Skip to content

JP II i TK

1235713

Komentarz

  • W Judasza wierzy.
  • Gdy zamnką was w gecie, nie walczcie. Starajcie się zdobyć pożywienie dla dziatek, ale nie stosujcie przemocy. Módlcie się za waszych prześladowców
  • Znakiem czasów jest paniczny strach przed przemocą.
  • Mnie odstręczały od niego zawsze te błazeńskie miny na miniaturkach do jego filmów. No i jeszcze ta swoista "grafomania vlogowa", bo jak inaczej określić wypuszczanie filmików w takiej częstotliwości?
  • Doświadczenie uczy że księża z zakonu Ojców Celebrytów marnie kończą. Zwykle poza Kościołem, nawet formalnie, ale nie tylko.
  • Ja też nienawidzę TEGO Kościoła. Tego, który stał się absolutnie „ladacznicą polityczną”.
    ciekawe, niedawno sam sie bawił w politykę publicznie udzielając poparcia Hołowni.
  • Pojeb.
  • edytowano October 2020
    Podczas tych konferencji u Jakiego pojawiają się różni ludzie. Oczywiście zwrócono uwagę, że Kościół mówi złym językiem i za przykład dobrego przekazu podawali właśnie o. Szustaka, Szymon Mówi (mądrala, testuję) czy Samołyka (odpięło go od rzeczywistości, obiektywność poza skalą, nienormalne). No, ale że był też na konferencji Górny to zwrócili uwagę, że bardzo brakuje Frondy.

    A pewnie ! Fronda wychowała całe pokolenie, od programów w TV, książki, aż po forum i portal. Nie wiem w którą stronę bym poszedł, gdyby Pampersi nie wpuścili programów Górnego do TV, a później periodyk Fronda i forum. Jednak kogoś trzeba dojechać za rozwalenie Frondy.
  • Czy mi się wydaje, czy ja widziałem tu Ethanola ?
  • JORGE napisal(a):
    Jednak kogoś trzeba dojechać za rozwalenie Frondy.
    Jakoś o tych panach cicho ostatnio (za wyjątkiem Terlika, ale on był chyba tylko wykorzystanym narzędziem).

  • romeck napisal(a):
    christoph napisal(a):
    O te pora! O Mo res!
    https://www.facebook.com/117435891662716/posts/4521954527877475/
    Logo zmienione, patrona zostawili.
    Nie umiem wkleić obrazka
    z FB i Insta się nie da, trzeba ściągnąć lub skrinować, wrzucić gdzieś i z tamtąd.. :)

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    Ojtam, ojtam. W Warszawie aborcją się zajmowały szpitale imienia Jerzego Popiełuszki i imienia Dzieciątka Jezus
  • Fajnie, że jesteś! Opowiadaj, jak było na obronie kościołów?
  • edytowano October 2020
    Rafał napisal(a):
    Uwierzył w siebie. Mam nadzieję że nadal wierzy w Boga.
    to najlepszy nsjkrótszy komentarz tego "kaznodziei"
  • jakiś pastor jakiejś wspólnoty, na swoim profilu FB
    Andrzej Cyrikas

    Ostrzegałem nawiedzonych protestanckich liberałów, żeby nie siali nienawiści wobec katolików! Wtedy kpili ze mnie i pogardzali mną!
    A dzisiaj oczywiscie milczą i po cichutku się cieszą, że nazistowskie bandy atakują kościoły katolickie! Wiecie czemu nie atakują Waszych? Bo jesteście tego samego ducha! Dzisiaj każdy uczciwy i kochający Boga protestant, powinien bronić katolickich kościołów, bo to jest sprawiedliwe!
  • los napisal(a):
    Fajnie, że jesteś! Opowiadaj, jak było na obronie kościołów?
    Przepraszam, do kogo to pytanie?
  • Do ciebie. Byłeś w straży chroniącej kościoły czy coś mi się pomieszało?
  • romeck napisal(a):
    jakiś pastor jakiejś wspólnoty, na swoim profilu FB
    Andrzej Cyrikas

