Skip to content

Humer

12357439

Komentarz

  • :D
    :D
    :D
    The author has edited this post (w 04.12.2013)
  • JORGE
    To co zrobiło PiS to jest estetyczna porażka ...
    JORGE>
    A fuj...
    http://patrz.pl/filmy/plus-gsm-wewnetrzne-fuj
  • JORGE
    To co zrobiło PiS to jest estetyczna porażka ...
    JORGE>
    E tam. Moim zdaniem to jest właśnie klasyczny przykład zadziałania w sposób do którego większość estetów* nie będzie mieć zastrzeżeń....
    *chodzi oczywiście o "estetę" w ExCathedralnym znaczeniu..
  • aember
    A fuj...
    http://patrz.pl/filmy/plus-gsm-wewnetrzne-fuj
    BTW, zabawne, że wstępem do filmiku reklamowego Plusa jest... reklama Orindża
    :D
  • Brzost
    aember
    :
    A fuj...
    http://patrz.pl/filmy/plus-gsm-wewnetrzne-fuj
    BTW, zabawne, że wstępem do filmiku reklamowego Plusa jest... reklama Orindża
    :D
    Prawda. Ale zabawniejsze jest uchwycenie w kilku słowach ciekawego modusa operandisa - jak nie da się wyszydzić, to trzeba spróbować zaszczepić estetys
    :)
  • aember
    Prawda. Ale zabawniejsze jest uchwycenie w kilku słowach ciekawego modusa operandisa - jak nie da się wyszydzić, to trzeba spróbować zaszczepić estetys
    :)
    Schiza to choroba zawodowa propagandystow.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • aember - bardzo ładnie to wychwyciłeś.
  • Brzost
    aember
    :
    A fuj...
    http://patrz.pl/filmy/plus-gsm-wewnetrzne-fuj
    BTW, zabawne, że wstępem do filmiku reklamowego Plusa jest... reklama Orindża
    :D
    Bo masz niepoblokowane lekramy i ci wrzuca bierzączkę. Tobie Oranż, innym płyn do mycia naczyń czy tam nowe, lepsze coś.
  • nicked
    Bo masz niepoblokowane lekramy i ci wrzuca bierzączkę. Tobie Oranż, innym płyn do mycia naczyń czy tam nowe, lepsze coś.
    Kiedy jeszcze nie wiedziałem co to reklama kontekstowa, zdziwiłem się że portal leśny, który zawsze deklarował apolityczność, przed wyborami namiętnie reklamuje PiS. Jeszcze bardziej się zdziwiłem, że radykalnie apolityczni (albo polityczni inaczej
    ;)
    ) współuczestnicy nie protestują. Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie że to "moje" a nie portalowe reklamy.
  • Na Firefox właczasz Ghostery i koniec z lekramą.
  • Brzost
    nicked
    :
    Bo masz niepoblokowane lekramy i ci wrzuca bierzączkę. Tobie Oranż, innym płyn do mycia naczyń czy tam nowe, lepsze coś.
    Kiedy jeszcze nie wiedziałem co to reklama kontekstowa, zdziwiłem się że portal leśny, który zawsze deklarował apolityczność, przed wyborami namiętnie reklamuje PiS. Jeszcze bardziej się zdziwiłem, że radykalnie apolityczni (albo polityczni inaczej
    ;)
    ) współuczestnicy nie protestują. Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie że to "moje" a nie portalowe reklamy.
    Tak wpat kumpello na Rebelce
    :D
    http://rebelya.pl/forum/watek/49738/
    The author has edited this post (w 05.12.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Się wyłożył, nie?
    :D
  • AnnaE
    Brzost
    :
    nicked
    :
    Bo masz niepoblokowane lekramy i ci wrzuca bierzączkę. Tobie Oranż, innym płyn do mycia naczyń czy tam nowe, lepsze coś.
