Skip to content

Dobry przełom w kampanii prezydenckiej w USA

13132343637

Komentarz

  • Czyż to nie oczywista oczywistość?

    Cytuj Tweeta
    Paulina
    @PaulinaPLove

    No i tak na zdrowy, chłopski rozum, widząc to co robią teraz z Trumpem, ktoś jeszcze wierzy, że Biden legalnie, demokratycznie wygrał te wybory?!
    Już większych dowodów nie potrzeba.. Największy wał stulecia.
    XXX

    Tymczasem na fb zablokowali konto ... nastolatka - Barona Trumpa.
  • romeck napisal(a):
    Zmienię lekko temat.

    Opozycja chce odwołania/ zdjęcia z urzędu prezydenta Trumpa. Dziesięć dni przed końcem? Po co, co to daje? Ośmieszenie li tylko całych czteroletnich rządów czy coś więcej?
    1. żeby już nie miał kto pytać o rzetelność wyborów
    2. sporo ludzi stoi za Trumpem, odebranie mu racji moralnych ma pozbawić ich flagi, punktu identyfikacyjnego. Ma to zapobiec powstaniu nowej partii na przykład.
    3. zemsta. Rytualne pastwienie się do końca za swój strach.
  • edytowano January 2021
    Twitter już zablokował Garrisona (autora rysunków satyrycznych)
    image
  • edytowano January 2021
    Coś takiego widziałem. Wiadomość z wczoraj- Parler zablokowany. image
  • edytowano January 2021
    KazioToJa napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Zmienię lekko temat.

    Opozycja chce odwołania/ zdjęcia z urzędu prezydenta Trumpa. Dziesięć dni przed końcem? Po co, co to daje? Ośmieszenie li tylko całych czteroletnich rządów czy coś więcej?
    1. żeby już nie miał kto pytać o rzetelność wyborów
    2. sporo ludzi stoi za Trumpem, odebranie mu racji moralnych ma pozbawić ich flagi, punktu identyfikacyjnego. Ma to zapobiec powstaniu nowej partii na przykład.
    3. zemsta. Rytualne pastwienie się do końca za swój strach.
    4. sami republikanie, przeciwnicy Trumpa, w białych rękawiczkach mogą się go pozbyć, ponieważ

    do impeachmentu potrzeba 67 głosów (na 100) Senatu! i że najszybszy termin senacki to... 19. stycznia (dzie! przed)

    i to, że demokratom wcale się nie opłaca tego i jak to wygląda i że cztery już były w historii (wszczęte procedury)
    z koszernego źródła dzisieszego...image
  • TecumSeh napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    To postać z bajki z kluczowymi kwestiami (z serialu, a nie z filmu):
    - A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.
    - Jeszcze jeden drobiazg… Czy mógłbym również troszkę wami popomiatać, tak tylko odrobinkę?
    A co do merituma, to że Demokraci są wredni i mściwi kogoś dziwi?

    Nie.
    A owe kwestie wypowiedziane przez króla Juliana pasują mi raczej do Demokratów. Z tym że oni ich nie mówią, przynajmniej publicznie.
    pingwin Skipper: Ogoniasty, mam pomysł jak się stąd wyrwać. Ale będzie potrzebna opaska sierżanta saturna.
    król Julian: Słucham? Uczciwie i rzetelnie ją zdobyłem uderzając cię w plecy, akurat gdy nie patrzyłeś.

  • A tymczasem jak nie idzie Trumpowi, to nie idzie.

    RIP Sheldon Adelson.
  • peterman napisal(a):
    A tymczasem jak nie idzie Trumpowi, to nie idzie.

    RIP Sheldon Adelson.
    Ten od ustawy 447?
  • dobranocka napisal(a):
    peterman napisal(a):
    A tymczasem jak nie idzie Trumpowi, to nie idzie.

    RIP Sheldon Adelson.
    Ten od ustawy 447?
    Tak jest. Latami łożył na Bushów i resztę tej całej neokońskiej bandy - ale ostatecznie przyłożył rękę do zwycięstwa Trumpa, za co reszta globalistów go wyklęła.

    Ta śmierć zdarzyła się dziwnie 'na czasie'.
  • Całe zamieszanie z Trumpem może wyjść o tyle na plus, że PiS zobaczy, co się z nimi stanie, jeśli władzę przejmie opozycja.
  • Ale że go jeszcze czołgają z impiczmentem? Z tego co rozumiem, zdążą podać go do piczy dosłownie w ostatnim dniu urzędowania, to se Terminator Pęs pobędzie prezydentem JEDEN DZIEŃ, do zaprzysiężenia Kamali.

