Skip to content

Dobry przełom w kampanii prezydenckiej w USA

17810121337

Komentarz

  • trep napisal(a):
    A tu nasz rodak daje promyk nadzieji twierdząc, że każdy ballot coś tam i można coś tam prześledzić.

    https://twitter.com/ISzafranska/status/1324745265081913347?s=20
    Ponoć takie mini kropeczki były na kartach do głosowania które kodowały podpis cyfrowy. Jeśli tak, to przeliczenie głosów może się skończyć bardzo ciekawie...
  • Mania napisal(a):
    Btw. Niejaka, znana nam Kataryna pyta pisowców czy nie są zniesmaczeni widząc w jakim stylu przegrywa Trump i czy nadal go kochają.
    Paw!
    nomen omen
  • edytowano November 2020
    romeck napisal(a):
    Tak jak napisałem przedwczoraj.
    Sąd Najwyższy jest teraz 12-o osobowym (?) wyborcą w USA.
    9-osobowym.
  • Mania napisal(a):
    Btw. Niejaka, znana nam Kataryna pyta pisowców czy nie są zniesmaczeni widząc w jakim stylu przegrywa Trump i czy nadal go kochają.
    Paw!
    Mi właśnie ten jego styl imponuje. Jeśli faktycznie przegrywa, to w walce, nie na kolanach. Też tak chcę.
  • Przerwanie przez kilka stacji transmisji przemowiena urzedujacego prezydenta USA .. niebywaly skandal
  • uhrr napisal(a):
    Przerwanie przez kilka stacji transmisji przemowiena urzedujacego prezydenta USA .. niebywaly skandal
    Znaczy zwieracze puściły. Ostatnie jakie mieli.
  • Gazowe bractwo wiwatuje z tego powodu, z młodym Światłem na czele.
  • Mój ólòbiony publicysta Thomas Wictor okazuje swe szlachetne oblicze i budzi entuzjazm swoim optymizmem:

    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=07KRFyarGyw
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wygląda to dość srogo:

    https://www.cisa.gov/election-security
    Ej, no, po Tobie akurat takich vlepek bez sugeracji co w środku bym się nie spoździewał.
  • Ojtam z telefonu klepię, nadto jestto followup do filmozy vide svpra.
  • trep napisal(a):
    A tu nasz rodak daje promyk nadzieji twierdząc, że każdy ballot coś tam i można coś tam prześledzić.

    https://twitter.com/ISzafranska/status/1324745265081913347?s=20
    O operacji STING było kilkanaście wpisów wyżej :-)
  • edytowano November 2020
    trep napisal(a):
    A tu nasz rodak daje promyk nadzieji twierdząc, że każdy ballot coś tam i można coś tam prześledzić.

    https://twitter.com/ISzafranska/status/1324745265081913347?s=20
    hehehe, a Szafrańska kilka miesięcy temu mnie zablokowała! nie wiem dlaczego i gdy jeszcze
    mało piszę i grzecznie, i.... nie mam pojęcia
    więc "nie mam prawa" zobaczyć tweeta

    ps. da się z linka, jeśli otworzę z firefoxa i niezalogowany hestem na przeglądarce
  • USAńska stacja tv przerwała relację live Trumpa! I od razu okrasiła komentarzem, że prezydent kłamie....

    A Stop Acta 2 na reakcję Radosława Sikorskiego, który zachwycony jest postępkiem amerykańskiego TVNu
    Podczas nerwowej, wyborczej atmosfery w USA, mieliśmy do czynienia z wydarzeniem niespotykanym w cywilizowanym świecie.
    Jedna ze stacji telewizyjnych przerwała transmisję z konferencji prasowej Donalda Trumpa, tłumacząc to niechęcią do promowania kłamstw.

    Wyjaśnijmy sobie zatem – media informacyjne zajmują się informowaniem! Jeżeli chcą, aby im wierzyć, aby ktokolwiek traktował je poważnie, to jako odbiorcy tych mediów mamy prawo dowiedzieć się wszystkiego, co się dzieje. Nawet tego, że prezydent jakiegoś kraju kłamie.
    Jeszcze bardziej oburzyła nas radość naszych rodzimych dziennikarzy i polityków, którzy dziwnym trafem nie rozumieją, że przekazanie informacji o czyimś kłamstwie nie jest kłamstwem.

    Jest realizacją obywatelskich praw do bycia informowanym.

    Panie Pośle Radosław Sikorski!
    Przecież jest Pan niezwykle inteligentnym człowiekiem.
    Dziennikarstwo zna Pan jak mało kto w Polsce.
    Dlaczego Pan pisze takie bzdury?
    Czy naprawdę jest Pan zdania, że rolą mediów informacyjnych nie jest relacjonowanie wydarzeń, lecz ich kreowanie???
    ;)
  • Niezwykle inteligentnym człowiekiem? Raczej wyjątkowym durniem.
  • Twoja szkoła losie.
    uprzejmie i niezwykle złośliwie
  • Udał mi się tytuł wątasa, nie? ;-) Ale... jeśli te oszustwa przyczynią się do klęski oszustów - byłby to naprawdę dobry przełom.

