Skip to content

Konfederacja i okolice, trza zacząć baczyć

1246717

Komentarz

  • Eeeeee Panie, wiesz ile to się trzeba nagadać żeby ci się dzieciak nie huśtał na drzwiczkach od piekarnika?
    Choćbyś gadał i gadał i język zużył - nie pomoże!
    A jeden klaps w dupę sprawę rozwiązał raz na zawsze.

    Wiesz Pan jaka to ekonomika i ergonomia?
    Czas stracony na przędzenie językiem można smialo wykorzystać na kilkanie postów na ExC.
    Oto przykład przydatności i skuteczności stosownych i stosowanych do okoliczności "kar cielesnych".
    Pomogłem?
  • Bardzo!
  • Układałem (z powodzeniem) dwa psy od szczeniaka więc coś tam wiem o karach cielesnych
    Chciałabym dorwać kolegę w swoje ręce na placu szkoleniowym. Hue hue. Mogłoby się okazać że jest kolega totalnym lajkonikiem co szczerze podejrzewam.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    No mam paczkę ze 100 wątków z okolic 2008-2010 r. Odłamki i skorupki FF, ale cóz...
    M.in. zachowałem "De bicium dzieciorum"
    van!

  • los napisal(a):
    van.den.budenmayer napisal(a):
    No mam paczkę ze 100 wątków z okolic 2008-2010 r. Odłamki i skorupki FF, ale cóz...
    M.in. zachowałem "De bicium dzieciorum"
    van!

    Mamy zrzut całego forum, półmisiek dostał go kilka lat temu i miał zamieścić gdzieś tu aby było to klikalne. :)
  • Wróć do naszych Żydów, że tak ze staropolska zagaję.
    Konfederacja to chciwe kasy gołodupce i kombinatorzy u steru, z kompletnie rozłącznymi grupami elektoratu jako poparcie. Takie mam nieodparte wrażenie po ostatnich tygodniach.
  • loslos
    edytowano April 2023
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Konfederacja to chciwe kasy gołodupce i kombinatorzy u steru, z kompletnie rozłącznymi grupami elektoratu jako poparcie.
    Elektorat Konfy to white trash i chyba tylko tyle - młodzi, niewykształceni ludzie, kompletnie nierozumiejący świata, w którym żyją, dymani przez wszystkich i z tego powodu potwornie sfrustrowani. Nieco starsi frustraci głosują na PO, tak przynajmniej wnioskuję na podstawie buziek publiki na donkowych wieczernicach

    image

    Ktoś jeszcze głosuje na Konfę? Nie sądzę.

  • edytowano April 2023
    Ja mam takie obserwacje fizyczne z kontaktu:
    Konfa z ramienia korwina: : jednostki mocno aspołeczne. W życiu codziennym nie robią problemów bo nie spotkałem się aby ktoś zajmował wyższe stanowisko gdzie by się większą kasą operowało. Bywa popularna wśród programistów. Natomiast ze względu na mniejsze poparcie Konfy może po prostu miałem pecha. Maksimum to był ktoś kto prowadził jednoosobową firmę albo zatrudniał jedną dwie osoby. Dobrze się wpasowuje w ten obraz Cejrowski chujek plujący, że przez 500+ ludzie nie przyszli zbierać trzciny. Pracowałem przy tym kiedyś pomagając wujowi i zapamiętałem jako dosyć ciężką pracę fizyczną choć wydawało się, że e tam co to jest zbieranie trzciny. Bynajmniej nie była to jedyna ciężka praca fizyczna którą robiłem w życiu więc porównanie mam.

