Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1627628630632633635

Komentarz

  • Jeśli onuce dostają 2*tyle co od ogółu, to chyba tak.

  • Jakby nie było piątki dla zwierząt, to byłoby jeszcze więcej.

  • @trep powiedział(a):
    Jeśli onuce dostają 2*tyle co od ogółu, to chyba tak.

    Konfa sądząc po wynikach spływających z komisji (tylko te warto badać, nie sondaże) będzie miała w skali kraju między 7 a 8. Odchylenie jest niewielkie.

    W ogóle chyba obecnie jest już korelacja między wynikami PiS i Konfy (wśród rolników i poza), więc tu to w pełni zrozumiałe, z piątką czy bez.

  • Za późno.

  • POsłanka Mucha już ma teorię sPiSkową na ten temat.

  • @Brzost powiedział(a):
    POsłanka Mucha już ma teorię sPiSkową na ten temat.

    Widziałem, Mucha z najlepszych lat...

    (dla tych, co nie wiedzą - Mucha zasugerowała, że PiS wybrał dogodny dla siebie termin, utrudniający głosowanie młodym... a faktycznie termin wyborów samorządowych ustala premier, w tym przypadku to już była decyzja Tuska, nie Morawieckiego)

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    POsłanka Mucha już ma teorię sPiSkową na ten temat.

    Widziałem, Mucha z najlepszych lat...

    (dla tych, co nie wiedzą - Mucha zasugerowała, że PiS wybrał dogodny dla siebie termin, utrudniający głosowanie młodym... a faktycznie termin wyborów samorządowych ustala premier, w tym przypadku to już była decyzja Tuska, nie Morawieckiego)

    Kiedyś bywał na forum Rebelya UPR-owiec p. K. Kałębasiak

    Ukuł on był kilkanaście lat temu termin MŁOTciesz i w kontekście wyborczym był to termin proroczy

  • Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

    to by oznaczało że pisoska młodzież jest bardziej zdyscyplinowana.

    ale wg. mnie po prostu wk..rw na PIS pomału przechodzi, bo to było źródłem tej poprzedniej mobilizacji a nie jakieś programowe przemyślenia.

  • @7my powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

    to by oznaczało że pisoska młodzież jest bardziej zdyscyplinowana.

    ale wg. mnie po prostu wk..rw na PIS pomału przechodzi, bo to było źródłem tej poprzedniej mobilizacji a nie jakieś programowe przemyślenia.

    Wiesz pan, chciałbym umieć zrozumieć młodzież, ale tak serio.

    Córuś moja np. skarży się, że jak tylko wychynie poza bańkę, to katoli ze świeczką szukać. Jako że nosi na nadgarstku różaniec, to uwarzają rze to po to, żeby zrobić babci przyjemnoś -- w końcu to kurturarna młoda osoba, tak?

  • @7my powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

    to by oznaczało że pisoska młodzież jest bardziej zdyscyplinowana.

    ale wg. mnie po prostu wk..rw na PIS pomału przechodzi, bo to było źródłem tej poprzedniej mobilizacji a nie jakieś programowe przemyślenia.

    100 Przenośni też zrobiło swoje

  • @Przemko powiedział(a):

    @7my powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

    to by oznaczało że pisoska młodzież jest bardziej zdyscyplinowana.

    ale wg. mnie po prostu wk..rw na PIS pomału przechodzi, bo to było źródłem tej poprzedniej mobilizacji a nie jakieś programowe przemyślenia.

    100 Przenośni też zrobiło swoje

    "Sto przenośni", słodkie!

  • 7my7my
    edytowano 9 April

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @7my powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

    to by oznaczało że pisoska młodzież jest bardziej zdyscyplinowana.

    ale wg. mnie po prostu wk..rw na PIS pomału przechodzi, bo to było źródłem tej poprzedniej mobilizacji a nie jakieś programowe przemyślenia.

    Wiesz pan, chciałbym umieć zrozumieć młodzież, ale tak serio.

    Córuś moja np. skarży się, że jak tylko wychynie poza bańkę, to katoli ze świeczką szukać. Jako że nosi na nadgarstku różaniec, to uwarzają rze to po to, żeby zrobić babci przyjemnoś -- w końcu to kurturarna młoda osoba, tak?

    ostatnio jak niechcący trafiłem na Mszę niedzielną do parafii to zaliczyłem dwa zdziwienia,

    po pierwsze wszystkie miejsca siedzące był obsadzone,
    po drugie zebrany lud boży odzwierciedlał ogólnie proporcje z całości populacji, czyli siwe głowy nie dominowały,
    a obok mnie stały dwie dziewczyny z pomalowanymi na fioletowo włosami (dotąd myślałem, że to się jakoś kłuci).