    Rozmawiałam przed chwilą z kumplem, który pomieszkuje w USA i spytał mnie: myślisz, że wojskowym spodoba się, że komunistka będzie decydowała o polityce obronnej USA? Prędzej ją odstrzelą, i nie tylko ją.
  • edytowano November 2020
    Harris jest i zawsze była tylko figurantką i oportunistką, tak samo jak Biden. Zrobią wszystko co się im każe.

    To ich przełożeni są problemem...
  • edytowano November 2020
    konferencja sztabu Trumpa teraz na żywo (jeszcze)



    od 30 minuty

  • Sekretarz stanu Georgia potwierdza klopoty z liczeniem glosow w piatek (przeliczaja ponownie)
  • Ameryka czy Chiny? Możliwe, że lada moment ten wybór będzie miał takie samo znaczenie jak wybór między Oceanią, Wschódazją a Eurazją. Pomijając już prawdopodobne fałszerstwa wyborcze, raczej trudno zaprzeczyć temu, że prezydenta wybrano rękoma mediów i Big Techu, które już się nie kryją ani z cenzurą, ani z kłamaniem (to przerwanie przemówienia Trumpa to tylko wisienka na torcie). Dla plemienia, którym się steruje, środki są jednak bez znaczenia, chodzi o unicestwienie tego drugiego. Zastanawiam się, czy to truizmy; czy tak było przez większość czasu? Chyba jednak nie, chyba jednak jakieś granice są przekraczane, a technologia i media wiele zjawisk wyostrzają i czynią bez precedensu w historii.

    ---

  • Big Tech zniszczył prasę i inne media, które straciły resztki niezależności. Potem już poleciało to na zbity pysk czyniąc z demokracji parodię dawnego systemu.
  • edytowano November 2020
    Amerykanie przespali moment kiedy Big Tech trzeba było wziąć za pysk i podzielić tak jak AT&T
  • Mnie rozwaliło, że się to przedstawia w formie "Wszystkie media już ogłosiły zwycięzcą Bidena".
    Dziennikarze pracują w USA w komisjach wyborczych?

    I druga sprawa - o ile zrozumiałem wybory organizuje po swojemu każdy stan.
  • janosik napisal(a):
    Amerykanie przespali moment kiedy Big Tech trzeba było wziąć za pysk i podzielić tak jak AT&T
    A-men.

    Zdrajcy pokroju Ryana dopilnowali tego skrupulatnie.
  • posix napisal(a):
    Mnie rozwaliło, że się to przedstawia w formie "Wszystkie media już ogłosiły zwycięzcą Bidena".
    Dziennikarze pracują w USA w komisjach wyborczych?

    I druga sprawa - o ile zrozumiałem wybory organizuje po swojemu każdy stan.
    mediokracja ostatecznie zastąpiła w US demokrację
  • edytowano November 2020
    Dla odmiany coś pozytywnego. Republikanie umocnili się w stanowych legislatywach, co utrudni niebieskim przewalenie kongresowych midterms w 2022 roku.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/2020_United_States_state_legislative_elections

  • edytowano November 2020
    peterman napisal(a):
    janosik napisal(a):
    Amerykanie przespali moment kiedy Big Tech trzeba było wziąć za pysk i podzielić tak jak AT&T
    A-men.

    Zdrajcy pokroju Ryana dopilnowali tego skrupulatnie.
    Mnie nurtuje, co powoduje, że światowy Big Tech staje się lewacki (krajowy CD Projekt nomen omen Red też) - przecież nikt ich do tego nie zmusza - stoją na szczycie drabiny społecznej.
  • MarianoX napisal(a):
    peterman napisal(a):
    janosik napisal(a):
    Amerykanie przespali moment kiedy Big Tech trzeba było wziąć za pysk i podzielić tak jak AT&T
    A-men.

    Zdrajcy pokroju Ryana dopilnowali tego skrupulatnie.
    Mnie nurtuje, co powoduje, że światowy Big Tech staje się lewacki (krajowy CD Projekt nomen omen Red też) - przecież nikt ich do tego nie zmusza - stoją na szczycie drabiny społecznej.

    Przecież lewactwo nieuchronnie prowadzi do dzierżymordztwa, dyktatury i terroru. To dobre warunki dla dużego biznesu blisko władzy. Szczególnie dla biznesu który ma produkty pomocne w trzymaniu za mordę. Czy sądzi Kolega że Pierwsi i kolejni sekretarze KPZR, KPCH czy PZPR byli, a chińscy są demokratami? Czy sadzi Kolega że członkowie KC KPCh żyją skromnie, albo w nędzy? Czy słyszał Kolega o milionerach, a nawet miliarderach w KC KPCh?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.