Skip to content

Warszawski Szpital Południowy

13»

Komentarz

  • W/g dr-a Jędrzejewskiego- Dawidek uśmiercił na SORze pare osób.
    Salonik VIP to najmniejszy pikuś w tej aferze.

  • edytowano 23 June

    Dziwię się, że dla was to jest wielka afera polityczna (w każdej spółce państwowej tak jest i będzie dalej). To jest afera lekarzy, którzy stworzyli patologiczny układ, w którym zarabiają absurdalne pieniądze drenując do granic NFZ. To jest afera funkcjonowania publicznej służby zdrowia, gdzie każdy kto może (i nie musi być politykiem) wykorzystuje znajomości, bo niewydolny system ma gigantyczne kolejki i złą jakość usług. To znamienne, że partie zmiany takie jak Konfederacja czy Razem mówią niemal jednym głosem o reformie, a POPiS będzie przerzucał winę miedzy sobą chcąc utrzymać status quo.

  • Mały Tusk. Tak muszę go określić

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.