Skip to content

Konfederacja i okolice, trza zacząć baczyć

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Bo zaczęło się dziać.
Kolejowo:
- Wolnościowców już nie ma, swoją drogą co za zakłamana nazwa w stosunku do profilu głoszonych poglądów, bo ich wiceKorwin i Narodowcami wyczyścili;
- Narodowcy, kolejna zakłamana nazwa, opanowani przez Krzysia co naBosaka tańczy jak mu TVN zagra i Winnickiego Roberta właśnie się stali się żelazną opozycją, a w Konfederacji ponoć czyszczą z wiceKorwinem wszystko;
- wiceKorwin Mencel miał wzniecić Nową Nadzieję, ale wyszła mu stara czystka;
Czyli trwa 'porządkowanie' przed wyborami, aby PiS nie miał jakiś ukrytych sojuszników. Teraz poszli krok dalej:
Walny Zjazd Stowarzyszenia Marsz Niepodległości odwołał z funkcji prezesa Roberta Bąkiewicza i powołał na prezesa Bartosza Malewskiego - poinformował prezes Ruchu Narodowego, poseł Konfederacji Robert Winnicki.
Źródło, tej informacji, z podanym zastrzeżeniem, że to raczej rodzaj przewrotu, a nie legalne działanie (ciekawe123 kto ma większe wiertarki).
Czyli zgodnie ze starą strategią rosji (od czasów carskich) oba skrzydła maja być 'nasze' aby odpowiednio nastrojami huśtać.
Trza zacząć pilnie baczyć co się tam dzieje.
«13456717

Komentarz

  • Teraz doczytałem, że Konfa może być jednym z kluczowych elementów przyszłego parlamentu. Po kolei:
    - Konfa nie wchodzi do Sejmu - szanse PiS, przy obecnych tendencjach, na utrzymanie władzy wiszą na włosku i są bardzo ryzykowne, nie niemożliwe ale leniwe spasione koty muszą się zabrać do pracy (taki żarcik);
    - Konfa wchodzi do Sejmu - szanse PiS na samodzielną większość są iluzoryczne (tłuste koty muszą zap.., a wszystkie wojenki muszą zostać zawieszone), więc wszystko zależy od Konfy, która wybierze obóz rządzący;
    Kluczowe pytanie, czy Konfa będzie miała twarz byłego tancerza z TVN i ruskich onuc takich jak Braun czy Korwin i jego poputczicy lub też pseudowolnościowcy jak Dziambor, czy może jednak uda się tam wygenerować element patriotyczny.
    Jeżeli w Konfie wygra antypolska opcja zaj..ć PiS, to może być bardzo kiepsko, jeżeli Konfa wejdzie do rządu podtrzymując tradycje LPRu to będzie tragicznie.
    Dlatego trza pilnie baczyć co się tam dzieje.
  • ↑like↑
  • Wśród swoich znajomych zawiedzionych PiS-em, zwłaszcza "antykowidowców", obserwuję zerkanie z nadzieją w stronę Konfy.
  • Ja się nie przejmuję. Jeśli polski naród chce popełnić samobójstwo, to należy mu w tym pomóc, pewien poziom rozlazłości obraża Boga. Byty zbiorowe nie mają duszy nieśmiertelnej.
  • edytowano March 2023
    Na to należy nałożyć, jak słuszenie zauważył Rozum, ile osób uprawnionych zawierają te przedziały wiekowe.
    image
  • edytowano March 2023
    Nie płakałem po Dziamborze. On to chyba był najbardziej anypisowskim elementem w tej zbieraninie.
  • Najbardziej antypisowskim wśród zajadłych antypisowców.
  • Wszystko to są kawałki gówna w garniturach. Trudno mi wydobyć odrobinę szacunku dla tych, co na nich głosują.
  • ...PiS szykuje sobie "koalicjanta"? Bardzo roztropnie
  • Prędzej PiS będzie łowił ze zbieraniny Szymka niż z konfederacji. Konfa to jest partia świrów.
  • posix napisal(a):
    Prędzej PiS będzie łowił ze zbieraniny Szymka niż z konfederacji. Konfa to jest partia świrów.
    Będzie dobrze jak w kupie dociągnie do wyborów.
  • Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
  • JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Po to są przez mainstream hodowani.

  • edytowano March 2023
    ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Po to są przez mainstream hodowani.

