Taki przykład systemowego "wyciągania kasy", z wczoraj.
Temperatura jak wiadomo daje się we znaki...więc dyrekcja wydaliła z siebie pismo w którym wszyscy pracownicy jednozmianowi (administracja i biały personel czyli tze wierchuszka mają skrócony czas pracy (do 12.00) z zachowaniem wynagrodzenia za pozostałe godziny (tj 2.35 i 3h) w związku z brakiem klimatyzacji (hahahaha - sprawa tak się ma że biura, dyżurki są akurat klimatyzowane w przeciwieństwie do sal chorych - z wyjątkiem sal intensywnego nadzoru np na oiomie, wybudzeniówka, no każdy oddział ma taką wielostanowiskową sale szczególnego nadzoru)
Pracownicy zmianowi (po 12 h- pielęgniarki, elektroradiolodzy, ratownicy, opiekunowie, sanitariusze) i dyżurujący lekarze są tego "przywileju" pozbawieni)
Tagżetak....
@los powiedział(a):
A kto się spodziewał po Donaldzie Tusk cokolwiek innego niż odwracanie kota ogonem?
Wielu jego zadeklarowanych fanów spodziewało się jeszcze w 2024r., że zajebie tych wrażych pisowców. To nie następuje i są oni coraz bardziej sfrustrowani i wściekli
@los powiedział(a):
A kto się spodziewał po Donaldzie Tusk cokolwiek innego niż odwracanie kota ogonem?
Wielu jego zadeklarowanych fanów spodziewało się jeszcze w 2024r., że zajebie tych wrażych pisowców. To nie następuje i są oni coraz bardziej sfrustrowani i wściekli
Ich jeremiady nad "nieskutecznym rozliczaniem" czyta się podobnie jak wiersz któregoś stalinowskiego poety (Mandalian?) w którym opiewał ciężką dolę ubeka co to musi po nocach przesłuchiwać wstrętnego "wroga ludu".
Komentarz
Taki przykład systemowego "wyciągania kasy", z wczoraj.
Temperatura jak wiadomo daje się we znaki...więc dyrekcja wydaliła z siebie pismo w którym wszyscy pracownicy jednozmianowi (administracja i biały personel czyli tze wierchuszka mają skrócony czas pracy (do 12.00) z zachowaniem wynagrodzenia za pozostałe godziny (tj 2.35 i 3h) w związku z brakiem klimatyzacji (hahahaha - sprawa tak się ma że biura, dyżurki są akurat klimatyzowane w przeciwieństwie do sal chorych - z wyjątkiem sal intensywnego nadzoru np na oiomie, wybudzeniówka, no każdy oddział ma taką wielostanowiskową sale szczególnego nadzoru)
Pracownicy zmianowi (po 12 h- pielęgniarki, elektroradiolodzy, ratownicy, opiekunowie, sanitariusze) i dyżurujący lekarze są tego "przywileju" pozbawieni)
Tagżetak....
Wielu jego zadeklarowanych fanów spodziewało się jeszcze w 2024r., że zajebie tych wrażych pisowców. To nie następuje i są oni coraz bardziej sfrustrowani i wściekli
Ich jeremiady nad "nieskutecznym rozliczaniem" czyta się podobnie jak wiersz któregoś stalinowskiego poety (Mandalian?) w którym opiewał ciężką dolę ubeka co to musi po nocach przesłuchiwać wstrętnego "wroga ludu".