    Kiedy jeszcze nie wiedziałem co to reklama kontekstowa, zdziwiłem się że portal leśny, który zawsze deklarował apolityczność, przed wyborami namiętnie reklamuje PiS. Jeszcze bardziej się zdziwiłem, że radykalnie apolityczni (albo polityczni inaczej
    ;)
    ) współuczestnicy nie protestują. Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie że to "moje" a nie portalowe reklamy.
    Tak wpat kumpello na Rebelce
    :D
    http://rebelya.pl/forum/watek/49738/
    Na s24 Coryllus się oburzał na reklamy skierowane do cierpiących na grzybicę penisa.
    U mnie takie się nie pokazywały, więc próbowałam mu coś tłumaczyć o reklamie kontekstowej. Nakrzyczał na mnie i prawie zbanował
    ;)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ella
    Na s24 Coryllus się oburzał na reklamy skierowane do cierpiących na grzybicę penisa.
    U mnie takie się nie pokazywały, więc próbowałam mu coś tłumaczyć o reklamie kontekstowej. Nakrzyczał na mnie i prawie zbanował
    ;)
    Niemogie...
    :D
    :D
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Wiele sie mozna dowiedziec o ludziach z reklam kontekstowych - choroby, upodobania etc. Biedny Coryllus.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Spokojnie, nie każda reklama jest kontekstowa, nie każda reklama jest Google, nie każda reklama Google jest kontekstowa, a kontekst może być bardzo różny - np. jeśli korzystasz z usług Google (Gmail, czynik RSS) to moze przyjść w kontekście czegoś co tam padło. Np. czytnik RSS wyrzucił ci jakiś tekst w którym coś o grzybicy padło, otwierałeś go i ciach, albo dostałeś od kogoś mejla który miał przylepioną w stopce reklamę czegoś na grzybice (Google analizuje treść mejli i załączników) i ciach. Kilku blogerów pisało to samo w podobnym czasie więc albo zakładamy że oni wszyscy mają problem z tym samym albo to po prostu kampania reklamowa. Stawiam na to drugie, grzybica penisa to nie jest schorzenie na którego leki reklamuje się na zasadzie "a może i ty kupisz skoro już jesteś w aptece?". Jak czujesz że coś jest nie tak, idziesz do lekarza, dostajesz receptę, nie potrzebujesz reklamy. Chyba że to była reklama leku bez recepty - o to ciekawa sprawa komu i dlaczego przyszło do głowy taką reklamę puścić, to daje do myślenia jakie badania rynkowe koncerny farmaceutyczne przeprowadzają. Coryllus pisał też że ta reklama na samej górze - tam jest niekontekstowa, sprawdziłem, ale może 3 miechy temu było inaczej. No w każdym razie ja go całkiem rozumiem że o tym napisał, on zarabia poruszając emocje, umyślnie prowokuje, grzybica penisa to doskonały temat.
  • przemk0
    Spokojnie, nie każda reklama jest kontekstowa, nie każda reklama jest Google, nie każda reklama Google jest kontekstowa, a kontekst może być bardzo różny - np. jeśli korzystasz z usług Google (Gmail, czynik RSS) to moze przyjść w kontekście czegoś co tam padło. Np. czytnik RSS wyrzucił ci jakiś tekst w którym coś o grzybicy padło, otwierałeś go i ciach, albo dostałeś od kogoś mejla który miał przylepioną w stopce reklamę czegoś na grzybice (Google analizuje treść mejli i załączników) i ciach. Kilku blogerów pisało to samo w podobnym czasie więc albo zakładamy że oni wszyscy mają problem z tym samym albo to po prostu kampania reklamowa. Stawiam na to drugie, grzybica penisa to nie jest schorzenie na którego leki reklamuje się na zasadzie "a może i ty kupisz skoro już jesteś w aptece?". Jak czujesz że coś jest nie tak, idziesz do lekarza, dostajesz receptę, nie potrzebujesz reklamy. Chyba że to była reklama leku bez recepty - o to ciekawa sprawa komu i dlaczego przyszło do głowy taką reklamę puścić, to daje do myślenia jakie badania rynkowe koncerny farmaceutyczne przeprowadzają. Coryllus pisał też że ta reklama na samej górze - tam jest niekontekstowa, sprawdziłem, ale może 3 miechy temu było inaczej. No w każdym razie ja go całkiem rozumiem że o tym napisał, on zarabia poruszając emocje, umyślnie prowokuje, grzybica penisa to doskonały temat.
