Skip to content

Śmierdzące jajo się stłukło

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Puczysta Mazguła okazał się śmierdzącym jajem dla KODziarzy. Twierdzą, że wypowiadając posłuszeństwo władzy nie wiedzieli, że na liście figuruje pułkownik gloryfikujący stan wojenny, a Kijowski oświadcza, że wszyscy wiedzieli od początku. Borys Budka, współuczestnik Mazgułowych wieców wyznaje, że nie zna Mazguły, tylko ezoteryk Pieczyński i bojąca się Janda na razie jeszcze nie wiedzą, co i jak oświadczyć. 8-}
Pytanie brzmi: czy Kijowski pracuje dla PiS?
«1

Komentarz

  • Radujmy się, że nie mamy z kim przegrać!
  • Jakieś obawy na początku zawsze są, zwłaszcza jak się niewiele wie (tak jak ja) o sytuacji w armii. A te wszystkie czerwone niezguły robią, co mogą, żeby utytłać Ministra i jego ludzi, na forach społecznościowych, w GW, tvn i tym podobnych mendiach. Bogu niech będą dzięki za Wiadomości i ekipę p. Paczuskiej!
  • edytowano December 2016
    "Kiedy Bóg chce ukarać pyszałka, najpierw mu rozum odbiera"
    Przysłowia mądrością Narodu.

    :)>-

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • "Wszyscy ludzie PiS-u"
    W rolach głównych:
    :)
  • Niemiecki, polskojęzyczny tygodnik publikuje taką okładkę:
    image
    i jeśli nie będzie na to reakcji rządu - to jak to odbierzemy?
  • Mania napisal(a):
    Niemiecki, polskojęzyczny tygodnik publikuje taką okładkę:
    i jeśli nie będzie na to reakcji rządu - to jak to odbierzemy?
    Ale JK i PAD nie są w rządzie. I Marszałek. No i rząd chyba nie ma osobowości prawnej.


  • edytowano December 2016
    ZaKODowani. Obok mgr. Stępnia - kogóż widzim? Tak jest, to tow. Mazguła. Jak to się wszystko łączy, nieprawdaż?

    image
  • AntyKOD - zawiadomienie do Prokuratora gen.

    image
  • Kto to podpisał?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To raczej nie jest przypadek, mocne co do przesłania odezwy, groteskowe postacie?, wszedłem na stronę "W polityce" -cała główna strona o proteście, pułkowniku itp. - co by było, gdyby o tym nie pisano?
  • W ilu młodych umysłach zdążył namieszać!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Sztafeta pokoleń
    image
  • No proszę...
    image
  • komuchy mają jeszcze trochę poczucia przyzwoitości

    przynajmniej widać, że nie są rosyjską V kolumną w Polsce
  • KAnia napisal(a):
    komuchy mają jeszcze trochę poczucia przyzwoitości

    przynajmniej widać, że nie są rosyjską V kolumną w Polsce
    Cholercia to już zbyt ryzykowne stwierdzenie jak dla mnie...wymiękam :)
  • pantelej napisal(a):
    To raczej nie jest przypadek, mocne co do przesłania odezwy, groteskowe postacie?, wszedłem na stronę "W polityce" -cała główna strona o proteście, pułkowniku itp. - co by było, gdyby o tym nie pisano?

    musiano by sie nieco wysilic, a po co?
  • 7dmy napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    komuchy mają jeszcze trochę poczucia przyzwoitości

    przynajmniej widać, że nie są rosyjską V kolumną w Polsce
    Cholercia to już zbyt ryzykowne stwierdzenie jak dla mnie...wymiękam :)
    Mają raczej trochę instynktu.

