Aha. Mnie to nie zaskoczyło, bo od wielu lat ta reprezentacja gra w kratkę, świetny mundial w 2002, a rok później przegrany baraż z Łotwą, w 2008 r. półfinał euro, potem brak awansu na MŚ w RPA.
@Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
1. Turcja dostała w trąbę 0:1 od Paragwaju, więc jest po dwóch porażkach i 2. już tylko mecz o honor z USA im został. Nie spodziewałem się.
Przy dawnych regułach z 1 nie wynikałaby 2, bo ciągle mogliby mieć lepszy bilans bramek niż przegrywający z pary Paragwaj - Australia.
Ale skąd w ogóle takie przekonanie o tureckiej potędze?
Turcy to w ogóle potężny naród.
Zresztą, co szukać daleko -- w meczu o honor obili właśnie Wielkiego Szatana 3:2, więc godnie i zgodnie.
Komentarz
Aha. Mnie to nie zaskoczyło, bo od wielu lat ta reprezentacja gra w kratkę, świetny mundial w 2002, a rok później przegrany baraż z Łotwą, w 2008 r. półfinał euro, potem brak awansu na MŚ w RPA.
Mają parę gwiazd, co pewnie rzutuje na ocenę.
Turcy to w ogóle potężny naród.
Zresztą, co szukać daleko -- w meczu o honor obili właśnie Wielkiego Szatana 3:2, więc godnie i zgodnie.