Skip to content

Ciekawe1000

wywiad z panem Misiakiem można by określić: reflektorem w mrok a włosy dęba,
tu wyśmienity passus dla zachęty:
..."6 czerwca 2011 r., w wypadku dwóch polskich awionetek, do którego doszło w Asturii, na północy Hiszpanii, jak pisały media, zginął m.in. znany polski architekt Stefan Kuryłowicz. O tym nie pisano, że jedną z ofiar był były pracownik działu łączności LOT, który znał bardzo dokładnie działanie systemu ACARS w Polsce"...
y tu (nie mogłem siem powszczymać):
..."Chodzi o nowoczesną bazę wojskową Sieszcza (Sioszcza) położoną w lasach w obwodzie briańskim, w odległości około 150 km od Smoleńska (to z Briańska transportowano do Polski rzeczy ofiar tragedii). Tak uważają zwolennicy teorii „dwóch samolotów”, według której 101 został przechwycony elektronicznie, a na Siewiernym były podrzucone szczątki innej maszyny i niektóre ciała"...
http://mieszko-wiorkiewicz.blogspot.co.uk/

Komentarz

  • To co - zamordował ten Jarosław Lecha? Bardzo cenimy ludzi wyrażających swe poglądy wprost. A o insynuatorach mamy złe zdanie.
  • O Joannie Mieszko-Wiórkiewicz pisaliśmy kilka lat temu na forum IVRP. To jedna z dezinformatorek, z ekipy FYMa.
  • edytowano August 2016
    los napisal(a):
    To co - zamordował ten Jarosław Lecha? Bardzo cenimy ludzi wyrażających swe poglądy wprost. A o insynuatorach mamy złe zdanie.
    kolega przeczytał wywiad czy strzela bez ostrzeżenia do wszystkiego co siem rusza w materii dociekania sprawy smoleńskiej nie w duchu komisji Macierewicza?
    jak państwo wiedzą na polu smoleńskim znaleziono części samolotu w dwóch egzemplarzach co jak słusznie zauwazył jeden logik musiało wyglądać tak, że jeden z pasażerów wsiadł do samolotu z drugą burtą salonki,
    pomijając fakt , że ani teoria MAKu ani teoria komisji Macierewicza nie są do obrony w świetle całokształtu faktografii smoleńskiej, materiał, który wstawiłem zwraca głównie uwagę na zadziwiający zastój jeśli chodzi o śledztwo a także mnogość dodatkowych tropów , z których żaden nie ujrzał publicznego swiatla dziennego (bilingi, ARCAS, itd),
    z nieznanych powodow PIS będący teraz przy wladzy i trzymający wszystko za jaja nagle zcichł, a przecież, co wynika z wywiadu, wielu można by już wziąć za łeb i nabić na pal,
    no i ten wszcząsający brak ekshumacji...
    można by w tym momencie zawyć: czemuż to ach czemuż?! mnie chyba jednak pozostanie metoda paskudnej insynuacji, bardzie przystająca do wkurvu, bo czyż z tego żałosnego obrazu nie wyłania siem przypadkiem ciało biedy, obrazy rozumu y wszechimpotencji czeguś wiekszego?
    metafora podnibyrzeczwistości możliwej do zamieszkania tylko przez samookaleczonych i osobne plemię półdebili?
  • Kolega INSYNUUJE , że rząd PiS stara się ukryć okoliczności Katastrofy Smoleńskiej? Rząd PiS czyli Jarosław Kaczyński. Dlaczego miałby to robić? Jest tylko jedna odpowiedź - bo było to morderstwo a on brał w nim udział.

