, że to kosmici. Bliżej mu było do Murzynów, co prawda chrześcijan.

    Natomiast słyszałem, że w relacjach handlowych raczej dotrzymują słowa.
  • 7dmy napisal(a):
    Śmiem twierdzić że katolikowi łatwiej dogadać się z muzułmaninem niż z Magdaleną Środą.
    Stary spór, czy lepszym towarzyszem człowieka jest kot czy pies. Jeden woli psy, drugi koty.
    A najlepszym to jednak jest drugi człowiek.
  • 7dmy napisal(a):
    muzułmanie przede wszystkim nie dają się przerobić w biomasę, zachowują swoje struktury, tradycje i zwyczaje, co by o nich nie sądzić.

    Śmiem twierdzić że katolikowi łatwiej dogadać się z muzułmaninem niż z Magdaleną Środą.
    Kiedyś była fajną dziewczyną, dawało się z nią dogadać.
  • los napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    muzułmanie przede wszystkim nie dają się przerobić w biomasę, zachowują swoje struktury, tradycje i zwyczaje, co by o nich nie sądzić.

    Śmiem twierdzić że katolikowi łatwiej dogadać się z muzułmaninem niż z Magdaleną Środą.
    Kiedyś była fajną dziewczyną, dawało się z nią dogadać.
    No teraz to kolega odleciał do innej galaktyki.
  • przemk0 napisal(a):
    Dzięki balbina, nie skorzystam, bo ten wniosek jest idiotyczny. Korporacjom potrzebni są konsumenci a muzułmanin jest dokładnym zaprzeczeniem idealnego konsumenta. Koniec końców zniszczy świat w którym owe korporacje funkcjonują.
    mistake.

    wniosek nie dotyczy muzulmanow.ani korporacji bowiem jedni i drudzy sa tylko jego skladowa.
    ja lubie, kiedy ktos mi otwiera oczy poszerzajoc perspektywe.
    jest to jeden z lepszych Roninow.
  • 7dmy napisal(a):
    muzułmanie przede wszystkim nie dają się przerobić w biomasę, zachowują swoje struktury, tradycje i zwyczaje, co by o nich nie sądzić.

    Śmiem twierdzić że katolikowi łatwiej dogadać się z muzułmaninem niż z Magdaleną Środą.

    twoj blad polega na tym, ze jak Przemko, myslisz, ze w tej zabawie chodzi o muzulmanow.
    nie chodzi.
  • Ja nic nie myślę, zapytałem w jaki sposób islam jest na rękę korporacjom, kiedy nie jest.
  • przemk0 napisal(a):
    Ja nic nie myślę, zapytałem w jaki sposób islam jest na rękę korporacjom, kiedy nie jest.
    Islam jest skladowa szerszego tla, ktore nakreslil Orzel: ani homoseksualisci, ani islamisci nie sa naszymi wrogami, ktorzy sami w sobie mogliby nam zaszkodzic (ci pierwsi istieja oodkad istnieje swiat, ci drudzy od troche pozniej;) ale gdyby tylko chciano to by sie z ta zaraza ISIS rozprawiono ) - obie zarazy sa potrzebne politykom, mediom i korporacjom, ktore Maja jeden cel: rozbroic czlowieka z jego otoczenia narodowego, wspolnotowego wreszcie rodzinnego. Wielkie to dzielo napotyka, zwlaszcza w Polszcze na pewne przeszkody ale tez i ulatwienia.
    Islam, w ktorym rodzina juz na starcie jest peknieta - kobiety jako podgatunek (nie sa pelnoprawnymi czlonkami nawet w ichniejszej swiatyni) - pelni b. wdzieczna role w sprowadzeniu kobiety na jej wlasciwe miejsce czyli maszynki do pieprzenia i rzniecia (gardla). poki co, spelnia jedynie role destabilizujaca ale w zalozeniu jest wzorem Wspanialego Nowego Swiata niewolnikow - zarabiajacych (w korporacjach), konsumujacych (nade wszystko papke informacyjna) i pieprzacych wszystkich i wszystko ("nie robmy polityki").

    tak to zrozumialam, ale przyznaje Ci, Przemko, ze byl to cokolwiek przyduzy skrot myslowy.



  • balbina napisal(a):
    ...ani homoseksualisci... ci pierwsi istnieja odkad istnieje swiat...
    raczej - odkąd grzech wszedł między ludzi...

  • balbina, to się nie spina. Współczesny człowiek nie potrzebuje religii, a już islamu w szczególności. A cele polityków, mediów i korporacji nie są zbieżne, tak nawiasem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.