Skip to content

6 marca 2024

2»

Komentarz

  • Wiecie co jest najsmutniejsze, że rolnicy zostali tak potraktowani aby media zajęły się tak emocjonalnymi wiadomościami aby przykryć nimi informacje z Sejmu gdzie uchwalalano kolejne zamachy tym razem na Trybunał Konstytucyjny (co zresztą nakazała komisarz Jurova) . Jednym słowem bito i gazowano rolników jak za dawnych czasów uczestników Marszu Niepodległości głównie po to aby dziennikarze nie zajmowali się tym co się wyprawia równolegle w Sejmie z Trybunałem.
    Podłe to i tyle.

  • Podsumowanie protestu przez rzecznika Solidarności:

  • Sugestia odnośnie prowokacji:
    1. Były dwa osobne zgromadzenia, jedno myśliwych, drugie rolników.
    2. W mediach o myśliwych praktycznie ani słowa.
    3. Zadyma miała miejsce, gdy demonstracja myśliwych się rozwiązała.
    4. Stopień powiązań myśliwych z experelowskimi służbami i ich progeniturą nie ma żadnego znaczenia.

  • @Brzost powiedział(a):
    O, widzę wpis mojego kumpla, leśnego emeryta z Beskidów. Andrzej to porządny gość, stary solidaruch. Jeśli uda mi się do niego dodzwonić (na razie nie odbiera telefonu) to będę miał relację bezpośrednią. Ja byłem nieobecny, bo jestem teraz w delegacji, która już była wcześniej nagrana.

    Chodzi o A.E. z W.G?
    Odpał covidowy miał w górnych rejestrach.
    Szkoda.
    Szanowałem.

  • Tak. Jeśli tak to szkoda. Tak się składa, że o kowidzie z nim nie rozmawiałem. Natomiast jeśli chodzi o relację z demonstracji to mu wierzę. Właśnie przed chwilą gadałem z nim przez telefon, potwierdził i rozwinął to co w tweecie.

  • edytowano 7 March

    Przestańcie już się... tentegować... covidem, są ważniejsze sprawy.
    Odpały działają w dwie strony - mnie kilku moich znajomych też uznało za "covidowego szura" bo się nie zaszczepiłam, choć werbalizowałam że wisi mi kalafiorem czy ktoś inny to zrobił, i że jeśli to zrobił, good for him. :-)

  • Jaka menda. Łże w żywe oczy.

  • Od zawsze.

  • @los powiedział(a):
    Od zawsze.

    Ale on też padł ofiarą postrzegania świata sprzed 20 lat. Zjednoczony przekaz głównych telewizji, to obecnie za mało.

  • Zobaczy się.

  • @los powiedział(a):
    Zobaczy się.

    Tak długo, jak nie wprowadzą ACTA II, będzie pluralizm.

  • Nie o to idzie. Jest dostęp do informacji ale ludzie bardziej lub mniej świadomie ograniczają się do swojej bańki a na dziś ta donkowa jest największa. Może swobodnie kłamać, bo większość Polaków jako prawdę uznaje nie to co prawdziwe ale to, co powiedział Donald Tusk. Zobaczymy jak mocny jest efekt Alfy Romeo.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Od zawsze.

    Ale on też padł ofiarą postrzegania świata sprzed 20 lat. Zjednoczony przekaz głównych telewizji, to obecnie za mało.

    Zwłaszcza że jak mówił Wielgucki TVN sam z siebie pokazuje te dziwne zachowania policji czując że nie ma sensu iść w zaparte.

  • @los powiedział(a):
    Nie o to idzie. Jest dostęp do informacji ale ludzie bardziej lub mniej świadomie ograniczają się do swojej bańki a na dziś ta donkowa jest największa. Może swobodnie kłamać, bo większość Polaków jako prawdę uznaje nie to co prawdziwe ale to, co powiedział Donald Tusk. Zobaczymy jak mocny jest efekt Alfy Romeo.

    Niestety chyba masz rację. Na "X" po staremu - nasi się oburzają, tamci "wstrętne rolasy rzucają w biednych policjantów! aua!". Pojawiają się jeszcze wątki typu "do pyska nie wezmę polskiego żarcia, kupię hiszpańskie w Biedrze" (sic!) tudzież "podli hipokryci, nie protestowaliście jak pisowscy siepacze łamali kończyny i miażdżyli siostrzyce nasze od czerwonych piorunków i skrobania na życzenie!".

    Słowem, dom wariatów.

  • Budyń i goście konkretnie o tym jak było.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.