To ja też go nie lubię.
Widziałem go pierwszy raz, ale od razu przez te wulgaryzmy niepolubiłem.
Kolega @Eden taką dobrą muzykę w Humerze zamieszcza... Mnie YT podrzuciło coś takiego (być może zespoł był resortowy, nie wiem):
Dziwna sprawa, bo mi też podrzuciło 2 tygodnie temu.
https://x.com/i/status/2067634436481372319 ciężkie czasy sa
Czasem czerń się do czegoś nada, nie?
Komentarz
To ja też go nie lubię.
Widziałem go pierwszy raz, ale od razu przez te wulgaryzmy niepolubiłem.
Kolega @Eden taką dobrą muzykę w Humerze zamieszcza... Mnie YT podrzuciło coś takiego (być może zespoł był resortowy, nie wiem):
Dziwna sprawa, bo mi też podrzuciło 2 tygodnie temu.
https://x.com/i/status/2067634436481372319 ciężkie czasy sa
Czasem czerń się do czegoś nada, nie?