Skip to content

Wybory samorządowe - 21.10.2018

1235727

Komentarz

  • peterman napisal(a):
    Sośnierz jest be. Udany eksperyment z receptami gdy był szefem śląskiej kasy chorych nie zostanie mu wybaczony nigdy.
    O wiele pamiętam, jakoś je elektryfikował. Jico?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Sośnierz jest be. Udany eksperyment z receptami gdy był szefem śląskiej kasy chorych nie zostanie mu wybaczony nigdy.
    O wiele pamiętam, jakoś je elektryfikował. Jico?
    Ji jajco. Dokładnie to.

    Lobby doktorskie i farmaceutyczne nie mogły dopuścić, by zaraza się rozpowszechniła.
  • Elektryfikacja = komunizm - władza radziecka
  • los = :))
  • hehe, dobre, znam podobne: pożar - zapałki = dzieci
  • koń - siano = łąka
  • edytowano April 2018
    peterman napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Sośnierz jest be. Udany eksperyment z receptami gdy był szefem śląskiej kasy chorych nie zostanie mu wybaczony nigdy.
    O wiele pamiętam, jakoś je elektryfikował. Jico?
    Na Śląsku działa nadal.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Sośnierz jest be. Udany eksperyment z receptami gdy był szefem śląskiej kasy chorych nie zostanie mu wybaczony nigdy.
    O wiele pamiętam, jakoś je elektryfikował. Jico?
    Ji jajco. Dokładnie to.

    Lobby doktorskie i farmaceutyczne nie mogły dopuścić, by zaraza się rozpowszechniła.
    Na Śląsku działa nadal.


    Zgadza się, zagrożenie udało się zgasić w zarodku.
  • edytowano April 2018
    qiz napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Żalek? Hehehe...
    JORGE, dajesz ;)
    Nie zagłosuję na Jacka. Bo go od dawna nie lubię, ale to ma drugorzędne znaczenie, będzie beznadziejnym prezydentem. Natomiast Żalek ma bardzo fajną żonę. Energetyczną, konkretną, bardzo poukładaną, z charyzmą, pozytywną taką. Mam nadzieję, że wypłynie na szersze wody.
  • los napisal(a):
    Zostały jakieś zapasy?

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Szturmowiec zachwalał... 12 lat temu.
  • I tę, no, .N Rosę, hłe, hłe, hłe...
  • A nie Ice?
    Aisu chyba nawet zachwalał zawodowo
  • vigilate napisal(a):
    los napisal(a):
    Zostały jakieś zapasy?

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Szturmowiec zachwalał... 12 lat temu.
    Zaprzeczam jakoby. Ja w ogóle nie wiem kto to jest.
  • A lodowych żelków nie jadłeś?
  • los napisal(a):
    A lodowych żelków nie jadłeś?
    Nie?

    Ja już nawet nie pamiętam, czy na te żelki żeśmy się obóżali, czy przeciwnie, Żelek był w ów czas młodym zdolnym prawicowcem. To się u danego Żelka tyle razy zmieniało, że duprawdy nie ogarnią.
  • Vigilemu pomylił się Żalek z Wiplerem.
  • To był pomysł Ice'a. Robił kampanię Żalkowi z PO.
    Oburzaliśmy się na Rebelce, na wesoło, z aronią.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Patryk Jaki napisal(a):

    – Sądzę, że tak [miejski program in vitro może liczyć na moje wsparcie]. Sądzę, że to taki element, w którym można byłoby poszukać porozumienia. Sądzę, że tak. Moja stanowcza deklaracja jest taka: jeżeli chodzi o same in vitro – popieram. Natomiast jaka ilość środków z budżetu Warszawy miałaby być ewentualnie na to przeznaczona, to tutaj musimy się poważnie zastanowić
    https://dorzeczy.pl/kraj/62971/Zaskakujaca-deklaracja-Jakiego-Popieram-in-vitro.html

  • Jaki wie co robi - takie deklaracje zwiększają jego szansę w Lemingradzie. O wyborców twardo konserwatywnych nie musi się starać bo i tak na niego zagłosują. A jak znam środowisko akurat warszawskich pisowców, to zaangażowanie "po prawej stronie" wiąże się z układami stricte politycznymi a słabiej tam się przekłada na katolicką ortodoksję czy głęboki konserwatyzm moralny (przeciętny eseldowiec na prowincji jest bardziej "moherowy" niż pisowiec ze stolicy). Jeśli Jaki chce wygrać, to musi walczyć o wyborców lewo-liberalnych.
  • extraneus napisal(a):
    Patryk Jaki napisal(a):

    – Sądzę, że tak [miejski program in vitro może liczyć na moje wsparcie]. Sądzę, że to taki element, w którym można byłoby poszukać porozumienia. Sądzę, że tak. Moja stanowcza deklaracja jest taka: jeżeli chodzi o same in vitro – popieram. Natomiast jaka ilość środków z budżetu Warszawy miałaby być ewentualnie na to przeznaczona, to tutaj musimy się poważnie zastanowić
    https://dorzeczy.pl/kraj/62971/Zaskakujaca-deklaracja-Jakiego-Popieram-in-vitro.html

    i wyszło szydło z worka..... ejkh,,,'
    wyszedł jaki z paki, z paczki "dla każdego coś miłego - a czy ja mówiełm że jestem chrześciajński knserwatysta?"