    Ostrzegałem nawiedzonych protestanckich liberałów, żeby nie siali nienawiści wobec katolików! Wtedy kpili ze mnie i pogardzali mną!
    A dzisiaj oczywiscie milczą i po cichutku się cieszą, że nazistowskie bandy atakują kościoły katolickie! Wiecie czemu nie atakują Waszych? Bo jesteście tego samego ducha! Dzisiaj każdy uczciwy i kochający Boga protestant, powinien bronić katolickich kościołów, bo to jest sprawiedliwe!
    Godne i najwyższej próby.
  • los napisal(a):
    Do ciebie. Byłeś w straży chroniącej kościoły czy coś mi się pomieszało?
    Gdzieś o tym pisałem? Bo nie umiem znaleźć.
  • Idzie na to, że ktoś inny a mnie się pomieszało. Zapomnij, nie ma sprawy.
  • Rafał napisal(a):
    Uwierzył w siebie. Mam nadzieję że nadal wierzy w Boga.
    Tak.

    To człowiek, który wielu wyprostował. Zaryzykował jednak wejście w pewną formę (jutubki, fejsbuki, całe te social media), która przy takich zasięgach jest grą o najwyższą stawkę. Ceną zasięgów jest celebrytyzm, a celebrytyzm o krok od otchłani. On potrzebuje masę modlitwy.
  • natenczas napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Uwierzył w siebie. Mam nadzieję że nadal wierzy w Boga.
    Tak.

    To człowiek, który wielu wyprostował. Zaryzykował jednak wejście w pewną formę (jutubki, fejsbuki, całe te social media), która przy takich zasięgach jest grą o najwyższą stawkę. Ceną zasięgów jest celebrytyzm, a celebrytyzm o krok od otchłani. On potrzebuje masę modlitwy.
    +++
  • Znaczy jest jakaś akcja sąsiedzkiego pilnowania kościoła parafialnego. Poszedłem, postałem, nikt się nie kręcił. Chyba za daleko od centrum dla zadymiarzy. W sumie dobrze, bo moja wartość bojowa jest ujemna. W planach jest montaż kamer przy kościele. Podobno na jednej mszy jakaś pani się skarżyła, że ją coś piekło, ale skłoniono ją do opuszczenia kościoła.
    Jest też pewne wzmożenie piekłokobiet w mojej okolicy, ale nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to pozwoliłoby dość precyzyjnie określić moje miejsce zamieszkania, a na tym mi nie zależy.
  • natenczas napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Uwierzył w siebie. Mam nadzieję że nadal wierzy w Boga.
    Tak.

    To człowiek, który wielu wyprostował. Zaryzykował jednak wejście w pewną formę (jutubki, fejsbuki, całe te social media), która przy takich zasięgach jest grą o najwyższą stawkę. Ceną zasięgów jest celebrytyzm, a celebrytyzm o krok od otchłani. On potrzebuje masę modlitwy.
    Tak prostował aż się sam skrzywdził. Albo się nie nadaje, albo te narzędzia się nie nadają. W każdym razie, teraz należy mu się nie tyle co modlitwa a kop w dupę. Od świeckich i od hierarchii. A jak go hierarchia naprostuje to on się zbuntuje i będzie kolejne odejście.

    We wszystkim, dosłownie we wszystkim jest dojmująca pustka, pustka po sile. W domach, w szkołach, w pracy, w Kościele. Rozbestwiło nam się całe tałatajstwo, od dwulatków po staruszków (chociaż z nimi najlepiej).
  • Pustkę po sile wypełni siła kobiet.
  • To znaczy ile?
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Pustkę po sile wypełni siła kobiet.
    Jednej kobiety - Angeli Merkel.
  • los napisal(a):
    To znaczy ile?
    To zależy jak dla mnie max 40 kg w martwym ciagu wincyj nie da rady bo lata nie te a i trenować nie ma gdzie
  • edytowano October 2020
    natenczas napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Uwierzył w siebie. Mam nadzieję że nadal wierzy w Boga.
    Tak.
    To człowiek, który wielu wyprostował. Zaryzykował jednak wejście w pewną formę (jutubki, fejsbuki, całe te social media), która przy takich zasięgach jest grą o najwyższą stawkę. Ceną zasięgów jest celebrytyzm, a celebrytyzm o krok od otchłani. On potrzebuje masę modlitwy.
    on potrzebuje wyłączyć jutjuba! i na rok w rekluzy!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.