    Poprosimy o ustosunkowanie się do tej tezy. Nie strumieniem świadomości tylko jednym zdaniem złożonym z podmiotu, orzeczenia i dopełnienia.
  • Rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej. Los, słyszałeś o jakichś nowych dowodach i świadkach od listopada ubiegłego roku...?
  • To co, jednak ten Jarosław zamordował Lecha? Marzę o tym, byś to powiedział.
  • Nie powiem tego, co na siłę chcesz mi i koledze tomvinci wcisnąć w gębę. Bo nie jestem chamem, albo idiotą. Ale powiem Tobie, że strzelę z liścia w mordę PiSuarczykowi z parafii jak tylko nawinie mi się pod rękę. Za dużo osobiście poświęciłem, żeby prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej zostały wyjaśnione. Wyobraź sobie, że z imienia i nazwiska podpisywałem się pod pewnymi deklaracjami i listami otwartymi, w mieścinie liczącej kilkanaście tysięcy mieszkańców, w lokalnej prasie. O nie, wyjaśnienia kwestii tragedii smoleńskiej tym chujom z PiSu ja i moi koledzy z Klubu GP nie darujemy...
  • Eden napisal(a):
    Rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej.
    Sp...aj Eden.
  • To jest dozwolone Kolego Los??!
  • loslos
    edytowano August 2016
    Tak Eden napisał wprost i jednoznacznie.
    Eden napisal(a):
    Rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej.
    Dlaczego więc rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej?

    Może być naprawdę niewiele przyczyn. Może rząd PiS uznawać całe zdarzenie za nie dość ważne, by się nim zajmować. Może też znać wszystko znakomicie ale grać tą wiedzą dla jakiś innych korzyści. Biorąc pod uwagę, że Lech był bratem Jarosława tych wyjaśnień w sposób poważny nie możemy brać pod uwagę.

    Rząd PiS może też strasznie chcieć wyjaśnić tragedię smoleńską ale nie być w stanie tego szybko zrobić ze względu na swe nieudacznictwo albo opór materii. Z oporem materii nic nie poradzimy, musimy tylko uzbroić w cierpliwość. Nieudacznictwo Macierewicza i Kaczyńskiego jest bardziej przykre ale też nim nic nie zrobimy, nie ma na Ziemi osób bardziej zdeterminowanych i kwalifikowanych do wyjaśnienia rzeczonego zdarzenia.

    Może też rząd PiS czyli Jarosław Kaczyński nie chcieć wyjaśnić całej tragedii. Dlaczego? Dlatego, że za nią odpowiada, to jedyne wytłumaczenie.

    W tekście "rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej" zawsze będzie zawarta insynuacja tego ostatniego wytłumaczenia. I będę miał bardzo złe zdanie o każdym, kto tekst "rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej" wypowie nie podając w sposób przekonywujący wyjaśnienia przyczyn takiego zachowania rządu PiS. Sugerowałbym obu panom urlop, szczerze mówiąc bardzo mnie korci, by ich tam wysłać.

  • A ja sugerowałbym, żebyś w końcu zaczął chociaż upominać osoby, które ordynarnie obrażają mnie tutaj. Co ja Tobie zrobiłem, że tak mnie traktujesz? Jesteś za bardzo inteligentny, żeby nie rozumieć, że to co piszę tutaj, w gronie zaufanych osób, wynika ze złości i frustracji, że nie tak to wszystko powinno wyglądać. Za mało, zbyt wolno, zbyt powierzchownie do jasnej cholery... Przyjmij to w końcu do wiadomości, że np. w kwestię wyjaśnienia tragedii smoleńskiej zaangażowały się osoby z małych miejscowości, ryzykując jeszcze niedawno bardzo wiele, z możliwością zarobkowania włącznie. Masz choć trochę empatii, żeby wczuć się w sytuację tych osób? Co przez 5 lat one przechodziły u siebie na parafii??
  • los napisal(a):
    Tak Eden napisał wprost i jednoznacznie.
    Eden napisal(a):
    Rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej.
    Dlaczego więc rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej?

    Może być naprawdę niewiele przyczyn. Może rząd PiS uznawać całe zdarzenie za nie dość ważne, by się nim zajmować. Może też znać wszystko znakomicie ale grać tą wiedzą dla jakiś innych korzyści. Biorąc pod uwagę, że Lech był bratem Jarosława tych wyjaśnień w sposób poważny nie możemy brać pod uwagę.

    Rząd PiS może też strasznie chcieć wyjaśnić tragedię smoleńską ale nie być w stanie tego szybko zrobić ze względu na swe nieudacznictwo albo opór materii. Z oporem materii nic nie poradzimy, musimy tylko uzbroić w cierpliwość. Nieudacznictwo Macierewicza i Kaczyńskiego jest bardziej przykre ale też nim nic nie zrobimy, nie ma na Ziemi osób bardziej zdeterminowanych i kwalifikowanych do wyjaśnienia rzeczonego zdarzenia.

