Skip to content

Najgorszy mundial eveeeer...

124»

Komentarz

  • Aha. Mnie to nie zaskoczyło, bo od wielu lat ta reprezentacja gra w kratkę, świetny mundial w 2002, a rok później przegrany baraż z Łotwą, w 2008 r. półfinał euro, potem brak awansu na MŚ w RPA.

  • Mają parę gwiazd, co pewnie rzutuje na ocenę.

  • edytowano 26 June

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    1. Turcja dostała w trąbę 0:1 od Paragwaju, więc jest po dwóch porażkach i 2. już tylko mecz o honor z USA im został. Nie spodziewałem się.

    Przy dawnych regułach z 1 nie wynikałaby 2, bo ciągle mogliby mieć lepszy bilans bramek niż przegrywający z pary Paragwaj - Australia.

    Ale skąd w ogóle takie przekonanie o tureckiej potędze?

    Turcy to w ogóle potężny naród.

    Zresztą, co szukać daleko -- w meczu o honor obili właśnie Wielkiego Szatana 3:2, więc godnie i zgodnie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.