    Wpadka z Kukizem nie może się im powtórzyć. Takiej negatywnej selekcji, by wyłonić najbardziej ubrudzonych na listy, jaką zapowiada się że zobaczymy w tych wyborach - chyba dotąd nie było.
  • peterman napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Po to są przez mainstream hodowani.

    Wpadka z Kukizem nie może się im powtórzyć. Takiej negatywnej selekcji, by wyłonić najbardziej ubrudzonych na listy, jaką zapowiada się że zobaczymy w tych wyborach - chyba dotąd nie było.
    Do Senatu to już bez udawania idzie program Immunitet+.
  • JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Frukta bardzo uspokajają ludzi. ZChN u władzy był grzeczny i posłuszny.
  • los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Frukta bardzo uspokajają ludzi. ZChN u władzy był grzeczny i posłuszny.
    Ale Gieytych już nie, bo był dogadany z ZiS. Dlatego trzeba baczyć.
    BTW, ponoć senator Jackowski się do 'Paktu Senackiego' załapał

  • Istotnie, ten Jackowski mnie zaskoczył. A tak się bił o Polskę i o Prawdę.
  • Chyba Brzoście już jesteśmy w wieku, kiedy człowiek zna wartość słów.
  • Brzost napisal(a):
    Istotnie, ten Jackowski mnie zaskoczył. A tak się bił o Polskę i o Prawdę.
    Ale że go wzięli!
  • Wzięli, gdyż ma rozpoznawalne nazwisko a byli PiS-owcy to najbardziej zagorzali antyPiS-owcy.
  • Brzost napisal(a):
    Istotnie, ten Jackowski mnie zaskoczył. A tak się bił o Polskę i o Prawdę.
    A o co poszło mu?
  • los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Frukta bardzo uspokajają ludzi. ZChN u władzy był grzeczny i posłuszny.
    Jakoś jestem spokojny o Mentzena i Bosaka, że będą się zachowywali poprawnie gdy dostaną jakieś ministerstwo. Jakąś ustawę być może będzie trzeba im klepnąć raz na pół roku. Z Korwinem i Braunem jest problem, ale chyba nawet Mentzen i Bosak po prostu to ignorują i jakoś to działa. Korwin codziennie coś tam wyrzyguje u Ukrainie, Mentzen i Bosak piszą potem coś w miarę normalnego, sprzecznego z tym co napisał Korwin, i tyle - nie obrażają się na siebie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Istotnie, ten Jackowski mnie zaskoczył. A tak się bił o Polskę i o Prawdę.
    A o co poszło mu?
    Cytowałem tytuły jego monumentalnych dzieł z lat 90. XX w.
    A o co poszło mu teraz - nie bardzo kojarzę.
  • polmisiek napisal(a):
    los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Konfederacja gwarantuje dla rządzących taki pierdolnik w koalicji, że aż liczę na przegraną PiS. Wygrana przegrana.
    Frukta bardzo uspokajają ludzi. ZChN u władzy był grzeczny i posłuszny.
    Jakoś jestem spokojny o Mentzena i Bosaka, że będą się zachowywali poprawnie gdy dostaną jakieś ministerstwo. Jakąś ustawę być może będzie trzeba im klepnąć raz na pół roku. Z Korwinem i Braunem jest problem, ale chyba nawet Mentzen i Bosak po prostu to ignorują i jakoś to działa. Korwin codziennie coś tam wyrzyguje u Ukrainie, Mentzen i Bosak piszą potem coś w miarę normalnego, sprzecznego z tym co napisał Korwin, i tyle - nie obrażają się na siebie.

    jak z SP?
  • Pewnie gorzej niż z SP ale podobnie
  • Zbynio jest wyjątkiem, bo jego akurat frukta rozzuchwaliły.
  • Przemko napisal(a):
    Na to należy nałożyć, jak słuszenie zauważył Rozum, ile osób uprawnionych zawierają te przedziały wiekowe.
    image
    Mamy dwa wyże demograficzne: (1) urodzeni w latach 50. oraz (2) urodzeni w 1.połowie lat 80.
    Prawa przemijania są nieubłagane. To są ostatnie wybory możliwe do wygrania przez to co zostało po dobrozmianowcach.
  • Czyli uczyć dzieci języków obcych?
  • Zawsze.
    Plus
    Pływanie narty i taniec towarzyski
    Może być tenis, a na kierunku azjatyckim ping-pong
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.