    Może też rząd PiS czyli Jarosław Kaczyński nie chcieć wyjaśnić całej tragedii. Dlaczego? Dlatego, że za nią odpowiada, to jedyne wytłumaczenie.

    W tekście "rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej" zawsze będzie zawarta insynuacja tego ostatniego wytłumaczenia. I będę miał bardzo złe zdanie o każdym, kto tekst "rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej" wypowie nie podając w sposób przekonywujący wyjaśnienia przyczyn takiego zachowania rządu PiS. Sugerowałbym obu panom urlop, szczerze mówiąc bardzo mnie korci, by ich tam wysłać.

    O niczym innym nie marzę - i przypuszczam, że nie jestem wyjątkiem
  • Eden napisal(a):
    (...) Bo nie jestem chamem, albo idiotą. Ale powiem Tobie, że strzelę z liścia w mordę PiSuarczykowi z parafii jak tylko nawinie mi się pod rękę. (...) O nie, wyjaśnienia kwestii tragedii smoleńskiej tym chujom z PiSu ja i moi koledzy z Klubu GP nie darujemy...
    1. Ależ i owszem
    2. Odwaga w internecie jest tania
    3. Ty.......!!!
  • KAnia napisal(a):
    los napisal(a):
    Tak Eden napisał wprost i jednoznacznie.
    Eden napisal(a):
    Rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej.
    Dlaczego więc rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej?

    Może być naprawdę niewiele przyczyn. Może rząd PiS uznawać całe zdarzenie za nie dość ważne, by się nim zajmować. Może też znać wszystko znakomicie ale grać tą wiedzą dla jakiś innych korzyści. Biorąc pod uwagę, że Lech był bratem Jarosława tych wyjaśnień w sposób poważny nie możemy brać pod uwagę.

    Rząd PiS może też strasznie chcieć wyjaśnić tragedię smoleńską ale nie być w stanie tego szybko zrobić ze względu na swe nieudacznictwo albo opór materii. Z oporem materii nic nie poradzimy, musimy tylko uzbroić w cierpliwość. Nieudacznictwo Macierewicza i Kaczyńskiego jest bardziej przykre ale też nim nic nie zrobimy, nie ma na Ziemi osób bardziej zdeterminowanych i kwalifikowanych do wyjaśnienia rzeczonego zdarzenia.

    Może też rząd PiS czyli Jarosław Kaczyński nie chcieć wyjaśnić całej tragedii. Dlaczego? Dlatego, że za nią odpowiada, to jedyne wytłumaczenie.

    W tekście "rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej" zawsze będzie zawarta insynuacja tego ostatniego wytłumaczenia. I będę miał bardzo złe zdanie o każdym, kto tekst "rząd PiS nic nie robi, żeby wyjaśnić prawdziwe przyczyny tragedii smoleńskiej" wypowie nie podając w sposób przekonywujący wyjaśnienia przyczyn takiego zachowania rządu PiS. Sugerowałbym obu panom urlop, szczerze mówiąc bardzo mnie korci, by ich tam wysłać.

    O niczym innym nie marzę - i przypuszczam, że nie jestem wyjątkiem

    To nie jest spontaniczne trolowanie jednego czy drugiego chama i idioty, tylko prowokacja umiejętnych manipulatorów obliczona na efekt pawia - bo nawet do wątku rózancowego nie da się wejść bez odruchów zwrotnych
  • edytowano August 2016
    Pytania stawiane przez Leszka Misiaka i J. Mieszko- Wiórkiewicz to trolling, który miał na celu zdyskredytowanie ZP A.Macierewicza. Jeśli naiwni forumowicze (tomvinci i Eden) nie znają bogatej historii tego trollingu (FYM) - to nie znaczy, że można tolerować przenoszenie go na nasze forum, gdyż ponieważ nasze forum to nie śmietnik. W związku spożywczym korzystam z uprawnień i zamykam wątek.
Ta dyskusja została zamknięta.