Skip to content

Losowa teoria spisku nr...

2»

Komentarz

  • O ile bloger w tym wpisie się nie pomylił to wprowadzenie dyrektywy dyrektywy BRRD może być pewną sugestią w naszych rozważaniach.
  • Finanse są nieintuicyjne, dlatego tak łatwo o nich kłamać, wystarczy użyć trochę slangu i można mówić, co się chce. Dlatego nie należy korzystać z niesprawdzonych źródeł a takie są w 99% strony internetowe.
  • Też odniosłem wrażenie, że bloger ma wyobrażenie iż depozyty leżą w sejfach i upadający bank je z tych sejfów zabiera.
    Czy sama dyrektywa nie tworzy jednak pewnych zagrożeń? (Przykład Cypru jest dość trafny jak opis mechanizmu)
  • Mówi ona dokładnie coś odwrotnego, niż ten pan próbuje zasugerować. Mało to świrów i oszustów w necie?
  • Eden napisal(a):
    Nie wierzę w to, że PiS poszedł na jakikolwiek układ z międzynarodową banksterka. Międzynarodowa lichwa i plutokracja zajadle nienawidzi i zwalcza rządzący od roku obóz patriotyczno-niepodległościowy w Bugodrzu, a ataki Brukselki, zachodnich i bugodrzanskich mend meRdialnych są tego dobitnym dowodem. Pan Mateusz jest dla spółki Soros & Company tylko częścią tej znienawidzonej nowej władzy w Wawie, nikim innym. Tak to widzę
    Istnieje coś takiego jak międzynarodowa banksterka? Nie jestem taki pewien.
  • Eden napisal(a):
    Aresztować ten wątek, subito!
    No ba. Ten wątek powinien siedzieć w celi obok autostrad.
  • raste napisal(a):
    Istnieje coś takiego jak międzynarodowa banksterka? Nie jestem taki pewien.
    Istnieje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.