    PO : większość to drobni krętacze. Lubiący powtarzać, że wszyscy kradną, Z potrzebą poczucia się lepiej od tych biedniejszych. No i tacy już niestety są często na wyższych stanowiskach i potrafią oczekiwać kasy/łapówki za to, że w ogóle projekt wejdzie. Albo kręcić tak aby wszystko szło przez znajomych. Nie małą grupę tworzą faktycznie też dymani ( dalej krętacze ) którzy jednak albo nie lubią kościoła albo jakiś tam sobie powód znaleźli który ich stawia w lepszym świetle od "głupiego ciemnogrodu". Często żyjący piękną bajeczką którą sobie wymyślili, kompletnie zamykając się na pewne dosyć oczywiste fakty. Życie w kłamstwie.
    Wybitnych jednostek nie zaobserwowałem. Choć chyba za takie się ma większość.
  • PO to chciwcy, którzy poszli za Donkiem AD 2007, kiedy im obiecał gruszki na wierzbie, a przez 15 lat trochę prawdy ich dopadło. Nie są na dnie, bo mało Polaków jest na dnie (porównajmy ilość lumpów w Warszawie z Paryżem i Londynem) ale nie dostali tego, co im obiecano. I są nieszczęśliwi.
  • Straszny debil z tego Balcera. Ale jeśli miałbym coś dobrego o nim powiedzieć - uczciwy i konsekwentny debil.
  • Mam podobne obserwacje, co Posix. Z tym że trochę może łagodniej bym napisała - obserwuję np. przyglądanie się Konfie przez drobnych, a jakże, ale przyzwoicie prosperujących i ciężko pracujących przedsiębiorców (typu "właściciel lokalnego sklepu przemysłowego").
    Tam jest takie zagapienie się na Mentzena i jego wywody głownie w kwestiach ekonomicznych - pytanie o Brauna, Korwina i całą resztę menażerii powoduje spore zmieszanie i zmianę tematu; nie udało mi się na razie uzyskać odpowiedzi na to, jak, do licha, im się to wszystko łączy w całość.
  • Partia mieniącą się narodową wzywająca w obliczu wojny do.... obniżki podarków to idotyzm jeśli nie jawna dywersja.
  • edytowano April 2023
    Mentzen obiecał że ZUS nie będą płacić wiec ci ludzie pójdą za nim do piekła, nie potrafią policzyć czy im podatki wzrosły czy zmalały, zauważyli tylko że ZUS wzrósł.
  • Bo oni po prostu nie są narodowcami. Przyjęli sobie tę nazwę z jakiejś dziwnej przyczyny ale mogliby się nazwać miłośnikami papug. Żaden nie ma papugi. Są po prostu egoistycznymi wyznawcami Mikkego.
  • edytowano April 2023
    Przemko napisal(a):
    :D
    Motes napisal(a):
    Niby nie jestem fizjonomistą, bo fizjonomika to ponoć – jak poucza gugiel – pseudonauka, ale... dajcie spokój, kto to widział.

    image
    Memcen doczekał się już pomnika:

    image
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    qiz napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Konfa jest do zaorania ale jest wygodna dla PiS, dlatego spodziewam się wściekłego ataku na PEEZELA se strony ZiS.
    Wyjaśniam, jak wchodzi Konfa i PEEZEL to PiS ma spore możliwości koalicyjne, więc dla opcji Niemieckiej to pocałunek śmierci.
    szczerze mówiąc PSL jest po stokroć gorszym złem od Konfy. Gdyby nie PSL, nie byłoby tak mocnych rządów komuchów i PO.
    PSL to najbardziej ciecioerposka partia w Polsce. Likwidacja PSL (<5%) oznaczałaby, że PiS rządzi samodzielnie dzięki mandatom zdobytym w okręgach niewielkomiejskich.
    Ja nie różnicuję co jest czym, bo mniejsza szkodliwość Konfy wynika z jej mniejszych możliwości, gdyby była u władzy z ZiS, to można spekulować, czy postawa Konia jest wyjątkiem czy normą, to raz.
    Ja bym sobie życzył powtórki z 2015 roku, ale dla PiS wejście Konfy i PEEZELu daje spore szanse na kolejną kadencję.



    Już to kiedyś tłumaczyłem, nie każ mi powtarzać. PEEZEL w przeliczeniu na
    -głos
    -parlamentarzystę

    jest absolutnie najgorszą i najbardziej szkodliwą partią cieciej erpe. Mają swój procentowy udział w każdym sksyństwie komuchów, platfuchów, a także własne, samodzielne innowacyjne projekty polityczne (vide kontrakt Pawlaka). Naprawdę zrównywanie pryszczatego Krzysia i opuchniętego Robercika, a nawet śliskiego Memcena z nimi to jest poważne nadużycie, albo infantylna figura, ba, fikołek retoryczny, niegodzien tak wybitnego umysłu.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Wróć do naszych Żydów, że tak ze staropolska zagaję.
    Konfederacja to chciwe kasy gołodupce i kombinatorzy u steru, z kompletnie rozłącznymi grupami elektoratu jako poparcie. Takie mam nieodparte wrażenie po ostatnich tygodniach.
    Co masz na myślach z tym elektoratem? 1-3% elektoratu "narodowcowego", takiego wszechpolakowego i marszoniepodległościowego, a do tego 3-10% elektoratu upeerosko-korwinosko-zidiociałego?
  • MarianoX napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    :D
    Motes napisal(a):
    Niby nie jestem fizjonomistą, bo fizjonomika to ponoć – jak poucza gugiel – pseudonauka, ale... dajcie spokój, kto to widział.