    Norrrmalnie, MUSZĄ ten rytuał odbyć, żeby na odchodne nasrać mu na łeb, bo przecie sensu praktycznego w tym nie masz.
  • Ciężko mi wydobyć z siebie szacunek dla Amerykanów.
  • Ktoś we Wnet prawił że jak go upiczujo to kandydować w przyszłości nie mógł bedzie
  • edytowano January 2021
    czlowiek napisal(a):
    Ktoś we Wnet prawił że jak go upiczujo to kandydować w przyszłości nie mógł bedzie
    Będzie mógł, sam impiczment nie przeszkadza. Ale jeśli dowalą mu karę uznaniowa w postaci zakazu kandydowania to już nie będzie mógł. Myślę że konsekwentnie będzie dowalić mu wszystkie możliwe kary, zakaz kandydowania, pozbawienie emerutury prezydenckiej i co tam jeszcze można.
  • edytowano January 2021
    Demokraci są jak polskojęzyczne PO z przyległościami, ta choroba toczy niestety nie tylko nasz kraj.

    Tylko skoro nawet Stany są już zainfekowane to czy istnieją gdzieś jeszcze oazy normalności?
  • Czyżby miauo to obzydzic słowo demokrata i democracy na calem świecie?
  • Bagno zabulgotało.
    image
  • edytowano January 2021
    Najchetniej wsadziliby go do psychuszki. Pelosi trzymalaby klucze do celi bez klamek. Ze sowiety wroca przez amierike ta ja nigdy nie przypuszczala!

    Presidenta Trumpa nikagda nie było. A zreszta, to wariat!
  • Make Amerika shit again = program demokratów.
  • edytowano January 2021
    uhrr napisal(a):
    Presidenta Trumpa nikagda nie było.
    A zreszta, to wariat!
    Od początku ExCatedra.Pl tak głosiła!
    ;)

  • romeck napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Presidenta Trumpa nikagda nie było.
    A zreszta, to wariat!
    Od początku ExCatedra.Pl tak głosiła!
    ;)

    Ale chyba o innym kraju
  • Przy następnej elekcji będzie miał 78 lat, więc drogę do urzędu zamknie mu matka natura i kalendarz bez potrzeby impiczmentu.
    Już prędzej hipoteza z zagrożeniem deklasyfikacją jakichś kompromatów, choć i tu prawdopodobieństwo nie wygląda na duże.
  • Czerwoni odczuwają taki kategoryczny imperatyw. Wroga zabić, poćwiartować, resztki spalić, popiół rozsypać w nieznanym miejscu, dom zburzyć, na miejscu domu nasrać.

    Herstoria zna wiele takich przypadków.

    Czyż nie jest to (zgodnie z zasadą OKhama) wystarczająco logiczne wyjaśnienie?
  • natenczas napisal(a):
    Przy następnej elekcji będzie miał 78 lat, więc drogę do urzędu zamknie mu matka natura i kalendarz bez potrzeby impiczmentu.
    Już prędzej hipoteza z zagrożeniem deklasyfikacją jakichś kompromatów, choć i tu prawdopodobieństwo nie wygląda na duże.
    Dawnom w szkole nie był.
    Telewizora brak od 16 lat.
    Nie jestem na bieżąco.
    Co to
    Deklasyfikacja kompromatów
  • christoph napisal(a):
    romeck napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Presidenta Trumpa nikagda nie było.
    A zreszta, to wariat!
    Od początku ExCatedra.Pl tak głosiła!
    ;)

    Ale chyba o innym kraju

    Cicho, bo odłączę kabel! :)
  • trep napisal(a):
    Czerwoni odczuwają taki kategoryczny imperatyw. Wroga zabić, poćwiartować, resztki spalić, popiół rozsypać w nieznanym miejscu, dom zburzyć, na miejscu domu nasrać.

    Herstoria zna wiele takich przypadków.

    Czyż nie jest to (zgodnie z zasadą OKhama) wystarczająco logiczne wyjaśnienie?
    Ale w USA to nie czerwoni, to anglosasi po prostu.
  • Mam inne zdanie. To jest międzynarodówka.
  • trep napisal(a):
    Mam inne zdanie. To jest międzynarodówka.
    +1000

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano January 2021
    Pelosi się czegoś boi. Zwróciła się do gen. Bergera ( dowódca marines) o osobistą ochronę, mimo iż w kapitolu siedzi 15ooo marines... - Nie pracujemy dla ciebie- odpowiedział generał :-D
  • trep napisal(a):
    Czerwoni odczuwają taki kategoryczny imperatyw. Wroga zabić, poćwiartować, resztki spalić, popiół rozsypać w nieznanym miejscu, dom zburzyć, na miejscu domu nasrać.

    Herstoria zna wiele takich przypadków.

    Czyż nie jest to (zgodnie z zasadą OKhama) wystarczająco logiczne wyjaśnienie?
    czerwoni? A pamięta kolega z czego caryca Katarzyna (Niemka rządząca Rosją) zrobiła sobie sedes?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.