    U mnie ani razu taka się nie pokazała.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • przemk0
    Grzybica penisa to nie jest schorzenie na którego leki reklamuje się na zasadzie "a może i ty kupisz skoro już jesteś w aptece?"
    Grzybice to straszna zaraza, ja długo miałem łupież i nie mogłem wyleczyć, dopiero Selsun mi pomógł a to jest szampon na siarce - tak nasycony, że tę siarkę normalnie czuć. Domyślam się, jak ten biedny Coryllus cierpi.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Wiele sie mozna dowiedziec o ludziach z reklam kontekstowych ...
    Więc żeby się czegoś (więcej) dowiedzieć o sobie muszę wyłączyć AdBlock'a?
    :)
  • Pewne reklamy przychodzą do panów w określonym wieku, w oparciu o rachunek prawdopodobieństwa że określony typ schorzenia może im doskwierać. Wiem coś o tym, bo zbliżając się do 50-tki coraz częściej muszę opróżniać skrzynkę z reklam (na szczęście jeszcze niepotrzebnych) specyfików.
  • W wątek "Media" chyba nie ma sensu wklejać. Towarzysz Turski odchodzi z TVP. Zmęczenie. Jak widać...
    http://vod.tvp.pl/serwisy-informacyjne/panorama/30112013-1800/12969740
    :D
  • Brzost
    Pewne reklamy przychodzą do panów w określonym wieku, w oparciu o rachunek prawdopodobieństwa że określony typ schorzenia może im doskwierać. Wiem coś o tym, bo zbliżając się do 50-tki coraz częściej muszę opróżniać skrzynkę z reklam (na szczęście jeszcze niepotrzebnych) specyfików.
    Czy zrobię coming-out na poziomie Hoffmana, gdy przyznam się, że codziennie dostaję mejle z ofertami niezwykle przystępnych cenowo, ale i rzekomo oszałamiająco skutecznych, preparatów i pastylek na przyrost penisa?
    ;)
  • qiz
    Brzost
    :
    Pewne reklamy przychodzą do panów w określonym wieku, w oparciu o rachunek prawdopodobieństwa że określony typ schorzenia może im doskwierać. Wiem coś o tym, bo zbliżając się do 50-tki coraz częściej muszę opróżniać skrzynkę z reklam (na szczęście jeszcze niepotrzebnych) specyfików.
    Czy zrobię coming-out na poziomie Hoffmana, gdy przyznam się, że codziennie dostaję mejle z ofertami niezwykle przystępnych cenowo, ale i rzekomo oszałamiająco skutecznych, preparatów i pastylek na przyrost penisa?
    ;)
    Pics or it didn't happen.
  • qiz
    Czy zrobię coming-out na poziomie Hoffmana, gdy przyznam się, że codziennie dostaję mejle z ofertami niezwykle przystępnych cenowo, ale i rzekomo oszałamiająco skutecznych, preparatów i pastylek na przyrost penisa?
    ;)
    Nooo, z takim avkiem, to nawet mnie specjalnie nie dziwi
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • MSPANC, jako i Los gdzie indziej
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • :D
    :D
    :D
    A Wipler znów coś wypił czy on ma taką ortografię?
    The author has edited this post (w 08.12.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • @nicked i printskrinu
    Poncyljusz: Gdyby wybory odbywały się dziś, wprowadzilibśmy dwie osoby.... do rady osiedla.
    :)
    :)
    :)
    Żalek: Mniejszość niemiecka w koalicji chce... wicepremiera!
    :0
    The author has edited this post (w 08.12.2013)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.