    ; )
  • balbina napisal(a):
    pantelej napisal(a):
    To raczej nie jest przypadek, mocne co do przesłania odezwy, groteskowe postacie?, wszedłem na stronę "W polityce" -cała główna strona o proteście, pułkowniku itp. - co by było, gdyby o tym nie pisano?
    musiano by sie nieco wysilic, a po co?
    Gdyby nie "jazgot" jaki podnosi się z naszej strony, ci ludzie nie istnieliby, ile by nie zrobili buntów na godzinę.
  • pantelej napisal(a):
    balbina napisal(a):
    pantelej napisal(a):
    To raczej nie jest przypadek, mocne co do przesłania odezwy, groteskowe postacie?, wszedłem na stronę "W polityce" -cała główna strona o proteście, pułkowniku itp. - co by było, gdyby o tym nie pisano?
    musiano by sie nieco wysilic, a po co?
    Gdyby nie "jazgot" jaki podnosi się z naszej strony, ci ludzie nie istnieliby, ile by nie zrobili buntów na godzinę.

    Znaczy jeśli udamy że ich nie słyszymy i nie widzimy to nie istnieją? Ciekawa i nowatorska teza na opisanie ostatnich 27 lat PRL bis.
  • fatuswombatus napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    komuchy mają jeszcze trochę poczucia przyzwoitości

    przynajmniej widać, że nie są rosyjską V kolumną w Polsce
    Cholercia to już zbyt ryzykowne stwierdzenie jak dla mnie...wymiękam :)
    Gdzie jest dziś Kwaśniewski ? Ten niekończący się strumień memów odnośnie jego trunkowych zamiłowań to nie jest przypadek. Gdzie jest dziś Miller, gdzie SLD, gdzie oni są ? Na wysypisku śmieci. A wyrzucili ich, wg mnie, towarzysze radzieccy, jako karę za pokazanie w pewnym momencie fakju.
  • Być może, a być może po prostu tak się poznaje jak kończą s/syny.
  • Kwach po zakończeniu kadencji nie miał za bardzo pola do popisu, bo prezydent III RP nie może ot tak sobie zostać działaczem samorządowym albo burmistrzem Koszalina. Został mieżdunarodnym (w takim sensie jak MAK Anodiny) lobbystą, ostatnio lobbował za Kantorem.

    Miller dopilnował ruskich interesów, blokując norweski gaz po AWS.

    Wszystkie komuchy są takie same jak drzewiej, tylko gadkę mają inaczej polerowaną. Warto oddzielać słowa od czynów, bo pierwsze zwykle są oderwane od drugich.

    Władcy marionetek rzeczywiście porzucili komuchów na rzecz PO z powodów sobie wiadomych oraz powszechnie znanych. Do tych drugich zalicza się żałosny koniec SLD rozwleczony na lata 2004-2005 i powszechną niechęć społeczeństwa do wybierania po raz kolejny eseldowskich reprezentantów, PO w 2005 grała na identycznych strunach co PiS (bo wówczas tylko one dawały procenty poparcia), a jedynym istotnym wyróżnikiem było nagromadzenie pod jej skrzydłami różnej maści łajdaków czyli swoich.

    Powtórzę po raz kolejny pewną oczywistość. Według Ewangelii nawrócenie polega na uznaniu swego błędnego postępowania, żalu i czynnej pokucie. Jeśli tego brak, to nie można mówić o jakimkolwiek nawróceniu tylko co najwyżej o serwiliźmie / konformiźmie / koniunkturaliźmie / łąjdactwie_obliczonym_na_własną_korzyść (niewłaściwe skreślić).
  • Retweeted Krzysztof Feusette (@FeusetteK):

    Jakze proroczy okazal sie ten wierszyk z 1981...

    Puk, puk...
    Kto tam?
    Harcerze!
    Nie wierze.
    Otwieraj, chamie, ZOMO nigdy nie klamie!
  • randolph napisal(a):
    Kwach po zakończeniu kadencji nie miał za bardzo pola do popisu, bo prezydent III RP nie może ot tak sobie zostać działaczem samorządowym albo burmistrzem Koszalina. Został mieżdunarodnym (w takim sensie jak MAK Anodiny) lobbystą, ostatnio lobbował za Kantorem.