    (jeśli to nie jest fejknjus, oczywiście)
  • Tak na marginesie, coś mnie podkusiło, żeby popatrzeć na komentarze czytelników pod tym njusem w OdRzeczy

    https://dorzeczy.pl/kraj/62971/Zaskakujaca-deklaracja-Jakiego-Popieram-in-vitro.html

    (jaki tam się wypowiada VoxPopuli czyli wyborca o Jakim).
    Kilka zaledwie przemyślanych opinii - raczej negatywnych, ale cała masa trollowego guana - szczególnie z zacięciem na cygaństwo i żydostwo:
    "Jaki to typowy opolski cygan (...) jak będą z tego pieniędzy to Jaki bez wahania zapuści pejsy i odejmie sobie napletek!!"
    "Panie Jaki już najwyższy czas zapuszczać pejsy aby zdążyć przed wyborami."
    "Kiedyś taki osobnik miał szansę zrobić karierę koniokrada albo muzykanta. W najlepszym razie sprzedawcy patelni. A teraz proszę - prezydentury się zachciewa... Z drugiej strony to niewątpliwy kosmopolita - jest doskonałym przykładem integracji romskich rodzin."
    "Jednak hazarski pochodzenie tak łatwo z człowieka nie wyjdzie."
    "Na każdej połaci, żyd, żyd, żyd. Niejaki i Jaki, żyd, żyd, żyd"
    "I TY MOŻESZ BYĆ JAK PATRYK JAKI...GŁOŚNO ŚPIEWAMY REFREN Z NASZYM ULUBIONYM CYGANEM!
    A nie mówiłem moja kochana.
    Wyskrob proszę tego cygana.
    Cygan to złodziej i tak już zostanie.
    Pan Jezus w biblii ma to napisane."
    "Cygan zawsze oszwabi, oszuka, a moze i nawet okradnie. A mialem go za przyzwoitego czlowieka. Jak to sie mozna przejechac na innych, smutne."
    "My Warszawiacy nie życzymy sobie e w naszym ukochanym mieście jakichś azjatyckich prymitywnych dziadów w Warszawie Jaki cyganie brataj sie na własny rachunek z Żydami i Islamistami. My Warszawiacy nie życzymy sobie w Warszawie ani żydów ani Cyganów ani muzułmanów. Warszawa TYLKO DLA POLAKÓW !!!!!"

    etc ... etc....

    No i taki to voxpopuli...
  • Komentarze pod artykułem to przekaż dnia młodzieżówek partyjnych
  • Gawel napisal(a):
    Komentarze pod artykułem to przekaż dnia młodzieżówek partyjnych
    No, naiwny nie jestem; domyślam się że to polityczne trollowisko a nie reprezentatywne głosy opinii publicznej, tylko chciałem przestrzec innych przed błędem jaki popełniłem zaglądając do szamba (naiwnie zakładałem ze ten portal jest poważny to jakaś moderacja tam będzie względem wulgarności).
  • JPSz napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Komentarze pod artykułem to przekaż dnia młodzieżówek partyjnych
    No, naiwny nie jestem; domyślam się że to polityczne trollowisko a nie reprezentatywne głosy opinii publicznej, tylko chciałem przestrzec innych przed błędem jaki popełniłem zaglądając do szamba (naiwnie zakładałem ze ten portal jest poważny to jakaś moderacja tam będzie względem wulgarności).
    No cóż, szambo szambem, ale takie samo guano robi ex-zawodowiec "z branży" Ewaryst Fedorowicz na Twitterze i u Coryllusa. Przynajmniej pod własnym nazwiskiem.
  • Komentarze pod artykułem to przekaż dnia młodzieżówek partyjnych
    peterman napisal(a):
    JPSz napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Komentarze pod artykułem to przekaż dnia młodzieżówek partyjnych
    No, naiwny nie jestem; domyślam się że to polityczne trollowisko a nie reprezentatywne głosy opinii publicznej, tylko chciałem przestrzec innych przed błędem jaki popełniłem zaglądając do szamba (naiwnie zakładałem ze ten portal jest poważny to jakaś moderacja tam będzie względem wulgarności).
    No cóż, szambo szambem, ale takie samo guano robi ex-zawodowiec "z branży" Ewaryst Fedorowicz na Twitterze i u Coryllusa. Przynajmniej pod własnym nazwiskiem.

    Są jeszcze miejsca gdzie warto czytać komentarze pod artykułami.

    http://www.fzp.net.pl/opinie/list-kongresmenow-w-sprawie-antysemityzmu-w-polsce-posluguje-sie-manipulacja
  • Jak się nazywa forum Coryllusa? Bo nie pamiętam
  • edytowano April 2018
    vigilate napisal(a):
    Jak się nazywa forum Coryllusa? Bo nie pamiętam
    Szkoła Nawigatorów

    http://szkolanawigatorow.pl/
  • Stan na koniec maja 20218 wg Palade
    image
  • Sejmiki?
  • To są chyba granice okręgów do Sejmu?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.