Skip to content

Kanał 0

1323334353638»

Komentarz

  • Giertych przyjmuje zakład ?

  • Kanał 0 wskazał na bardzo ważny wątek odnośnie KPO w kontekście artystów:

    Reasumując, zatwierdzono regulamin, który pozwolił odwalić 80%, więc artyści aplikujący o kasę zostali wydymani. Pojawiają się sugestie, że było zrobione aby kasa przepłynęła do innych obszarów. Część artystów się zbuntowała i złożyła skargę do UE, więc tam zaraz będzie jatka.
    Tak mnie najszło, że zadyma z dopłatami do emerytur ma przykryć ten skok na kasę i zdyscyplinować artystów poprzez skłócenie ich ze społeczeństwem, a w całej akcji chodzi komisje i uprawnienie do decydowania kto jest, a kto nie jest artystom. A taka komisja daje możliwości do dalszych kurestw na większą skalę.

  • Taka komisja to marzenie wszelkich przewalarzy.

  • @los powiedział(a):
    Taka komisja to marzenie wszelkich przewalarzy.

    Jako bonus mamy 'wolność wypowiedzi artysty' vs 'ordynarny hejt'! to trudne do przecenienia.

  • Kanał 0 odpalił tym salonikiem VIP w państwowym szpitalu Południowym straszny granat:

    • Szpitalny oddział ratunkowy Warszawskiego Szpitala Południowego w błyskawicznym tempie zajmował się wpływowymi działaczami Koalicji Obywatelskiej oraz ich rodzinami.
    • Gdy inni pacjenci musieli czekać po 4–5 godzin na przyjęcie, politycy mieli wykonywane badania po 10 minutach od rejestracji.
    • Polityczni VIP-owie nie musieli siedzieć w publicznej poczekalni. Wydzielono dla nich zaciszny pokój, z kanapą, fotelami i telewizorem.

    Źródło
    To jest śmiertelne dla Tuska, bo 'każdy' siedział w poczekalni szpitala kilka godzin.
    1,6 mln złotych to jest realna kasa dla ludzi, bo to jest cena kilku mieszkań, więc to nie jest abstrakcja, a miara, że ja na to musze pracować 10 lat, a taki Dawidek w rok zarobił, bo mu PO pozwoliła.
    A co najśmieszniejsze, to gdyby się zrzekł mandatu radnego całość trwała by dalej, więc tak sobie myślę, po co mu ten mandat radnego?
    A złośliwe wiewiórki ćwierkają wskazując, że strumień światła padł ze środka Kało i chwilę trwało 'uwiarygodnienie' pozyskania informacji.
    Teraz ponoć nawet reanimują Ostachowicza

  • Na X było, że zwolnili Dawidka.

  • Wywalą Rafauka z pirogi czy będą go bronić?

  • Będą go bronić. Za późno na wywalenie.

  • Wypływają kolejne informacje, że to stanowisko 'Koordynatora' jest kompletnie sztucznie stworzone, bo w innych szpitalach tego nie ma.

  • Oczywiście, że będą próbowali zrobić z młodego kozła ofiarnego.

  • edytowano 17 June

    Takich grubych spraw są setki. W szpitalu gdzie rok temu leżała Zazula była antypatyczna ordynatorka - nowo ustanowiona, bo z PO. Od znajomej pielęgniarki Zaz dowiedziała się, że kobita zarabia 60 000 zł miesięcznie. Oddział, który prowadziła był w stanie fatalnym pod względem opieki nad chorymi.

    60 000 x 12= 720 000 rocznie. Niewiele to się różni od dochodów Dawidka.

  • @los powiedział(a):
    Oczywiście, że będą próbowali zrobić z młodego kozła ofiarnego.

    Przypomnę tylko, że Dawidek pracuje jeszcze w dwóch szpitalach.

  • Śmierdzących śledzi (red herring) będzie jeszcze wiele.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.