Skip to content

Coronawirus

15681011256

Komentarz

  • Lepsza watka (tampon) namoczony w alkoholu i zacumowany w końcówce przewodu pokarmowego.
  • W której końcówce?
  • Chyba najprzezorniej zamocować w obu. Dla pewności
  • W tej końcówce która siedzi na garnku.
  • Wreszcie równouprawnienie.
    Mężczyźni mogą też stosować tampony
  • A ja dziś po raz pierwszy zobaczyłam naocznie efekty tej paniki zakupowej. W rossmannie zastałam puste półki po mydłach protex. Ciekawe1, czy mydło antybakteryjne działa jakoś szczególniej na wirusa niż zwykłe mydło bambino?
  • wirusów nie ma
  • Notto napisal(a):
    A ja dziś po raz pierwszy zobaczyłam naocznie efekty tej paniki zakupowej. W rossmannie zastałam puste półki po mydłach protex. Ciekawe1, czy mydło antybakteryjne działa jakoś szczególniej na wirusa niż zwykłe mydło bambino?
    Na wirusa nie wiem , ale z całą pewnością nadużywanie mydeł z antybakteryjnymi dodatkami może zaszkodzić . I pod kątem alergii i dermatologicznie. Najlepiej pozostać przy Jeleniu .
  • christoph napisal(a):
    wirusów nie ma
    ale grypy są, więc niechcący efekt "obok" wyszedł...
  • Nu, Polacy zaczęli wreszcie dbać o higienę. Brawo!
    Chyba pierwszy raz słyszę, żeby mydła w sklepie zabrakło :D
  • Skąd w ogóle pomysł, że Polacy nie dbają o higienę? Z GW i TVN-u?
  • MarianoX napisal(a):
    Skąd w ogóle pomysł, że Polacy nie dbają o higienę? Z GW i TVN-u?
    Ze środków tzw. masowego transportu, z których czasem letnią porą korzystam.

    Do GW i TVN-u, również TVP jakoś nie zaglądałam od wieków. Kolega, jak rozumiem tylko mediom wierzy, tak?
  • 1. Z faktu, że ludzie latem się pocą i czasem ktoś spocony jedzie tramwajem, nie można wyprowadzać wniosku, że
    "POLACY NIE DBAJĄ O HIGIENĘ".
    2. Nie trzeba ogądać TVN, żeby wiedzieć, że antypolskie media forsują negatywny, karykaturalny obraz Polaka. To przecież media antypolskie.
    3. Zamiast się przyznać do niesprawiedlicwego, krzywdzącego Polaków uogólnienia, atakuje się kogoś, kto je zauważył - bo zauważył też (przypadkową, mam nadzieję) zgodność z antypolskim przekazem.

    Nieładnie,
  • edytowano March 2020
    Taka narracja funkcjonuje od dawna, już niejaki Boy Żeleński wojujący ateista pisał o Polakach ""Przyznaję że Polska mi zbrzydła - za dużo święconej wody, za mało zwykłego mydła".

    Jest to sprawdzona strategia dyfamacyjna, wielokrotnie stosowana w propagandzie i czarnym pijarze - nie atakujemy poglądów oponenta lecz staramy sie go odczłowieczyć, zaohydzić - smierdzi, nie myje się, przynosi wstyd itp.
  • edytowano March 2020
    Jest pierwszy, potwierdzony przypadek koronawirusa w Polsce. Zielona Góra, najbliżsi są objęci kwarantanną domową. Pacjent przyjechał z zagranicy.
  • edytowano March 2020
    +
    Szybko poszło.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano March 2020
    AnnaE napisal(a):
    +
    Szybko poszło.
    Szybko? Ludzie obecnie sporo podróżują, w krajach ościennych już wiele przypadków zakażeń a w niepodległych przecież Włoszech zmarło już ok. 80-ciu zakażonych..
  • Na chwilę moderator-cenzor miał atak paniki.
  • Wreszcie przestanie być wstyd przed całą Europą.

    Oby ludzik wyzdrowiał i nie pozarażał innych.
  • Maria napisal(a):
    Nu, Polacy zaczęli wreszcie dbać o higienę. Brawo!
    Chyba pierwszy raz słyszę, żeby mydła w sklepie zabrakło :D
    Eh Mario...
    Jesteś Polką, dbasz o higienę, prawda?
    Możesz mi wierzyć , że ja też.
    Jestem też Polką.

    Smuci, niepotrzene.
  • W Łodzi grasuje też dość mocno wirus paragrypy, lub grypopodobny.
    W wielu szkołach absencja naczycieli i uczniów siega 50 procent.
    Szkoła mojego syna, placówka dla dzieci upośledzonych odwołała zajęcia dydaktyczne, dla dzieci czynna jest tylko świetlica.
    Misio ze mna w domyu większość innych tez. Ale niektóre, przywożone są do szkoły, bo obydwoje rodzice pracują,
    Ta para grypa ma objawy typu silny kaszel i katar, bol mięśni i brak goraczki.
  • Prof. Gut: Rozmawiamy o tym, czego nie ma a nie rozmawiamy o tym, co jest.
  • Nie zauważyłam braku mydła w sklepie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • w moim woj. (lubuskie) sa juz przypadki koronawirusa

    Baaardzo duzo ludzi z tego woj. pracuje w Berlinie
    poza tym sporo jest tu firm transportowych (tzw. TIR - y).
    Jeden z przypadków koronawirusa to kierowca właśnie.
  • ech, czyli już ponad 1?
  • AnnaE napisal(a):
    Nie zauważyłam braku mydła w sklepie.
    Nie zauważyała braku czegokolwiek
  • @trep

    Burmistrz Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie) Piotr Irla poinformował, że jedna z uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 zmarła w wyniku powikłania po grypie typu A.

    dobrze , że Mama w domu
  • Szit, u mnie w domu akurat typ A szaleje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.