celnik.mateusz
celnik.mateusz
Reakcje
-
Odp.: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Karol Nawrocki
> Owszem, podkreślony fragment wydał mi się szczególnie niemądry. O polskich fizykach nic nie wiem. Niemniej jak rozumiem jest to czas przeszły, a zatem radujmy się! (Wyświetl post)1 -
Odp.: Wojna
Tymczasem na "0" 2 materiały o tym, że na Krymie nie ma paliwa i ogólnie Rosjanie (cywile) stamtąd chcą się wynieść, tylko nie mają jak. A z kolei w Moskwie podpalono rafinerię jako zemstę … (Wyświetl post)1 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Lubię piłkę i oglądam. Natomiast nigdy nie oglądam wszystkiego, teraz tym bardziej. (Wyświetl post)1 -
Odp.: Goryl o nazwie SAFE - wątek spekulacyjny
Kolega żartuje, prawda? Bo jeżeli nie, to niech przyłoży tę samą miarę do projektu SAFE. (Wyświetl post)1 -
Odp.: Goryl o nazwie SAFE - wątek spekulacyjny
Zresztą można prościej. Wystarczy odpowiednia ustawa, żeby zysk NBP był zaliczkowany w trakcie roku. (Wyświetl post)1
