Skip to content

Prześladowanie opozycji wkracza na nowy poziom ;-)

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Minister Ziobro w wymyślny sposób nęka obrońców d.

"Resort planuje ponadto zmiany dotyczące alimentów. - Chcemy znacząco przyspieszyć postępowanie alimentacyjne, wprowadzić pewne tabele, które nie będą bezwzględnie wiążące, ale pozwolą sądowi w sposób uproszczony orzekać o alimentach - zapowiedział wiceminister. "

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ministerstwo-Sprawiedliwosci-chce-podniesienia-granicy-wieku-maloletniej-ofiary-przestepstwa-seksualnego,wid,18556565,wiadomosc.html
Otagowano:

Komentarz

  • fatuswombatus napisal(a):
    https://facebook.com/KamieniKupa1/photos/a.1732488900298919.1073741828.1732451630302646/1816411671906641/?type=3&theater
    No właśnie ! Nie masz sojusznika nawet za oceanem. Spiskujący degeneraci wleźli prawie wszędzie.
  • za jakim oceanem!?
    Facebook Polska to Warszawa.
  • No a ten Facebook to jest federacja z autonomiami lokalnymi? Nie ma żadnej polityki korporacyjnej ponad granicami ?
  • Rafał napisal(a):
    No a ten Facebook to jest federacja z autonomiami lokalnymi? Nie ma żadnej polityki korporacyjnej ponad granicami ?
    Jak już kiedyś wspominałem - napisałem do centrali i mi grzecznego "spierdalaja" odesłali. Ten lewicowy przechył to polityka całej firmy....
  • A co to jest ten pejsdzbuk?
  • edytowano October 2016
    To jezd bardzo ważne narzędzie sprawowania władzy w skali globalnej, w szczególności poprzez:
    - masowe ogłupianie ludożerki, w szczególności młodej, poprzez odciąganie jej od spraw istotnych i wartościowych
    - masowe indoktrynowanie ww ludożerki poprzez dostarczanie jej tematów zastępczych i uproszczonych ideologicznych stereotypów przyjmowanych przez nią jako poglądy własne
    - mobilizowanie i demobilizowanie ludożerki w wybranych sprawach i kierunkach zgodnie z zamówieniem zleceniodawcy po uprzednim ogłupieniu i indoktrynacji
    - dostarczanie informacji komercyjnej do komercyjnego wykorzystania, w szczególności poprzez profilowanie konsumentów, ich badanie i dostarczanie reklam dla stymulowania sprzedaży zgodnie z zamówieniem zleceniodawców, czemu ogłupianie i indoktrynacja silnie sprzyja
    - dostarczanie informacji wywiadowczej poprzez profilowanie ideologiczne i psychologiczne, identyfikację zagrożeń i osób niebezpiecznych lub niepożądanych i monitorowanie ich zachowań zgodnie z zamówieniem zleceniodawcy decydującego o koncesji
    PS: Do tego samego służą inne narzędzia z tego arsenału: ługle, tłiti, instacośtam i różne inne tubki.
  • los napisal(a):
    A co to jest ten pejsdzbuk?
    Telegraf niecałe 200 lat później.
  • Pejsowie chodzą po mieście i sprzedają dane użytkowników.
    Firmom telekomunikacyjnym oferują np wiedzę:
    - z jakiego telefonu i w jakiej sieci logował się użytkownik
    - gdzie miało to miejsce (geolokalizacja)
    - dane demograficzne (to co uzupełniają w profilu, choćby bycie w związku)
    - co jest "lajkowane"
    - na jakie strony wchodzą z FB

    Wbrew pozorom biznesowo zrobić można z tym dużo, choćby profilować oferty dla konkretnych osób, lub budować profil fejsbukowiczów do których określone reklamy powinny trafić.

    A co sobie z tym robią służby, pozostawiam bez komentarza.

    Oczywiście, oczywiście - wszystko to dane zbiorcze, statystyczne, żadnych indywidualnych ;)

  • los napisal(a):
    A co to jest ten pejsdzbuk?
    Jedno z lepszych narzędzi propagandy, m.in. dzięki niemu Duda i PiS wygrali wybory. Wystarczy?
  • Kuba_ napisal(a):
    ...Firmom ... oferują np wiedzę:
    .....choćby profilować oferty dla konkretnych osób, lub budować profil fejsbukowiczów do których określone reklamy powinny trafić.
    No ja kilka razy z tego korzystałem!
    raz nie chciałem płacić za oglądanie mojej reklamy przez małolaty, i ustawiłem wiek na 30+, terytorialnie na Piekary i okolice (+15km)
    Duże wfirmy mają baaaardziej szczegłówe wymagania.

  • Wklejam tylko pierwszą, za to wystarczająco wymowną stronę pisma p. prof Pawłowicz:
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.