Skip to content

Humer

12467439

Komentarz

  • Zrozumiałem wreszcie czemu cześć tzw "narodowców" tak bardzo nie lubi PiSu
    A stało się to przypadkiem: Przywiozłem zakupy cioci Leosi (która "ciocią" jest zresztą tylko tytularnie) i jak przy tej okazji wypadało pogadać. A że ciocia Leosia ma już grubo po 80-tce to w rozmowach z reguły wspomina dawne czasy. No i opowiadała jak to
    Dupon z Salapą razem bimber pędzili.
    Bardzo się zdziwiłem, bo za mojej pamięci pomiędzy tymi rodzinami panowała wrogość, przy której Capuletti i Monteki mogliby uchodzić za wzorowych sąsiadów. Kiedy wyraziłem swoje zdziwienie ciocia wyjaśniła:
    ciocia Leosia
    Ale to było póżni.
    Początkiem to oni ze sobą strasznie partowali. Ale się skończyło jak jeden drugiemu
    konia ochwaciół
    Kto popatrzy na zmiany sympatii politycznych po 2005 tez zobaczy, jak ważne było dla narodowców "ochwacenie Konia"
    The author has edited this post (w 26.11.2013)
  • allium -
    :D
    Młoda ortodoksyjna para Żydow przygotowuje się do ślubu. Poszli do rabina, aby zadać mu pare pytań.
    - Czy to prawda, że kobieta i mężczyzna nie mogą ze sobą tańczyć?
    - Tak to prawda - odpowiada Rabin - Z powodów moralności kobieta i mężczyzna mogą tańczyc tylko osobno.
    - Nawet, jeśli są małżeństwem?
    - Tak.
    - A co z seksem?
    - Będziecie małżeństwem, więc nie ma żadnego problemu.
    - A możemy próbować różnych pozycji?
    - Oczywiście.
    - Kobieta może być na górze?
    - Jak najbardziej.
    - Możemy to robić na pieska?
    - Jeśli lubicie.
    - A na stojąco?
    - Na stojąco kategorycznie nie!
    - Ale Rabbi, czemu na stojąco nie?
    - Bo to może skończyc się tańcem!
    The author has edited this post (w 26.11.2013)

  • Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Przedwojnie, sądzony złodziejaszek oskarżony o kradzież pieniędzy trzymanych przez kobietę w staniku.
    Sąd: Czy pokrzywdzona nie czuła, jak oskarżony wkłada rękę do stanika?
    Pokrzywdzona: Czułam, ale myślałam, że on w uczciwych zamiarach.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dlaczego Kaczor przebrał się za Kuronia?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Kuroń! No oczywiście.
    :D
    Zapomniałem wkleić oryginał
    https://www.youtube.com/watch
    Jarro oczywiście sam się nie przebrał, przebrał go ktoś wprawiony w obsłudze Adobe After Effects. Zapewne dla śmichu ale wyszło genialnie ocieplająco wizerunek. Półtora miliona odsłon na tóbce w tydzień proszę państwa.
  • :)
    Wkleję:
    Bo na górze, to stypa nad trumną! (Sugeruje to bukiet kwiatów oraz żałobne miny, a trumna Polski, rzecz jasna...)
    Na dole szef państwa kładzie do głó swoich generałó co i jak i "nie pytać dlaczego!".
    :)
  • I kafki spijają, a u Donalda tanie państwo - woda mineralna. Wolę nie myśleć ile za nią zapłącili, szampan pewnie tańszy.
    Jakie tagi się daje żeby się wyświetliło?
    The author has edited this post (w 02.12.2013)
  • przemk0
    I kafki spijają, a u Donalda tanie państwo - woda mineralna. Wolę nie myśleć ile za nią zapłącili, szampan pewnie tańszy.
    Jakie tagi się daje żeby się wyświetliło?
    Na te parę minut potrzebne do cyknięcia fotek nie będą przecież targać ciepłych napojów, nie?
  • przemk0
    Jakie tagi się daje żeby się wyświetliło?
    1.kliknąć na czwartą ikonę z prawej (html, miotła, folder-ze-strzałką,
    obrazek z drzewem
    )
    2. w otwartym oknie (wstaw/edytuj obraz)  druga zakładka (ogólne) wkleić adres internetowy obrazka (adres URL, czyli to, co widać u kolegi w poście
    The author has edited this post (w 02.12.2013)
  • Dziękuję!
  • Parlamentarzyści PiS przejęli parlamentarny zespół Twojego Ruchu
    Kilkudziesięciu parlamentarzystów PiS przyszło w środę na inauguracyjne posiedzenie - powołanego przez Twój Ruch - parlamentarnego zespołu ds. skutków działalności Komisji Weryfikacyjnej Antoniego Macierewicza. Politycy TR opuścili salę, a działacze PiS wybrali władze zespołu.
    Rzecznik TR Andrzej Rozenek relacjonował, że politycy TR próbowali w środę odbyć pierwsze posiedzenie zespołu. - Zespół niestety nie zdążył się nawet ukonstytuować, bo na posiedzenie tego zespołu wtargnęło 57 posłów z Prawa i Sprawiedliwości, krzycząc, że przejmują ten zespół, że jest ich więcej i mogą wszystko z nim zrobić, wybiorą sobie swojego przewodniczącego - mówił.
    Dodał, że w związku z tym posłowie TR wyszli z sali, informując, że zrywają posiedzenie.
    Marek Suski - jeden z polityków PiS, którzy pojawili się na środowym posiedzeniu zespołu - tłumaczył dziennikarzom, że "w parlamencie każdy parlamentarzysta ma prawo zgodnie z regulaminem pracować w każdym zespole parlamentarnym". - Ja przypomnę, że byłem pomysłodawcą zespołu przyjaciół zwierząt, zebrałem podpisy, napisałem regulamin. Na ten zespół przyszła większa grupa posłów z PO i wybrali swojego przewodniczącego, więc to jest pewna norma działania w parlamencie - przekonywał.
    Dodał, że dziwi się, iż posłowie TR, którzy wymyślili zespół ds. skutków działalności Komisji Weryfikacyjnej, opuścili jego obrady, bo - jak mówił - politycy PiS nie zmienili nic w regulaminie. - Zespół będzie działał nad tym, do czego został powołany - zapewnił. Poinformował też, że wybrano władze zespołu; jego szefem został poseł PiS Bartosz Kownacki.
    Jak to mówi młodzież - troll level master.
    :)
  • mihi placet

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • :D
    :D
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Nie zwróciłem uwagi - skopiowałem to z Rzepy, notka ozdobiona wszystkomówiącym zdjęciem:
  • Kijów uczy
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Love Suski

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • To co zrobiło PiS to jest estetyczna porażka ...
    JORGE>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.