    image
    Memcen doczekał się już pomniks:

    image
    Dzieło sztuki. Aż trudno poznać, czy to Memcen, czy Krystyno Ronaldio.
  • Nuale za pieniądze to Pezel może zachować się nawet przyzwoicie. A z Konfą nie wiadomo.
  • qiz napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Wróć do naszych Żydów, że tak ze staropolska zagaję.
    Konfederacja to chciwe kasy gołodupce i kombinatorzy u steru, z kompletnie rozłącznymi grupami elektoratu jako poparcie. Takie mam nieodparte wrażenie po ostatnich tygodniach.
    Co masz na myślach z tym elektoratem? 1-3% elektoratu "narodowcowego", takiego wszechpolakowego i marszoniepodległościowego, a do tego 3-10% elektoratu upeerosko-korwinosko-zidiociałego?
    Tak jak było pisane, 'Narodowców' z 'Libertarianami' nic, poza szyldem i pragnieniem waaadzy, nie łączy, a nawet sporo dzieli. Nie da się pogodzić idei Narodowej z prywatyzacją wszystkiego i minimalizacją Państwa okraszonego zmniejszaniem podatków.

  • qiz napisal(a):
    Naprawdę zrównywanie pryszczatego Krzysia i opuchniętego Robercika, a nawet śliskiego Memcena z nimi to jest poważne nadużycie, albo infantylna figura, ba, fikołek retoryczny, niegodzien tak wybitnego umysłu.
    Nigdy wzmiankowani nie mieli procenta szans, takich jak miało PEEZEL (wyjątkowo oślizłe towarzystwo, tu pełna zgoda), a już Krzysiu tańczył tak, jak mu TVN zagrał.
    A to są 'sierotki' po końskim przejęciu LPRu, więc ...

  • A nie jest tak, że jeśli szukać narodowców (w tym sensie, w jakim Dmowski był narodowcem), to znajdzie się ich trochę w PiSie ale ani jednego w Konfie? Tancerz i Winniczek to stęsknione za władzią sierotki po Romanie i nic więcej, oni nie mają pojęcia, czego chciał Dmowski.
  • los napisal(a):
    Nuale za pieniądze to Pezel może zachować się nawet przyzwoicie. A z Konfą nie wiadomo.
    Bez dowodu się nie liczy.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    qiz napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Wróć do naszych Żydów, że tak ze staropolska zagaję.
    Konfederacja to chciwe kasy gołodupce i kombinatorzy u steru, z kompletnie rozłącznymi grupami elektoratu jako poparcie. Takie mam nieodparte wrażenie po ostatnich tygodniach.
    Co masz na myślach z tym elektoratem? 1-3% elektoratu "narodowcowego", takiego wszechpolakowego i marszoniepodległościowego, a do tego 3-10% elektoratu upeerosko-korwinosko-zidiociałego?
    Tak jak było pisane, 'Narodowców' z 'Libertarianami' nic, poza szyldem i pragnieniem waaadzy, nie łączy, a nawet sporo dzieli. Nie da się pogodzić idei Narodowej z prywatyzacją wszystkiego i minimalizacją Państwa okraszonego zmniejszaniem podatków.



    Tym bardziej obawy i straszenie najszkodliwszą Konfą jest naiwne na miarę gazwybu czy tefałenu. Zaplączą się o własne sznurowadła, a paru narodowców to może i przejdzie na pozycje budżetowe.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Naprawdę zrównywanie pryszczatego Krzysia i opuchniętego Robercika, a nawet śliskiego Memcena z nimi to jest poważne nadużycie, albo infantylna figura, ba, fikołek retoryczny, niegodzien tak wybitnego umysłu.
    Nigdy wzmiankowani nie mieli procenta szans, takich jak miało PEEZEL (wyjątkowo oślizłe towarzystwo, tu pełna zgoda), a już Krzysiu tańczył tak, jak mu TVN zagrał.
    A to są 'sierotki' po końskim przejęciu LPRu, więc ...

    OIDW to z koniem zbyt wiele nie mają, a pojawienie się konia w jakichkolwiek wszechpolackich okolicach skończyłoby się, pardon maj fręcz, koniobiciem.
  • A nie hołdem? Odruchy się ćwiczy latami w jakimś celu.
  • qiz napisal(a):
    Tym bardziej obawy i straszenie najszkodliwszą Konfą jest naiwne na miarę gazwybu czy tefałenu. Zaplączą się o własne sznurowadła, a paru narodowców to może i przejdzie na pozycje budżetowe.
    Jeżeli ktoś przystępuje do takiego tworu, to nie może mieć uczciwych zamiarów lub jest głupszy niż 5 latek.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.