    Miller dopilnował ruskich interesów, blokując norweski gaz po AWS.

    Wszystkie komuchy są takie same jak drzewiej, tylko gadkę mają inaczej polerowaną. Warto oddzielać słowa od czynów, bo pierwsze zwykle są oderwane od drugich.

    Władcy marionetek rzeczywiście porzucili komuchów na rzecz PO z powodów sobie wiadomych oraz powszechnie znanych. Do tych drugich zalicza się żałosny koniec SLD rozwleczony na lata 2004-2005 i powszechną niechęć społeczeństwa do wybierania po raz kolejny eseldowskich reprezentantów, PO w 2005 grała na identycznych strunach co PiS (bo wówczas tylko one dawały procenty poparcia), a jedynym istotnym wyróżnikiem było nagromadzenie pod jej skrzydłami różnej maści łajdaków czyli swoich.

    Powtórzę po raz kolejny pewną oczywistość. Według Ewangelii nawrócenie polega na uznaniu swego błędnego postępowania, żalu i czynnej pokucie. Jeśli tego brak, to nie można mówić o jakimkolwiek nawróceniu tylko co najwyżej o serwiliźmie / konformiźmie / koniunkturaliźmie / łąjdactwie_obliczonym_na_własną_korzyść (niewłaściwe skreślić).
    Się niezmiernie cieszę że widzimy tą sprawę w zupełnie podobnych odcieniach.
  • Aleksander Kwaśniewski skończył się angażując się w sprawy ukraińskie. O pewnej jego roli mówił wielokrotnie śp. Lech Kaczyński. Towarzysze z KGB tego Olkowi nie mogli zapomnieć. I nie zapomnieli. Co do roli SLD to zbyt mało danych jednak mamy. Ale plis, trzy afery nie mogą wykończyć partii, która regularnie dzierżyła władzę w III RP, partii dobrze zorganizowanej. Jedynej lewicy w prawie 40 mln narodzie, towarzysze zarówno wschodni jak i zachodni musieli sobie zdawać sprawę, że odbudowanie tego typu formacji może być w polskich warunkach prawie niewykonalne. A jednak SLD został utopiony.

    Miller Leszek zachowuje się od dawna jak człowiek, który wie, że z systemem przegrał, podobnie jego koledzy. Najmniejsza pochwała Kaczora i PiSu to w przypadku kalkulacji politycznych dla niego strzał w kolano. A jednak. Jedynym wytłumaczeniem jest podobna definicja wroga nr 1.
  • To że wroga definiujemy tak samo nie znaczy że Miller jest naszym kumplem, ale sojusz - czemu nie.
  • Mnie cały czas intryguje jedna rzecz. Miała powstać komisja śledcza w sprawie willi w Kazimierzu. Kwach gdzieś wyjechał, nie wiem, czy dobrze mi się kojarzy Izrael. I wybuchła afera podsłuchowa, która przyćmiła tamtą sprawę. Pewnie tych spraw nie można łączyć, a mnie się tak kojarzą.
  • Przemko napisal(a):
    To że wroga definiujemy tak samo nie znaczy że Miller jest naszym kumplem, ale sojusz - czemu nie.
    Miller nic nie musi. On może.

    Po co ma się świnić z takimi mętami jak Szejt czy rumun balcerka?
  • pantelej napisal(a):
    balbina napisal(a):
    pantelej napisal(a):
    To raczej nie jest przypadek, mocne co do przesłania odezwy, groteskowe postacie?, wszedłem na stronę "W polityce" -cała główna strona o proteście, pułkowniku itp. - co by było, gdyby o tym nie pisano?
    musiano by sie nieco wysilic, a po co?
    Gdyby nie "jazgot" jaki podnosi się z naszej strony, ci ludzie nie istnieliby, ile by nie zrobili buntów na godzinę.

    alez pelna zgoda. tylko, jak powiedzialam, wtedy cza by sie bylo do jakiej roboty zabrac. a po co?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.