    Wiec chyba faktycznie nie wszystko jest takie jednoznaczne.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @7my powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Zobaczyć chciałbym ja, skąd te młodzieżowych 7 wolt przyszło, w sensie, od kogo do kogo przepływy były, a wiele to kwestia tego, że komuś nie chciało się pójść. W końcu jak wiadomo, ciepła kwietniowa niedziela to najgorszy czas na głosiowanie. Spać się chce, łeb pęka, trzewia szarpią, a tu jeszcze gdzieś łazić trzeba.

    to by oznaczało że pisoska młodzież jest bardziej zdyscyplinowana.

    ale wg. mnie po prostu wk..rw na PIS pomału przechodzi, bo to było źródłem tej poprzedniej mobilizacji a nie jakieś programowe przemyślenia.

    100 Przenośni też zrobiło swoje

    "Sto przenośni", słodkie!

    https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/100-konkretow-minister-mowi-ze-to-tylko-przenosnia/8kxw69n

  • U mojej rodziny na głębokiej pisowskiej wsi paru młodych się wyłamało i w zeszłym roku zagłosowali wbrew rodzinie. Od tego czasu przy każdym rodzinnym spotkaniu mieli robione grillowanko, które szło bardzo łatwo gdyż Ryży Xuj bardzo pomagał. Ponieważ jest to młodzież jednak dobrze wychowana, szanująca rodziców, szczelam, że teraz głosowali inaczej.

  • Moje miasto znowu sławne, może nawet znam bo wiekiem pasuje.

  • Partnerstwo dla pokoju!

  • Hehe.

    "Każdego dnia roboczego pojawia się 200-300 ofert pracy dla nauczycieli, czytamy na profilu Dealerów Wiedzy, prowadzonego przez Roberta Górniaka, nauczyciela, który analizuje ruch kadrowy w oświacie. Jednocześnie w każdym tygodniu wygasa 400-500 ogłoszeń. Na pedagogów czeka rekordowe 7600 wakatów. "

    https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/9482485,nawet-200-300-ofert-dziennie-nauczyciele-odchodza-z-oswiaty.html

  • @Przemko powiedział(a):

    @celnik.mateusz powiedział(a):
    Inflacja jest w celu NBP. Niby dlaczego miałaby być utrzymana 0% stawka vat na żywność?

    Bo zaraz nie będzie w celu? A co z VAT na tipsy?

    mafiofobia? Potanienie pralnipienię> @los powiedział(a):

    Jakby nie było piątki dla zwierząt, to byłoby jeszcze więcej.

    piątka nie weszła w życie, a podwyżka emerytur, 500+, zablokowanie importu zboża z Ukrainy weszły.

  • ło matko! co się dzieje!?
    "Brakowało takiego lotniska". Znamy stanowisko niemieckiego rządu ws. CPK
    Budowa CPK to "wypowiedzenie wojny niemieckiemu przemysłowi lotniczemu"? Rząd w Berlinie odcina się od głośnego artykułu w "Die Welt" i w odpowiedzi na pytania money.pl przekonuje, że "to nie jest jego punkt widzenia". Podkreśla, że nowe lotnisko w Baranowie ma opłacać się Niemcom i całej UE

    https://www.money.pl/gospodarka/brakowalo-takiego-lotniska-znamy-stanowisko-niemieckiego-rzadu-ws-cpk-7015042352159552a.html

  • nowe lotnisko w Baranowie ma opłacać się Niemcom

    Tajez, tayszu komendancie!

  • Skoro platfusy przejęły większość agendy postkomuchów, stają się oni zbędni.

  • Odrobina teorii gier i wszystko wiadomo. Dlaczego się nie uczą?

  • @los powiedział(a):
    Odrobina teorii gier i wszystko wiadomo. Dlaczego się nie uczą?

    Nu ale wybaczenie z teorii więźnia nie ma racji bytu, bo abortusowy atak był przepotężny i skuteczny, bo TD poza peezelem dostała baty, choć śmiesznie, bo lewactwo nic nie ugrało na tem.

  • Klikłem na ten link, potem na jeszcze jeden na tej stronie lafkrakow i na obu wyskoczyła mi lekrama uśmiechniętego złodzieja (nb. zastanawialiśmy się ż żoną w sprawie tych uśmiechów. - Ale muszą szkolić tych fotografów, żeby im takie uśmiechnięte, czasem roześmiane zdjęcia cykali - mówi żona. - Eee, według mnie to wcale nie potrzeba ich ustawiać. Oni sobie po prostu myślą, ile zaraz ukradną.).

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.