#dobrazmiana Koniec pieniądza w gotówce!

1235»

Komentarz

 • No to zaraz nie będą tłuste, paczpan jak to się samo reguluje, zupełnie jakby ktoś to zaprojektował.
  "Prędzej chudy umrze, zanim gruby schudnie" czy jakoś tak.

  Piszę to, mając w pamięci obrazek jak w pewnym listopadzie parę lat temu kaszlący, schorowany ks. Małkowski, zziębnięty i ledwo żywy, tkwił cały dzień na najbardziej wygwizdowym miejscu na Cmentarzu Północnym zbierając na wypominki.

  W tym samym czasie abp Nycz planował zdemolowanie ostańca - pięknego terenu przy kościele św. Barbary - żeby tam postawić wyjątkowo obrzydliwy drapacz chmur.

  Tak ze tego.
 • los napisal(a):
  Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Ja mam taki problemat z katowicyzmem, że jesteśmy sensu stricte ostańcami, reliktami. Że cały świat se idzie w nowe religie w rodzaju dobroludzizmu czy mindfulness, a jak komuś hardkor w głowie -- to izlam. A my mamy atrakcyjność na poziomie babć różańcowych.
  Tłuste katabasy winne, zwłaszcza te w kolorowych sukienkach. Refleksja tłustych katabasów na temat ostatnich 300 lat jest taka, że masoneria zła. Zgadzając się generalnie z tym stwierdzeniem oczekiwałbym jednak refleksji ciut głębszej i bardziej wyrafinowanej, zwłaszcza u osób, które potrafią pisać tomy na temat kilku wersetów w Piśmie.
  Najlepsze z jest, że 300 lat temu masoneria była zła, bo proponowała swoim członkom rozwój cnót osobistych, ale bez wsparcia łaski i sakramentów. Tylko tyle i aż tyle. A tez masoneria jest zła bo NWO, czipowanie ludzi i płatności bezgotówkowe.
 • Bo tłuste katabasy chciałyby by samo rosło, a to nic samo nie rośnie, a marnieje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.